فرانسه تاکسی های قایقی می سازد
۵۳۰۵۸۷
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
۳۵۸۰ 
با موتور الکتریکی؛
یک استارت آپ فرانسوی تاکسی قایقی ساخته که بالای سطح آب حرکت می کند. این قایق دارای موتوری الکتریکی و طیف سرعت ۸۰ تا ۱۰۰ کیلومتر است.
خبرگزاری مهر: یک استارت آپ فرانسوی تاکسی قایقی ساخته که بالای سطح آب حرکت می کند. این قایق دارای موتوری الکتریکی و طیف سرعت ۸۰ تا ۱۰۰ کیلومتر است.
 
 با موتور الکتریکی؛فرانسه تاکسی های قایقی می سازد

به نقل از Local،  استارت آپ فرانسوی SeaBubbles قایقی ساخته که طرحی شبیه خودرو دارد. این قایق با استفاده از هیدروفویل چند سانتی متر بالاتر از سطح آب حرکت می کند.
 
 با موتور الکتریکی؛فرانسه تاکسی های قایقی می سازد

این شرکت تصمیم دارد تا ۲۰۱۸ میلادی برای حمل مسافر در رودخانه های درون شهری از آن استفاده کند. سازندگان آن معتقدند این قایق برای شهرهایی مانند پاریس و سن فرانسیسکو مناسب باشد.

نمونه اولیه «تاکسی –قایق» ساخته شده چند هفته قبل رونمایی شد و  ۱۰ میلیون یورو سرمایه برای تجاری سازی آن جمع آوری شده است.
 
 با موتور الکتریکی؛فرانسه تاکسی های قایقی می سازد

SeaBubbles نخست طرح های خود از ناوگان تاکسی های قایقی خودران را سال گذشته رونمایی کرد. فناوری مخصوص این قایق Hydeoptere نام دارد. طبق این فناوری قایق هنگام جابه جایی مسافران روی آب شناور نمی شود. بلکه بالای سطح آن حرکت می کند. هواپیماها نیز با فناوری مشابه در آسمان پرواز می کنند. همچنین موتور قایق، الکتریکی است بنابراین گازهای گلخانه ای منتشر نمی کند و بدون سروصداست. علاوه بر آن طیف سرعت قایق ۸۰ تا۱۰۰ کیلومتر  تعیین شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج