عبداللهی: استقلال - تراکتور بازی نایب قهرمانی است
۵۱۵۰۱۳
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
۴۱۶۹ 
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی بعد از بازی با گسترش فولاد ما بیشتر از حریف جریمه شدیم این می‌شود که به امثال هادی نوروزی هم رحم نمی‌کنند.
خبرگزاری فارس: نصرالله عبداللهی در خصوص دیدار روز پنج‌شنبه تراکتورسازی مقابل استقلال و روند آماده سازی آبی‌پوشان گفت: شرایط تیم ما بد نیست و من هم فکر می‌کنم این مسابقه بازی نایب قهرمانی است.

وی افزود: ما تمریناتمان را در تهران پیگیری می‌کنیم و انشاالله روز چهارشنبه راهی تبریز خواهیم شد.

سرپرست تیم استقلال در خصوص شایعات زیادی که پیرامون نرفتن رحمتی به تبریز برای جلوگیری از فحاشی‌ها علیه وی مطرح شده است، گفت: اصلاً اینگونه نیست، اگر قرار باشد هر بازیکنی را در این فوتبال فحش بدهند و سرمربی آن را به یک شهر نبرد، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و این می‌شود یک بدعت.

وی افزود: یعنی به خاطر اینکه علیه یک بازیکن فحاشی شود، سرمربی باید قید او با بزند؟ فکر نمی‌کنید این کار از فصل آینده بدعت می‌شود و همه تیم‌ها از این کارها می‌کنند؟ کمیته انضباطی باید جلوی این اتفاقات را بگیرد و وقتی تیمی که تماشاگرانش فحاشی می‌کنند 8 میلیون جریمه و ما 10 میلیون جریمه می‌شویم، این اتفاقات هم می‌افتد.

عبداللهی در ادامه گفت‌وگو با فارس تأکید کرد: در باری پرسپولیس هم این اتفاقات رخ داد و آقایان به مرحوم هادی نوروزی هم رحم نکردند و چطور انتظار دارید که حرمت‌ها حفظ شود؟ به نظرم من هیأت فوتبال و سازمان لیگ باید به این موضوعات رسیدگی کنند و برای بازی روز پنج‌شنبه هم باید تدابیر ویژه اندیشیده شود. وقتی عکس‌العملی نسبت به فحاشی‌ صورت نگیرد، یواش یواش تبدیل به بدعت می‌شود. ما کاری نمی‌توانیم انجام بدهیم، نیروهای امنیتی و مسئولان برگزاری باری باید با توجیه کردن تماشاگران چنین کارهایی را انجام بدهند.

سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه آبی‌پوشان قرار است در هتل پارس تبریز مستقر شوند و امیر قلعه‌نویی و تراکتورسازی نیز در این هتل مستقر هستند، گفت: قلعه‌نویی در آن هتل ساکن است، ولی ما هر بار رفتیم اتفاقی رخ نداده است، اما در مورد تراکتورسازی باید بگویم ما استعلام گرفتیم و این تیم تبریزی در این هتل مستقر نخواهد شد.

عبداللهی در خصوص اینکه بازیکنان نظیر رابسون جانواریو، کاوه رضایی، جابر انصاری در پایان فصل قراردادشان تمام می‌شود، گفت: تمام بازیکنانی که اسم بردید قراردادی یکساله دارند و آنها خواستار مطالباتشان هستند. قطعاً اگر با آنها تسویه‌حساب شود، در استقلال می‌مانند و شما مطمئن باشید ما آنها را نگه خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که ظاهراً رابسون با یک باشگاه برزیلی قرارداد دارد و آن باشگاه رقمی معادل 4 میلیارد تومان از استقلال درخواست کرده است، گفت: رابسون بازیکن قرضی نیست و قرارداد او با باشگاه استقلال یکساله است، او هم جزو بازیکنانی است که اگر مطالباتش پرداخت شود، در تیم ما ماندنی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج