اموجی‌ها اکنون در توییتر قابل جستجو هستند
۵۲۳۲۷۷
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
۴۳۷۱ 
حساب کاربری Emojipedia که مرجعی برای اموجی‌هاست، به کاربران توییتر خبر داده که اکنون می‌توانند کی اموجی خاص را در توییت‌ها و نام‌های کاربری این شبکه اجتماعی جستجو کنند.
وب سایت تک شات: حساب کاربری Emojipedia که مرجعی برای اموجی‌هاست، به کاربران توییتر خبر داده که اکنون می‌توانند کی اموجی خاص را در توییت‌ها و نام‌های کاربری این شبکه اجتماعی جستجو کنند.

 اموجی‌ها اکنون در توییتر قابل جستجو هستند
اگر از کاربران توییتر باشید می‌دانید که دو موضوع در این سرویس اهمیت زیادی دارد، اول استفاده فراوان از اموجی‌ها و دوم آشنایی با نحوه استفاده از ابزار جستجوی توییتر به روشی موثر. و توییتر در جدیدترین بروزرسانی خود این دو بخش را با یکدیگر ترکیب کرده است و به کاربرانش امکان داده که کاراکترهای اموجی را جستجو کنند.

این بروزرسانی که اولین بار توسط اکانت Emojipedia شناسایی شده است هم در وب سایت و هم در اپلیکیشن‌های توییتر پشتیبانی می‌شود. با این قابلیت جدید کاربران می‌توانند یک اموجی خاص را هم در متن یک توییت و هم در نام کابری اشخاص جستجو کنند.

عرضه چنین قابلیتی ممکن است یک تغییر کوچک به نظر برسد اما کاربران توییتر اکنون می‌توانند با دقت بیشتری به دنبال اموجی‌های بکاررفته در بخش‌های مختلف این سرویس بگردند و احتمالا این تغییر به شدت مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت. جستجوی اموجی‌های تصادفی نیز می‌تواند یک سرگرمی محسوب شود و روش جالبی برای پیدا کردن توییت‌های جالب و گاعی عجیب است.

تا پیش از این کاربران مجبور بودند برای پیدا کردن پست‌های حاوی "اموجی قلب قرمز" عبارتی که این اموجی را توصیف میکرد سرچ کنند اما اکنون می‌توانند به راحتی تنها از آیکون ♥ استفاده کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج