بررسی صلاحیت 3 هزار کاندیدای شوراهای تهران
۵۱۳۴۹۷
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
۳۱۳۳ 
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در شهرستان تهران با اشاره به آغاز بررسی صلاحیت کاندیداها از روز پنج‌شنبه (24 فروردین) گفت که این هیئت قرار است ظرف مدت قانونی یک هفته حدود سه هزار پرونده را بررسی کند.
خبرگزاری ایسنا: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در شهرستان تهران با اشاره به آغاز بررسی صلاحیت کاندیداها از روز پنج‌شنبه (24 فروردین) گفت که این هیئت قرار است ظرف مدت قانونی یک هفته حدود سه هزار پرونده را بررسی کند.

محمدرضا بادامچی اظهار کرد: از روز پنجشنبه (24 فروردین) صورت جلسات رسیدگی پرونده‌های کاندیداهای انتخابات شوراها در شهرستان تهران از هیئت اجرایی به هیئت نظارت تحویل داده شد که  از همان روز، هیئت نظارت بررسی‌هایش را در  جلسات فشرده ای آغاز کرده است.

وی ادامه داد: حدود سه هزار پرونده به هیئت نظارت شهرستان تهران تحویل داده شد که تنها 18 نفر انصراف داده اند. زمان بررسی ها 31 فروردین به پایان می رسد و هیئت نظارت نظرش را در اول اردیبهشت به فرمانداری تهران اعلام می کند و فرمانداری، دوم اردیبهشت به صورت رسمی نظرات را به کاندیداها اعلام می‌کند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در شهرستان تهران در پایان با بیان اینکه رسیدگی ها به صلاحیت کاندیداها بر اساس قانون و نظر مراجع چهارگانه انجام می شود، یادآورد شد: کسانی که در هیئت های اجرایی و یا نظارت صلاحیت شان تایید نشده است، بعد از ابلاغ رسمی می توانند به هیئت نظارت استان شکایت و اعتراض خود را مطرح کنند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج