نجات جان 3 نفر در آتش سوزی آپارتمان در سنندج
۵۰۸۶۱۵
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
۱۲۴۷۶ 
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از وقوع آتش سوزی در یک آپارتمان مسکونی واقع در خیابان شالمان خبرداد و گفت: با تلاش آتش نشانان آتش سوزی مهار شد و سه نفر از ساکنان این آپارتمان که در بالکن پناه گرفته بودند، نجات داده شدند.
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از وقوع آتش سوزی در یک آپارتمان مسکونی واقع در خیابان شالمان خبرداد و گفت: با تلاش آتش نشانان آتش سوزی مهار شد و سه نفر از ساکنان این آپارتمان که در بالکن پناه گرفته بودند، نجات داده شدند.

رامین اسدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ظهر امروز (پنج شنبه) خیر آتش سوزی در یک آپارتمان مسکونی واقع در خیابان شالمان پسشت کوچه خاک شناسی از طریق سامانه 125 به این سازمان اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 4 و 5 و همچین نیروهای پشتیبانی ایستگاه مرکزی به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد: آتش سوزی در آشپزخانه طبقه سوم در یک آپارتمان پنج طبقه رخ داده بود که متاسفانه حجم آتش سوزی زیاد بود.

وی گفت: به علت دود زیاد و همچنین شعله‌های آتش، سه نفر از ساکنان این آپارتمان به بالکن آپارتمان پناه برده بودند که آتش نشانان تواستند قبل از رسیدن بالابر با استفاده از وسایل ایمنی این سه نفر را از محل حادثه نجات دهند.

اسدنژاد تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش آتش نشانان آتش سوزی به موقع مهار شد و مانع از رسیدن آتش به دیگر طبقات این آپارتمان شدند. در حال حاضر آتش نشانان این سازمان عملیات ایمنی سازی داخل آپارتمان را انجام می‌دهند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج با بیان اینکه علت آتش سوزی توسط کارشناسان این سازمان در حال بررسی است، گفت: متاسفانه خسارت زیادی به این واحد مسکونی وارده شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج