سریال «سر دلبران» به ماه رمضان نمی‌رسد
۵۳۶۹۳۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
۸۵۸۰ 
در حالی که قرار بود سریال «سر دلبران» به کارگردانی محمد حسین لطیفی در ماه رمضان امسال از شبکه دو به روی آنتن برود، اما گویا به دلیل عدم تصویربرداری سکانس های باقی مانده ، این مجموعه در ماه رمضان امسال از شبکه دو به روی آنتن نخواهد رفت و مدیران این شبکه باید جایگزینی برای آن پیدا کنند.
خبرگزاری رکنا: در حالی که قرار بود سریال «سر دلبران» به کارگردانی محمد حسین لطیفی در ماه رمضان امسال از شبکه دو به روی آنتن برود، اما گویا به دلیل عدم تصویربرداری سکانس های باقی مانده ، این مجموعه در ماه رمضان امسال از شبکه دو به روی آنتن نخواهد رفت و مدیران این شبکه باید جایگزینی برای آن پیدا کنند.
 
سریال «سر دلبران» به پخش در ماه رمضان نمی‌رسد

محمد حسین لطیفی که تاکنون مجموعه های «صاحبدلان»، «دودکش» و «پادری» را به عنوان سریال های مناسبتی ماه رمضان جلوی دوربین برده است، قرار بود برای ماه رمضان امسال هم سریال «سر دلبران» به کارگردانی او از شبکه دوم سیما پخش شود.

 سریال «سر دلبران» محصول سازمان اوج  که پیش تر از سوی سیدعلی حمیدی قائم مقام سیما به عنوان گزینه اصلی شبکه دو سیما برای پخش در ماه رمضان از آن یاد شده بود، از گردونه پخش در این ایام حذف شد. این رسانه نوشته که دلیل نرسیدن این سریال به ماه رمضان به حساسیت و وسواس محمدحسین لطیفی و ادامه تصویربرداری این سریال است. لطیفی می خواهد این تصویربرداری این مجموعه با تمرکز بیشتری انجام شود و  به پخش برسد.

محمدکاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، برزو ارجمند، متین سادات ستوده، جعفر دهقان، جهانبخش سلطانی و رضا توکلی از جمله بازیگران اصلی این سریال هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج