لبوف به جرم مبارزه با ترامپ دادگاهی می شود
۵۰۹۶۲۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
۵۰۰۷ 
شیا لبوف بازیگر ۳۲ ساله سینمای آمریکا که چندی پیش در اوج تظاهرات ضد دونالد ترامپ در این کشور به اتهام درگیری فیزیکی با یک مرد ۲۵ ساله برای ساعاتی توسط پلیس شهر نیویورک بازداشت و با دادن تعهد کتبی موقتاً آزاد شد.
روزنامه بانی فیلم: شیا لبوف بازیگر ۳۲ ساله سینمای آمریکا که چندی پیش در اوج تظاهرات ضد دونالد ترامپ در این کشور به اتهام درگیری فیزیکی با یک مرد ۲۵ ساله برای ساعاتی توسط پلیس شهر نیویورک بازداشت و با دادن تعهد کتبی موقتاً آزاد شد، گفت دست از  مبارزه کلامی با رییس جمهوری جدید آمریکا برنمی دارد و روی خطوط اینترنتی موسوم به Live Stream ترامپ را همچنان خواهد کوبید.
 
لبوف به جرم مبارزه با ترامپ دادگاهی می شود 
 
این در حالی است که پلیس نیویورک تصریح کرده آزادی لبوف به معنای منع تعقیب وی نیست و او باید روز ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ در دادگاهی در نیویورک که حکم نهایی را درباره وی صادر می کند، حضور یابد. شایان ذکر است که اکثر هنرمندان سینما و تئاتر آمریکا به مبارزه با ترامپ برخاسته و همپا با بسیاری از مردم معمولی آمریکا با تظاهرات در سطح شهرها و انتشار بیانیه ها مخالفت خود را با تصمیم های جنجالی وی علنی ساخته اند. موثرترین مبارزات را در این راه البته نه لبوف بلکه الک بالدوین و مریل استریپ داشته اند.
 
اولی با گریم چهره خود و شبیه ساختن اش به ترامپ هر هفته و به واقع در هر فرصتی در برنامه هایی مانند استندآپ کمدی ها رییس جمهوری آمریکا را می کوبد و رفتارها و نوع حرف زدن و موضع گیری های او را به سخره می گیرد و دومی نیز با تند و تیزترین اظهارات ترامپ را مردی توصیف کرده که به هیچ روی آمادگی و صلاحیت احراز پست ریاست جمهوری آمریکا را ندارد. استریپ البته از هواداران قدیمی حزب دمکرات آمریکا یعنی رقیب حزب ترامپ است و بالدوین نیز همین طور و لبوف در قیاس با آنها فقط یک تازه وارد در بازی هایی از این دست به حساب می آید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج