یادبود دهلوی و پایور در رودکی
۵۳۶۵۴۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
۱۵۳۹ 
گروه موسیقی «خجسته» به سرپرستی سوسن اصلانی تازه ترین کنسرت موسیقایی خود را به یاد فرامرز پایور و حسین دهلوی برگزار می کند.
خبرگزاری مهر: گروه موسیقی «خجسته» به سرپرستی سوسن اصلانی تازه ترین کنسرت موسیقایی خود را به یاد فرامرز پایور و حسین دهلوی برگزار می کند.
 
یادبود دهلوی و پایور در رودکی

 گروه موسیقی «خجسته» به سرپرستی سوسن اصلانی تازه ترین کنسرت موسیقایی  خود را به یاد فرامرز پایور و حسین دهلوی برگزار می کند. در این کنسرت که طی روزهای چهارم و پنجم خرداد ماه در تالار رودکی تهران برگزار می شود قطعاتی از ساخته های سوسن اصلانی نوازنده و مدرس سنتور در دستگاه شور و متعلقات آن اجرا می شود. این در حالی است که دو قطعه «لشگر عشق» به آهنگسازی زنده یاد فرامرز پایور و «سبک بال» به آهنگسازی حسین دهلوی در یادبود این دو هنرمند برای مخاطبان ارائه خواهد شد.

حسن مکانیکی نوازنده نی، کوروش دانایی نوازنده تار، بهنام ارجمندی نوازنده عود، عطیه طباطبایی نوازنده دف، فاطمه سید محمود نوازنده تمبک، فرشاد صارمی نوازنده کمانچه و محمود باقری خواننده اعضای گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می دهند.

گروه موسیقی «خجسته» به سرپرستی سوسن اصلانی (همسر استاد حسین دهلوی) چندی پیش نیز در مراسم بزرگداشت استاد دهلوی و استاد فرامرز پایور در فرهنگسرای ارسباران تهران به اجرای برنامه پرداخته بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج