روحانی: شما غصه دین مردم را نخورید، غصه دنیای خود را بخورید
۵۳۲۳۶۱
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
۱۴۹۰۳ 
روحانی با بیان اینکه مردم از وطن و دین شان دفاع می کنند بیان کرد: در روز عاشورا چه کسی به خیابان می‌آید؟ در روز تاسوعا یادتان هست برای برگزاری مسابقه فوتبال چه حرف‌هایی که نزدند اما دیدید که جوانان چه کردند آنها با توسل ائمه اطهار و دین پیروز شدند شما غصه دین مردم را نخورید. غصه دنیای خودتان را بخورید.
خبرگزاری ایلنا: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر امروز در سالن شهید رسول حسینی گفت: مردم غیور و فهیم استان سر سبز مازندران! مرزداران شمال ایران! شما در سال ۹۲ در ساری قیام بزرگی برپا کردید و با حضور در مسجد جامع همدان این پیام را دادید که می‌خواهید اعتدال و اصلاحات باید پیروز شود.

او ادامه داد: آن روز گفتید می‌خواهید راه آرامش و اعتدال انتخاب شود. امروز بحث انتخاب میان چند نفر مطرح نیست بلکه بحث دو نوع تفکر است. مردم ایران یا راه تقابل با دنیا را انتخاب می‌کنند یا راه تعامل؟ مردم ایران یا راه عقلانیت را انتخاب می‌کنند یا راه خرافه. مردم ایران یا شعار را انتخاب می‌کنند یا برنامه و عمل. مردم می‌خواهند یا به سال ۹۱ بگردند یا به پیش بروند.

روحانی گفت: مردم باید بین قاضی و وکیل انتخاب کنند. قاضی حکم صادر می کند و حکمش را ابلاغ می‌کند. وکیل از مردم دفاع می کند. انتخاب با خودتان است.

رریس‌جمهور تاکید کرد: آن زمانی که نتوانستیم از حقوق ملت ایران به خوبی دفاع کنیم، ایران را در حصر و محاصره قرار دادیم. آیا راه دفاع از ملت ایران سخن درشت گفتن بود یا با تعقل حل مشکل کردن؟ سازمان ملل و شورای امنیت و ملت ایران که همانند، پس چه چیزی عوض شده؟ نحوه استفاده از قدرت ملت ایران در برابر جهان. ملت ایران توانمند، قدرتمند و مقاوم است. اما کسانی هم باید باشند که قدرت ملت را در مجامع جهانی نقد کنند. با استدلال و حقوق و قانون سخن بگویند.

او با بیان اینکه جمعه روز انتخاب است، گفت: آیا می‌خواهیم دوباره دیوار ساخته شود یا پل بسازیم؟ آیا می‌خواهیم از اعتماد و دین مردم برای قدرت و سیاست استفاده کنیم یا از قدرت و سیاست برای دین استفاده کنیم؟ مردم در روز جمعه تصمیم خودشان را با آرایشان اعلام خواهند کرد.

رییس‌جمهور تاکید کرد: استان مازندران باید دروازه ارتباط ما با شمال و شرق و غرب جهان باشد. ما معتقدیم که راه ارتباط با جهان از شمال ایران بگذرد. ما در همه استان‌های شمالی راه ارتباط با جهان را گشایش خواهیم داد. مردم، انتخاب با شماست. آنچه در گذشته بود، بازار واردات برای دنیا بود. اگر می‌خواهید ایران بازار واردات برای جهان باشد به دیگران رای بدهید. اگر می‌خواهید مرکز صادرات باشیم، راه اعتدال را برگزینید.

روحانی گفت: تراز تجاری ما در دو دولت قبلی ۳۰ میلیارد دلار منفی بود. الان دوسال است که تراز تجاری ما مثبت شده است. یعنی روز به روز صادرات بیشتر می‌شود. آیا می‌خواهیم واردکننده برای استان مازندران باشیم یا استان مازندران صادرکننده برای کشورهای شمالی دریای خزر باشد؟ آیا می‌خواهید راه ارتباط با جهان را ادامه دهیم یا راه‌ها را ببندیم؟

او یادآور شد: دولت یازدهم معتقد بود اتصال مردم ایران با مازندران سرسبز باید سهل و آسان شود. ارتباط مازندران با قلب کشور باید آسان‌تر شود. در جاده‌های هراز، چالوس و فیروزکوه قدم‌های مناسبی را برداشتیم. راه فیروزکوه تا چندماه دیگر به اتمام می‌رسد، راه هراز تا دوسال دیگر و راه چالوس تا آخر دولت دوازدهم تکمیل خواهد شد.

روحانی خطاب به منتقدان خود گفت: چرا واقعیت را به مردم نمی‌گویید و سیاه‌نمایی می‌کنید آیا وضعیت گندمکاران ما برتر شده است؟ آیا وضعیت شالی‌کاران ما نسبت به سال ۹۱ بدتر شده است؟ چرا دروغ می‌گویید.

او اضافه کرد: آیا می‌خواهید تحریم را دوباره برگردانید؟ اگر روحانی هم نباشد دیگر تحریم بر نمی‌گردد آیا می‌خواهید ایران وارد کننده باشد؟ مردم این اجازه را به شما نمی‌دهد.

رییس دولت تدبیر و امید با یادآوری قصور دولت  گذشته در برباد دادن پول ملت ایران و مصادره آن توسط آمریکا اظهار داشت: شما ۱۰ ماه فرصت داشتید تا پول ملت ایران را برگردانید چرا این کار نکردید آقای سخنگو بیا و پاسخگو باش؟

روحانی با بیان اینکه من توسط دیگر کاندیداها برنامه دیگری جز برنامه‌های سال ۹۰ و ۹۱ ندیده‌ام، خاطرنشان کرد: شما اگر برنامه دیگری دارید بیاید و آن را بیان کنید چرا دروغ می‌گویید؟

او با بیان اینکه آیا فکر می‌کنید دولت حافظ دین مردم است، اشتباه می‌کنید، ابراز داشت: حافظ دین مردم خود مردم هستند شما نه قیم دین مردم هستید و نه مسئول دنیای مردم. مردم فهیم هستند و راهشان را انتخاب می کنند.

او با بیان اینکه مردم از وطن و دین شان دفاع می کنند بیان کرد: در روز عاشورا چه کسی به خیابان می‌آید؟ در روز تاسوعا یادتان هست برای برگزاری مسابقه فوتبال چه حرف‌هایی که نزدند اما دیدید که جوانان چه کردند آنها با توسل ائمه اطهار و دین پیروز شدند شما غصه دین مردم را نخورید. غصه دنیای خودتان را بخورید.

رییس دولت یازدهم با اشاره به تلاش اقتدارگرایان برای فیلتر شبکه‌های اجتماعی یادآور شد: جوانان ایرانی شبکه‌های مجازی را پر از مطالب دینی و انقلابی کرده است .

روحانی اضافه کرد: ما می‌خواهیم ایران را با د ست خودمان بسازیم و این کار را خواهیم کرد.

او با بیان اینکه برخی‌ها به مردم دروغ می‌گویند که اگر این دولت ادامه یابد یارانه قطع می‌شود، تاکید کرد: بعد از این حرف می‌گویند چرا به برخی از مردم یارانه می‌دهید آخر ما چکار کنیم؟ ما می‌گوییم برای زندگی محرومان جامعه یارانه کافی نیست ما حقوق کارمندان و بازنشستگان را افزایش داده‌ایم .

رییس دولت یازدهم با تاکید بر اینکه ما شعار نمی‌دهیم بلکه عمل می‌کنیم، بیان کرد: ما می‌گوییم فقر مطلق باید تا پایان دولت دوازدهم تمام شود این را شعار نمی‌دهیم هم اینک حقوق مددجویانی که تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند نسبت به سال ۹۲ سه برابر شده است اما می‌گوییم این کافی نیست ولی باید راهمان ادامه یابد.

روحانی ادامه داد: طرف مقابل ما می‌خواهد مشکلات را با پمپاژ پول از طریق یارانه برطرف کند ولی ما معتقد هستیم و می‌گوییم باید فضای کسب و کار آماده شود ما می‌گوییم موانع باید برطرف شود و باید به مردم آزادی عمل بدهیم. مردم با اینترنت می‌تواند برای خود شغل انتخاب کنند.بگذارید مردم فعال باشند.

او با اشاره به افزایش گردشگری طی سال‌های اخیر در ایران گفت: چهره ایران زیبا است آن را مخدوش نکنید بگذارید خارجی‌ها به ایران بیایند و فرهنگ زیبای ملت ایران را ببینند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه راه نظام و انقلاب از ریا و فریب نمی‌گذرد بلکه از راه قانون و عقلانیتش عبور می‌کند، تصریح کرد: ما حقوق شهروندی را تنظیم کرده و آن را منتشر کرده‌ایم برنامه چهارساله دولت دوازدهم را منتشر کرده‌ایم اگر می‌خواهیم به همه اهدافمان برسیم باید پای صندوق‌های آرا بیاییم.

روحانی افزود: عده‌ای می خواهند مردم را مایوس کنند تا آنها به پای صندوق‌های رای نیایند اما شما باید دولت دوازدهم را قدرتمند ایجاد کنید هر آن چه را که در رابطه با آزادی می‌گوید عملی و شدنی است فقط شما پای صندوق‌های آرا بیایید.

رییس دولت تدبیر امید بیان این که ما می‌خواهیم تفکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی را ادامه دهیم، ابراز داشت : ما می‌خواهیم دولتی را تشکیل بدهیم که تابع نظرات ملت ایران باشد. ملت ایران ! روز جمعه یک بعلاوه ۱۱ بیاید از حالا بیایید و کار را شروع کنید با موبایلتان یک بعلاوه ۱۱ را فشار بدهید رای‌تان را برای یازده نفر دیگر تکرار کنید و همه دوستانتان را پای صندوق‌های آرا بیاورید .

روحانی با بیان اینکه بعضی‌ها نگران هستند که صندوق‌های رای شلوغ شود، اظهار داشت: ما پیروز میدان انتخابات خواهیم بود ملت ایران اجازه نمی‌دهند راه پیشرفت متوقف شود ما می‌خواهیم روستاییانی با شرایط بهتر داشته باشیم.

او در پایان تاکید کرد: با قدرت و نشاط همه به پای صندوق‌های رای بیایید ما دولت اصلاحات، اعتدال و اصولگرایی معتدل را تشکیل می‌دهیم. دوباره ایران ، دوباره اسلام، دوباره اعتدال، دوباره امید.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 41
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1396/02/25
دفعه قبل بین حقوقدان و سرهنگ بود ... این دفعه که هر دو حقوقدان هستن شده قاضی و وکیل!
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1396/02/25
عجب توجیهاتی برای دفاع از توانایی های و برنامهای 4ساله اینده
مردم انشالله فرزندانی را برای نسل اینده و داشتن پستهای مدیریتی تربیت کنید که واقعا بتوان به انها امید و اطمینان داشت.
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1396/02/25
فقطروحانی ونه قالیباف جنگ طلب ونه رییسی که بی تجربه است! با حرف نمیشود مملکت اداره کرد!
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1396/02/25
عاشق گفتن همین حرفاست . بیچاره مردمی که دلخوش به این حرفها هستن .
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
خدا سایه فریبکاری رو از سر این مردم دور کن
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1396/02/25
واقعا اقای روحانی بفکر خدمت هست. چطور باصداقت دروغگو میگه. همه چیز رو به هم ربط میده تا به هدف خودش برسه. مردم هم دو تا انتخاب بیشتر ندارن یا جنگ با دنیا یا صلح. در این حد شرم اور. حالم به هم میخوره. هر کی از هر جناحی میخواد باشه
پاسخ ها
reza
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
واقعا پوپولیست واقعی خودشه
United States
19:26 - 1396/02/25
کلا اونایی که قبلنا لوله میکردن لوله شدن
پاسخ ها
user
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
عمو اون داستان لوله دیگه تموم شد ،به زودی می فهمی چه گلی بر سرت شده
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1396/02/25
نمیدونم در قران امده یا حدیث از امامان که منافقان عین بلبل صحبت میکنن ولی اگر در مقابل مردی قرار بگیرند که از جنس خدا باشد کم میارن از مناظره انصراف میدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
این همه قرآن و حدیث خوندی بازم نمیدونی؟؟ پس اول برو مطمئن شو بعد بیا نظر بده. بددوو پسر خوب
United Kingdom
19:34 - 1396/02/25
روحانی حنات دیگه رنگی نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
اگه راست مگی پاش بیا ایران زندگی کن.جالبه همه امثال شما یا در ناف یو اس هستن یا یو کی و اروپا و .. زرنگ!!!
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1396/02/25
قطعا قاضی رو انتخاب میکنم چون وکیل پول میخواد قاضی نمیخواد
تازه پارتی بهتر ازقاضی گیر نمیاد خخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1396/02/25
غصه اون دنیای مارو می خورن دیگه
#قیم نمی خواهیم
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1396/02/25
نه شما خوبی که دم از آزادی میزنی. بعد تتلو که از رقیبت حمایت میکنه سریع پیجشو میبندین
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1396/02/25
قالیباف اگر قصه دنیاشو میخورد انصراف نمیداد
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1396/02/25
باشه آقای روحانی . اونا غصه دنیای خودشان رو دارند اما شما که لباس روحانیت داری و درس دین خوندی به فکر دین مردم که باید باشی. اما شماهم فقط به فکر دنیای خودتی . لباستو عوض کن
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1396/02/25
چرا گفته غصه دنیای خودتان رو بخورید !!!!
باید میگفت غصه اخرت خودتونو بخورید ، اخرتشونم تاریکه اینا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
چون خودشون ترجیح دادن آخرتو برای دنیا به حراج بذارن اما وانمود می کنن نگران دین مردمن اما با اینکارا به دنیاشونم نمی رسن.
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1396/02/26
مثل خودش که فقط به فکر دنیاش هست و به فکر اخرتش نیست میخواد ما هم مثل خودش باشیم
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1396/02/26
جناب عالی چهارسال کاری بامملکت کردی که شاها ن قاجار باعهدنامه های ننگین خود وواگذاری خاک عزیز کشورم که خونها برای حراست ان ریخته اس کردن انها بیسواد بودن شما چه طور ایا در تاریخ ندیدهاید که عاقبت خوب وبد چیست شما چه تحریمی رابرداشتید دارو فراوان شده. بانکهای امریکای پول مارادادن وای از تزویر ...
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1396/02/26
خدمت رئیس دولت تک دوره ای باید عرض کنم که نظام کشور ما جمهوری اسلامی ست نه لیبرال دموکرات.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
دوغتو بنوش بابا. تک دوره ای از هیج دوره ای که بهتره. هاهاهاها
سلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
دمت گرم بدون نام گل گفتی زدی تو خال هیچ دوره ای خخخخخخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
بدون نام دیدی خودتم اعتراف کردی کاندیدت تک دوره ای ست،دیگه اعتراف از این واضح تر؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1396/02/26
شاید روحانی نمیداند که کشور ما جمهوری اسلامی ست نه جمهوری دموکراتیک و لیبرال.
إن شاء الله روز ۲۹ اردیبهشت به دولت مرفهان و بی‌دردان ، دولت ناآشنا با قواعد اسلامی ، پایان خواهیم داد.
سلام بر رئیسی درود بر قالیباف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
زهی خیال باطل. جا خالی داد:))
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1396/02/26
إن شاء الله روز ۲۹ اردیبهشت به دولت مرفهان و بی‌دردان ، دولت ناآشنا با قواعد اسلامی ، دولت ناآشنا پایان خواهیم داد.
سلام بر رئیسی درود بر قالیباف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
شتر در خواب بیند پنبه دانه .
سلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
پاشو شام سنگین خوردی هزیون میگی
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1396/02/26
.........

چهره ایران زیبا است آن را مخدوش نکنید بگذارید خارجی‌ها به ایران بیایند و فرهنگ زیبای ملت ایران را ببینند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج