آخرین وضعیت آواربرداری در تونل معدن آزادشهر
۵۲۶۴۸۵
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
۳۶۵۶
مسئول گروه های امداد و نجات اعزامی معدن‌های استان‌ها با اشاره به اینکه عملیات آواربرداری در دو جبهه در حال انجام است، گفت: از هر دو جبهه در حال نزدیک شدن به اتاق استخراج هستیم و امیدواریم بتوانیم زودتر به محل قرارگیری معدنچیان برسیم.
خبرگزاری ایسنا: مسئول گروه های امداد و نجات اعزامی معدن‌های استان‌ها با اشاره به اینکه عملیات آواربرداری در دو جبهه در حال انجام است، گفت: از هر دو جبهه در حال نزدیک شدن به اتاق استخراج هستیم و امیدواریم بتوانیم زودتر به محل قرارگیری معدنچیان برسیم.

کرامت قنبری در جمع خبرنگاران در محل حادثه معدن آزادشهر، اظهار کرد: در مسیر و جبهه اول از 120 متر آوار پیش بینی شده، در حال حاضر 30 متر آواربرداری انجام شده و در مسیر دوم که مسیر فرعی است از 100 متر مسیر آوار، 30 متر آواربرداری انجام شده است.

قنبری تاكيد کرد: هم اکنون شش تیم 10 نفره از معدنکاران و متخصصان معدن از استان‌های کرمان، مازندران، یزد، سمنان، خراسان جنوبی و گلستان کار آواربرداری را انجام می‌دهند.

با گذشت چهار روز از حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزاد شهر، تاکنون جسد 22 معدنچی جانباخته از تونل معدن خارج شده است.

3 نفر از مصدومان معدن آزاد شهر در بیمارستان بستری هستند


همچنين معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر سه نفر از مصدومان حادثه انفجار معدن زغال سنگ در بیمارستان بستری هستند.

محمدرضا هنرور اظهار کرد: 81 نفر در حادثه انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر در بیمارستان های آزاد شهر و گنبدکاووس بستری شدند که به غیر از سه نفر، مابقی مصدومین از بیمارستان ها مرخص شدند.

وی افزود: هم اکنون دو نفر از مصدومان در بخش آی سی یو بیمارستان گنبد کاووس بستری و یک نفر نیز در بخش عمومی این بیمارستان بستری است. تمامی خدمات درمانی به مصدومین این حادثه به صورت رایگان صورت گرفته است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج