بزرگ‌ترین ضعف متولدین ماه‌های مختلف
۵۳۷۲۱۵
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
۱۳۶۹۶۰ 
مواجه‌شدن با ضعف‌ها و قبول کردنشان کار ساده‌ای نیست. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، ما چشمان مان را روی ضعف‌های خود می‌بندیم در صورتی که بهتر است نگاه نقادانه تری به خودمان داشته و پس از شناسایی ضعف هایمان، در پی برطرف کردن آن‌ها باشیم.

برترین ها: مواجه شدن با ضعف‌ها و قبول کردن شان کار ساده‌ای نیست. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، ما چشمان مان را روی ضعف‌های خود می‌بندیم در صورتی که بهتر است نگاه نقادانه تری به خودمان داشته و پس از شناسایی ضعف هایمان، در پی برطرف کردن آن‌ها باشیم. با آگاهی از ضعف‌ها نقاط قوت مان را تقویت خواهیم کرد و فرد کامل تری هم برای خود و هم برای اطرافیان و جامعه مان خواهیم شد.

هر فردی ضعف‌هایی دارد که تا حدودی می‌توان آن‌ها را از ماه تولد شناسایی کرد. در این مطلب ما بارزترین نقاط ضعف افراد را با توجه به ماه تولدشان برایتان آورده ایم. اگر دوست دارید بدانید که ضعف‌های شما چیست، با ما همراه باشید.

فروردین: رئیس بازی و تندمزاج

بزرگ‌ترین ضعف متولدین ماه‌های مختلف

فروردینی‌ها در مقایسه با بقیه ماه‌های سال، افرادی مستقل و فعال هستند که به تنهایی از پس هر مشکلی بر می‌آیند. آن‌ها دوست دارند مدیریت امور را به دست بگیرند، به همین دلیل در جایی که مدیر نیستند، ناامید و دلسرد خواهند شد. اگر چه به شدت مهربان اند، اما وای به روزی که عصبانی شوند. آن‌ها زبان تندی دارند و ممکن است که در عرض چند ثانیه از کوره در روند و همه چیز را فراموش کنند.

دوست دارند که به سرعت تمام کارهایشان را پیش ببرند و اگر امور طبق برنامه آن‌ها پیش نرود، با زبان تندشان بر دیگران می‌توپند. به همین دلیل به فروردینی‌ها پیشنهاد می‌شود که در این شرایط قبل از هر گونه اقدامی اول آبی به صورت شان بزنند و چند نفس عمیق بکشند، سپس عمل کنند.

اردیبهشت: سمج و لجباز

اردیبهشتی‌ها افراد به شدت لجبازی هستند. اگر تصمیمی بگیرند، هیچ چیز و هیچ کس نمی‌تواند مانع از آن شود. آن‌ها تا رسیدن به هدف شان دست از تلاش بر نمی‌دارند، حتی اگر به ضررشان تمام شود یا مطمئن باشند راهی که می‌روند اشتباه است. آن‌ها عقاید خاص خود را دارند که تغییر آن تقریبا غیر ممکن است.

در مکالمه‌های آن‌ها «من» زیاد می‌شنوید به این علت که عقاید خودشان را بیش از هر چیز دیگری قبول دارند. پیشنهاد ما به اردیبهشتی‌ها این است که گاهی دست از لجبازی بردارند. سرسختی همیشه خوب نیست، گاهی باید رها کرد تا اتفاقات خوب بعدی رخ دهد.

خرداد: دو شخصیته و شایعه ساز

تقریبا همه می‌دانند که خردادی‌ها افرادی دو شخصیته هستند، اما این موضوع برای آن‌ها آزار دهنده نیست. همه ما دو جنبه سیاه و سفید داریم که طبیعی است، اما این برای خردادی‌ها شدیدتر است. یک زمان عاشق یک نفر هستند و لحظه‌ای بعد از او فرار می‌کنند. بدترین قسمت این است که آن‌ها تکلیف شان را با خود و رابطه‌ای که با دیگران دارید، نمی‌دانند.

نه تنها دو شخصیته بلکه شایعه پراکنی نیز از دیگر خصوصیات نامطلوب متولدین این ماه است. آن‌ها در محیط کار، محیط‌های دوستانه و ... ساکت نمی‌نشینند و مدام در حال شایعه پراکنی هستند. بهترین درس برایشان این است که گاهی سکوت کنند.

تیر: بدبین و احساساتی

بزرگ‌ترین ضعف متولدین ماه‌های مختلف

بدی متولدین تیر این است که مثبت اندیش نیستند. آن‌ها از کاه کوه می‌سازند و غرق افکار منفی شان می‌شوند تا حدی که اعصاب خود و اطرافیان شان را خورد می‌کنند. اگر احساس کنند که چیزی سر جایش نیست، حتی اگر غیر این باشد، باور نمی‌کنند و به افکار منفی خود ادامه می‌دهند.

آن‌ها افراد احساساتی هستند و گاهی آنقدر غرق احساسات شان می‌شوند که دیگر هیچ چیزی را نمی‌بینند. این رفتار‌ها تنها وقت آن‌ها را تلف می‌کند، بی آنکه فایده‌ای برایشان داشته باشد؛ بنابراین پیشنهاد ما به تیری‌ها این است که دید مثبت تری به زندگی داشته باشند و از لحظه لحظه زندگی شان نهایت لذت را ببرند.

مرداد: حسود و متظاهر

مردادی‌ها افراد متظاهری هستند که دوست دارند تمام نگاه‌ها را به سمت خودشان جلب کنند. آن‌ها از این که دیگران به آن‌ها توجه یا دقت نکنند، به شدت دلگیر می‌شوند طوری که ساعت‌ها به علت آن می‌اندیشند. نه تنها تظاهر بلکه حسادت نیز از دیگر ویژگی‌های بد آنهاست. اگر دوستان، خانواده یا اطرافیان مردادی‌ها به دیگران بیش از آن‌ها توجه کنند، ممکن است که حتی شاهد گریه آن‌ها باشند. البته این گریه شاید از روی ناراحتی باشد، اما بیشتر برای جلب توجه، احساس ناامنی و بی پناهی است.

شهریور: منتقد و سخت گیر

شهریوری‌ها افراد کمال گرایی هستند که دست از تلاش بر نمی‌دارند. آن‌ها نه تنها برای خود بلکه برای دیگران هم بهترین‌ها را می‌خواهند. دوست دارند که جهانی بهتر بسازند و به همین دلیل همیشه مسئولیت‌های زیادی روی دوش شان است. از اشتباه به شدت فراری هستند و در صورت مرتکب شدن آن، خودشان را مدام سرزنش می‌کنند. توصیه ما به آن‌ها این است که در صورت اشتباه کردن، به جای غصه خوردن و نقد منفی، از آن به عنوان راهی برای رشد و پیشرفت استفاده کنند.

مهر: مقید و دودل

بزرگ‌ترین ضعف متولدین ماه‌های مختلف

متولدین ماه مهر همیشه بین دو راهی گیر افتاده اند. در این شرایط، نه تنها خود بلکه دیگران را نیز درگیر می‌کنند. فرقی نمی‌کند تصمیمی که می‌گیرند کوچک است یا بزرگ، در زمان تصمیم گیری نمی‌توانند ذهن شان را خالی کنند. آن‌ها ترجیح می‌دهند که دیگران به جای آن‌ها تصمیم بگیرند، زیرا از استرسی که باید تحمل کنند نیز بیزارند. آن‌ها دوست دارند که دنیا همیشه روی تعادل باشد به همین دلیل تا شرایط ذره‌ای تغییر می‌کند و قوانین طبق مرادشان نیست، گیج و دودل می‌شوند. اما برای پیشرفت گاهی باید انعطلاف پذیری بیشتری به خرج داد.

آبان: دمدمی مزاج و خسیس

هیچکس در خساست به پای آبانی‌ها نمی‌رسد. آن‌ها نه تنها هنگام پول خرج کردن عقب می‌کشند بلکه به شدت هم دمدمی مزاج اند. بدین معنی که شما در مدت زمان کوتاهی رفتار‌های مختلف و عجیب و غریبی را از آن‌ها می‌بینید که این رفتار می‌تواند حسابی اطرافیان را آزرده کند یا حتی موجب سوتفاهم شود. به همین دلیل متولدین آبان باید بیشتر مراقب رفتارهایشان باشند، در غیر این صورت در مدت زمان کمی تمام دوستان شان را از دست خواهند داد.

آذر: بی تفاوت و پرمخاطره

آذری‌ها دوست ندارند که اخبار ناراحت کننده، جزییات یک رابطه عاطفی یا دردودل‌های عاشقانه دیگران را بشنوند. به همین دلیل همراه خوبی برای نوشیدن یک فنجان قهوه نخواهند بود. آذری‌ها تن به احساسات خود نمی‌دهند و دوست دارند که به دنبال راهی برای پیشرفت و حرکت باشند. آن‌ها عاشق مسافرت هستند، اما دوست ندارند که خیلی در مورد آن برنامه ریزی کنند. از یک جا نشستن و فکر کردن، بیزارند. آنچه برایشان اهمیت دارد تنها حرکت کردن به سمت جلوست که البته گاهی عواقبی را به دنبال دارد. پیشنهاد ما به شم آذری‌ها این است که به دلیل روحیه ماجراجویانه بالایی که دارید، قبل از جواب مثبت دادن به هر ماجراجویی، خوب خطر‌های آن را در نظر بگیرید.

دی: محافظه کار و سردمزاج

بزرگ‌ترین ضعف متولدین ماه‌های مختلف

متولدین دی افراد سردمزاجی هستند، اما این بی تفاوتی نشانه بی اهمیت بودن آن‌ها نیست. بلکه برعکس، آن‌ها اهمیت زیادی برای اطرافیان شان قائل اند، اما ترجیح می‌دهند که احساسات شان را کنترل کنند. به اعتقاد آن‌ها هر چه رفتار بی تفاوت تری داشته باشی، در زندگی موفق تری. مطمئنا آن‌ها زمان زیادی را صرف خودشناسی خود کرده اند تا به این نتیجه رسیدند، اما این نتیجه همیشه کارساز نیست. آیا زندگی بدون احساس ممکن است؟ اگر چه دنبال کردن هدف اهمیت دارد، اما خندیدن و گریه کردن است که ما را از ربات‌ها جدا می‌سازد.

بهمن: دمدمی مزاج و بی ثبات

بهمنی‌ها هر لحظه مشغول یک کارند، نمی‌توانند یک جا بند شوند. به عنوان مثال ایده‌های زیادی برای شروع مکالمه دارند، اما پس از دقایقی صحبت تمام آن‌ها را نیمه تمام رها می‌کنند و به سراغ موضوع بعدی می‌روند. آن‌ها کمک به دیگران را دوست دارند، اما ناگهان در اواسط راهی که در پیش گرفته اند، جا می‌زنند، به این دلیل که به سادگی ذهن شان آشفته می‌شود و دچار گیجی می‌شوند. اگر یک بهمنی هستید و گاهی از هدف تان متوقف شدید، نگران نشوید، طبیعی است، اما یادتان باشد که تنها با سخت کوشی و پافشاری است که به اهداف متن خواهید رسید. هیچگاه مسیری که روزی آغاز کردید را فراموش نکنید.

اسفند: احساساتی و عاشق پیشه

اسفندی‌ها افرادی هستند که از ظاهر عبور می‌کنند و در عمق غرق می‌شوند. آن‌ها در هر چیزی نشانه‌ای می‌یابند، اما گاهی عکس العمل‌های لازم را دریافت نمی‌کنند. آن‌ها درد و رنج‌های دیگران را درک می‌کنند، اما از این که نمی‌توانند آن را بیان کنند و کار مفیدی انجام دهند، به شدت ناراحت می‌شوند و غصه می‌خورند. برای یک زندگی بهتر، متولدین این ماه باید توجه بیشتری به خودشان کنند، در غیر این صورت روزی می‌رسد که زندگی خودشان را فدای دیگران کرده اند.

منبع: thetalko

انتشار یافته: 170
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1396/03/20
در مورد شهریوری ها کاملا درسته و این اصلا خوب نیست مثلا اینکه هیچوقت از هیچی یا هیکس راضی رانیستیم حداقل من یکی که اینجوریم چون کمال گرا هستم خودم آدم کاملی نیستم اما همیشه تلاش میکنم که اون چیزی که مدنظر خودمه برسم ولی این خیلی بده چون همه اینجور نیستن و وقتی کسی کاری انجام بده که مخالف معیار های کمال گرایی باشه بشدت ازش متنفر میشم
بازم میگم دست خودمون نیست واقعا بعضی چیزا تو وجود آدم ریشه قوی دارن
پاسخ ها
....
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
من مردادی ام درست بود همش ولی حسادت رو فکر میکردم حسود نیستم ولی الان شک کردم خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
تیر ماهیم و به شدت احساساتی کاملا درسته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اگر متن ترجمه باشه باید بگم ماهها رو باید از پونزدم تا پونزدم بعدی حساب میکردید
niloo
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
دقیقا. منم
مسیح
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خواهرم شما با همسرتون مهربون باشید وقتی ازتون انتقادی می کنه سری واکنش تندی ندید و بعد سر یه وقت مناسب بنشینید و با هم در موردش گفتگو کنید فقط نباید با شهریوری ها تند حرف بزنید در این صورت سری گارد میگیرن و گفتگو بی نتیجه می مونه اما وقتی به آرامی نظرتون رو بگید مطمئن باشید که به نظر شما احترام میزارن.
Germany
10:44 - 1396/03/20
به نظرم اکثرش درسته، به خصوص مهر که منم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
منم موافقم برای ماه مهر درست میگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کی این کفه های ترازو متعادل میشه
تا راحت بش م و تصمیم درست رو بگیر م
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
من خواهرم مهر ماهی هست اصلا دو دل یا مقید نیست هرچی مهرماهی دیدم فوق العاده مهربون بودن
اما در مورد اسفند درست گفته من اسفندیم و خیلی احساساتی طوری که یه لحظه سر قضیه کوچیک غمگین بشم گند میزنم تو
مهمترین و حساس ترین تصمیمات زندگیم.کلا احساسات از ترس و استرس و عشق بگیر منطق ام رو تعطیل میکنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آره منم متولد مهرم دقیقا همینطوره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اره اره خیلی سخته بین دو راهی بودن
آی اَم مهر ماهی
g* aaa
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
در مورد آبانیا غلطه:(آخه خسیسسسس
باید یکی تو زندگیتون آبانی باشه تا معنی زندگی رو بفهمین
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
خانم من آبانی هستش
اگه قرار بود خرج خونه رو اون بده الان شخصا در خدمت شما نبودم
خداییش خسیس هستن و دوست داشتنی
مخلص همه متولدین مهر هم هستیم
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1396/03/20
اکثرا درست بود.من خودم دی ماهی ام و به شدت تایید میکنم حرفشو!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
منم دی ماهی م ولی اصلا تایید نمیکنم! چرته
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
منم دی ماهیم ولی سرد مزاج بودن رو قبول ندارم محافظه کار هستم ولی سرد مزاج نیستم برعکس خیلیم احساساتیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
منم دی ماهی ام چرت میگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
منم دی ماهیم و به شدت احساساتی اما کنترلش میکنم
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1396/03/20
چیزی که در مورد بهمنی ها نوشته کاملا درسته..
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
دقیقااااااا بارز ترین ویژگی من همینه!
بدون نام
Canada
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بجز اسفند که کاملا غلط و نادرست و تقریبا برعکسه ...و خسیس نبودن آبان ماهی ها... بقیه اش درست بنظر میاد .
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1396/03/20
وای فروردین اش خود خودم بود :)))) اگر چه به شدت مهربان اند اما وای به روزی که عصبانی شوند. آنها زبان تندی دارند و ممکن است که در عرض چند ثانیه از کوره در روند و همه چیز را فراموش کنند واااای :)))
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1396/03/20
ای بابا ای بابا همیشه خدا در مورد خردادیا اینو میگن دیگه فهمیدیم همه هم فهمیدن والا.
پاسخ ها
شهین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
آی گفتی.بابا فعلا که همه ملت دو شخصیتی شدن نمیدونی جلوشون راه بری یا پشتشون. شایعه پراکنی رو !قبول ندارم
فاطمه
Belgium
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
در مورد آبان کاملا اشتباهه .آبانیها بسیار مصمم و با اراده اند و کاملا دست و دلباز ایراد آبانیها انتقام جو بودن و تلافی کردن و سرسخت بودنشونه. دمدمی مزاج؟؟؟؟؟ خسیس!؟؟واقعا ک
ابان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
من با فاطمه هم نظرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
پدر من هم آبانی هستند فوق العاده دست ودل باز و ولخرج چه برای خانواده چه برای دیگران.
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1396/03/20
درسته. شوهرمن یه شهریوریه و باتمام علاقه ای که به هم داریم کارمون داره به طلاق میکشه! منتقدی که خودش تحمل هیچ نقدی رو نداره، دائم درحال مقایسه ظاهر وباطن من با بقیه هست، و آدم سخت گیری که نه خودش آرامش داره ونه میذاره من آروم باشم! منم بهمنی ام! سازگارم اما ثبات ندارم! خیلی زود از موضعم کوتاه میام...و الان اینجوری شده... امیدوارم زندگیاتون خوب وخوش باشه...منکه خوشی ندیدم از زندگیم..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
انشالا زندگی شمام به سامان برسه
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
این مسیله خیلی پیچیده ای نیست، شوهرت متوجه نیست که داره اشتباه میکنه، برید پیش مشاور، شوهرت متوجه اشتباهش میشه، نرم تر میشه تا حدی ک غرورش نشکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
دوتا کتاب بهت معرفی می کنم هردوتاتون با شوهرت بخونید. دقت کن کتابها حتما ترجمه فرهاد فروغمند باشه. کتاب محدودیت صفر و کتاب حضور در وضعیت صفر. به همین ترتیب که نوشتم بخونشون. فایلش توی اینترنت هست، اگه نت وصل شد میتونی دانلود کنی. زندگی تونو نجات میده و بهترین اتفاق براتون میفته
scorpion
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
عزیزم این خصوصیات کلیه متولدین ماه هاست.
گاهی نیازه بخاطر زندگی بخاطر عشق و علاقه یک سری رفتارها و خلقو خوهامونو عوض کنیم که بتونیم زندگی شیرینی رو تجربه کنیم
مسیح
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خواهرم شما با همسرتون مهربون باشید وقتی ازتون انتقادی می کنه سری واکنش تندی ندید و بعد سر یه وقت مناسب بنشینید و با هم در موردش گفتگو کنید فقط نباید با شهریوری ها تند حرف بزنید در این صورت سری گارد میگیرن و گفتگو بی نتیجه می مونه اما وقتی به آرامی نظرتون رو بگید مطمئن باشید که به نظر شما احترام میزارن.
الی
United Arab Emirates
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ممنونم دوست خوبم بابت معرفی کتاب!این متن تکراری ومربوط به دوسال پیشه، وقتی داشتم نظرات رو میخوندم باخودم گفتم این کیه که هم اسم منه، ماه تولدخودشو شوهرشم عین منه!شرایطشم شرایط منه!!!بعد یادم افتاد که یه زمانی خودم نوشتمش.
همسرم بعد ازدوسال والبته بعداز۵سال زندگی مشترک وصبوریهام خیلی اخلاقش فرق کرده،صبورشده یکم، بیخیال شده یکم، متعادل شده نسبتا... ولی خب!زیاد نه! بهرحال اقلا مدتهاست فکرطلاق به سرمون نزده! حتما اون کتابها رو میخونم. دوباره ممنون
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
منم بهمنی ام و شوهرم شهریوری شوهر منم خیلی انتقاد میکنه ولی انتقاد پذیر نیس البته تو وجدانش فکنم قبول میکنه ولی به روی خودش نمیاره فعلا ک ما دوتا باهم کنار اومدیم
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1396/03/20
من اسفندی ام 100درصد کامل ودرست بود.
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
عاشق اسفندیام یکیش مامانمه یکیش دوستم زهراست عشقن
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1396/03/20
در مورد دو شخیصیته بودن خردادیا درست گفته ولی شایعه پراکنیش نه، من که کلی خردادی دور و برم هست و خودمم خردادیم این ویژگی رو نداریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خردادي ها ماه اند
Afsaneh
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
منم خردادیم.
این جمله کاملا درست بود
"آن‌ها تکلیف شان را با خود و رابطه‌ای که با دیگران دارید، نمی‌دانند."
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1396/03/20
اردیبهشتی هستم و کاملا درست بود.
رفیقی داشتم خردادی خیلی شایعه ساز.
خواهرم مردادیه تقریبا همینطور.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
منم مردادی هستم تا حدودی حسود ولی دلم نمیخواد همچین حسی رو روی عزیزانم داشته باشم
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1396/03/20
من دی هستم و این درموردم صدق میکنه. اما اینجوری شدید که اصلا گریه نکنم و نخندم نیستم. فقط میفهمم کجا احساساتمو خرج کنم و کجا نه. معمولا در تنهایی گریه هامو میکنم و وقتی در جمع شاد و دوستانه ای که موردنظرم باشه قرار بگیرم جزو شوخترین ها و بگو و بخندترین ها هستم. اگرچه از لحاظ مهربانی کردن به اطرافیانم ضعیفم
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خوشبختم منم دی ماهیم
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1396/03/20
برای من کاملا اشتباه بود...
حسود!!!؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اگر مرداد ماهی هستی به نظر منم مرداد ماهی ها اصلا حسود نیستند به شدت منطق گرا هستند البته دو تا مردادی که از نزدیک دیدم نیمه دوم مرداد بودن
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1396/03/20
واای برای ماه آذر که دقیقا درسته ...
یعنی هفته هفت روز من همش دوست دارم برم سفر ...دقیقا هم جاهای جدید ...
البته دوستام از روابط احساسی شون به من میگن و باهم قهوه مبخوریم ومن هم مثلن گوش میدم ولی واقعا قهوه میخورم و یادم میره :)))))) اخه واقعا نمیتونم درک کنم :(
ولی واقعا درست بود .
پاسخ ها
یاسین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خخخخ واقعا درسته
منم وقتی یکی داره حرف میزنه هیچی ازش حالی نمیشم فقط الکی سر تکون میدم میگم اره درست میگی
حامد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
والله منم آذریم اما خیلیا باهام حرف میزنن از مسایل زندگیشون و من ن تنها گوش میکنم همیشه سعی میکنم یک راهکاری بهشون ارائه بدم کلا نمیدونم چرا خودمو مسئول بهترشدن وضعیت بقیه میدونم
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1396/03/20
بر چه اساس این مطلب نوشتید
کلا نادرست بود همش
France
00:17 - 1396/03/21
من آبان هستم و چيزى كه در من نيست خساست است. ولى آبان ماهيها بى اندازه كينه اى هستند كه اينجا اشاره نشده. ماه مهر درست است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
کینه ای انتقامجو حسود با زبان گزنده خودشیفته خود برتر بین منتقد دائمیه دیگران و در عین حال بی تفاوت نسبت به همه درست مثل سنبل ماهشونن آبانیا زندگی کردن در کنار یه آبانی فاجعس
صبا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
واقعا باهات موافقم نقطه ضعف یا شایدم قوت آبان کینه ای بودن.من به هیچ وجه خسیس نیستم،کاربرپایین معلومه یه آبانی خوب حالتو گرفته خخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کاربر ۱:۲۹ دقیقا درست گفتی همه مشخصات آبان ماهیارو زندگی کنار آبانیا یه کابوس وحشتناکه
فراری
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
باید عرض کنم راسته البته در بعضی کمتر در بعضی بیشتر ولی من یه همکار آبان ماهی دارم کاملا دو چهره خسیس و عجیب با همه بده عسل تو خلقش کنی دستتو گاز میگیره دور از جون بقیه شون چی بگم فقط میخواد اول باشه دختر خالمم ابانیه میگه شوهر خواهرش حروم شده با خواهرش ازدواج کرده و....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
من آبانی هستم و هم خسیس هستم و هم کینه جو و هم بینهایت تودار
اما به جای خود تا حدی مهربان و دلسوز و غمخوار و وفادار هم هستم
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1396/03/21
خیلی خوب بود واقعا شبیه بود
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1396/03/21
اکثرا درست بود ... اسفندیا احساساتی اند وخیلی زود وابسته میشن
پاسخ ها
Afsaneh
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
دقیقا همینطوره. خواهر منم اسفندیه
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1396/03/21
در مورد شهریوری ها کاملاااااااا درسته. من فردی کاملا کمالگرایی هستم و چون همیشه همه ازم انتظار بهترین ها رو دارن واسه من سخته برآورده کردن انتطارهاشون. همیشه بزرگتر از سنم رفتار کردم و مسولیت های زیادی روی دوشم بود ولی با اینهمه هیچکس ارزش کارهام رو ندانسته و اینا رو به نوعی وطیفه تلقی کردن به هر حال چی میشه کرد..... من لازم سعی میکنم بهترین کارها رو انجام بدم و له بهترین صورت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
شهریوریها جاه طلب و کمالگرا فقط میخوان بخرن و داشته باشن تو هیچ چیزی نمیخوان از بقیه کمتر باشن و برای بقیه مثل یه معلمن که با چوب بالا سرشون وایساده و از همه هم توقع دارن گوش به فرمان و در خدمتشون باشن.کلا مصیبته زندگی کنارشون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کاربر ۱:۳۱ دقیقا درست گفتی مشخصاتشونو پدر آدمو درمیارن تا هم بهسون بگی بالا چشمت ابرو
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1396/03/21
واقعا در مورد شهریوریا درسته ...
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1396/03/21
والله من مردادیم اصلا اینجوری نیستم اتفاقا یه دوست مهرماهی دارم اینجوریه همش دوس داره توی چشم باشه
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1396/03/21
من خردادی ام ولی اصلا درست نبود ادم شایعه پراکنی نیستم اصلا هم اینطوری نیستم که عاشقه کسی که شدم یه دقیقه بعدش فرار کنم ازش
پاسخ ها
A.a
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
صد در صد مطالب برای صد در صد افراد صدق نمیکنه. ولی ب جرئت میتونم بگم با توجه ب مطالعاتی ک داشتم درمورد این مدل طالع بینی ها هشتاد درصد مطالب برای هشتاد درصد افراد صدق میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
۲۳:۲۸
من هم همینطور فکر میکنم. در غالب موارد درسته
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1396/03/21
تا حدود زیادی درست بودن ،نویسنده کی بود ؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
ترجمه است
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1396/03/22
چرا الكى سر ملت رو شيره مى مالين ؛ تمام مطالب گفته شده پشيزى ارزش نداره و از جهل ساده لوحان استفاده مى كنند
مثلا كسى كه متولد ماه x هست ممكنست ميلياردر و خوشبخت شود و كس ديگرى متولد همان ماه ممكنست تروريست و يا معتاد و يا اعدامى باشد
عزيزان اينقدر ساده نباشيد و باور نكنيد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ميلياردر و خوشبخت بودن عده ای از متولدان یک ماه و تروريست و يا معتاد و يا اعدامى بودن عده دیگری از متولدان همان ماه با مطالبی که گفته شده مغایرت داره؟ منطق جالبی داری
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1396/03/22
من ابانی هستم درست بود اما خصاصتم نه من یه شخصی میشناسم فروردینی هست اما واقعا خصیص و نا مهربونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
وجود استثنا، وجود قاعده رو نشون میده
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1396/03/23
واس اسفندیا کاملن درست بود من از رنجش دیگران خیلی اذیت میشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اسفندیا گلن مثل مامان من
United Kingdom
13:50 - 1396/03/31
فعلا که در خرافات نگه داشتن مردم لازمه دکان داری خیلی هاست (رمال ها و فالگیرها) به قول معروف اگه این چاه برای مردم آب نداره برای یه عده خوب نون داره، شما هم حرف بی سند و مدرک بزنید با چهار تا عکس مو بور و چشم آبی و کرواتی. (یعنی خیلی اروپایی و آپ تو دیت)

البته اگه یه کلمه می نوشتید صرفا جهت سرگرمی مسئله حل بود.
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1396/04/05
من آبانی ام ولی اصلا خسیس نیستم
پاسخ ها
omid
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
من متولد 28آبانم.خساست نمیبینم،وبرای کسانی که لیاقت ندارند محبت میکنیم.که بعدا متوجه می شویم کاش این کار را نمیکردیم.
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
من آبانی ام با نظر ساقی و امید کاملا موافقم
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/04/05
نویسندش غلط کردع :/
ابانیا کجا خسیسن؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خسیس نیستن تا مجردا بعدش معلوم میشه
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1396/04/08
آبان: دمدمی مزاج و خسیس
...............کاملا غلط
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ابانیا خیلی خطر ناکن و نمک نشناس
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1396/04/22
من ابانی ام ولی خسیس نیستم تازه ولخرجم.....این کجا و اون کجا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
برای خودشون خسیس نیستن برای بقیه خسیسن یعنی ممکنه یه پرس غذا برات بگیرن ولی تو دلشون میگن کاش نصفشو خودم بخورم با دل راضی برای اطرافیان کار نمیکنن و یه کار کمشونو بزرگ میبینن اما هزارتا کار بقیه رو اصلا نمیبینن خساست ازین نظرا فقط که خساست درباره پول نیست در مورد پولم بدشون نمیاد بیشتر هز بقیه بِکَنَن تا اینکه بخوان خودشون بدن و از هر چیزی بهترینشو اول برای خودشون میخوان مثلا یه هندوانه بخرن اول کل گل وسطشو میخورن بعد پوستشو بیمزه هاشو میذارن برا بقیه.آبانیها نگن نه که خودم از نزدیک شاهد بودم
SHIVA
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
دقیقا من موندم:/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کاربر ۱:۳۵ دقیقا درسته حرفت اون هندونه خوردن که کارشونه اونجوری
Sara
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
من خودم خردادیم. مامانم تیرماهی. بابام شهریور. برادرم آبان و خواهرم اسفند. همممه ش درست بود
Iran, Islamic Republic of
03:28 - 1396/05/28
خداوکیلی هرچه نوشتید دقیق ودرسته درسته در مورد همه ماهها
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1397/01/15
برای منم که اذری ام همش درست نبود
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1397/02/17
همش درست بود
من که دی ماهم همینطوریم.
برای خردادی ها هم خیلی درست و دقیق گفته!
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1397/02/26
به خدا من حسود و متظاهر نیستم..‌!! چرا تهمت میزنی !!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/02/27
چیزی که در مورد مهر گفتید درست بود
Germany
10:10 - 1397/03/19
من مردادی هستم.98درصد درست بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
چه درصد دقیقی!!!!شگفتا
Iran, Islamic Republic of
05:57 - 1397/03/27
من بهمن ماهیم هرچی گفتیددرست بودمخصوصادرموردخردادیهاوایییی واقعادوشخصیتین یه دوست دارم خردادیه همیشه باهاش گیج ومات ومبهوتم
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1397/04/02
چرته ب خدا عه اخه خردادیا کجاااا شایعه پراکنن.. اتفاقا درمورد عشق اشتباه گفته عاشق بشن وفادار میمونن اما اگ سرد شن استغفرالل..خدا هم بیاد پایین نمیتونه مث قبلش کنه
پاسخ ها
Sima
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
من خردادیم. واقعا هر سری وارد رابطه شدم خیلی زود سرد شدم و از طرف بدم اومده. البته شاید اونا خوب نبودن‌ حتی عاشق یک نفر شدم. یک روز بهم زدیم و فرداش ازش متنفر بودم
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1397/04/11
درمورد شهریوری ها درست بود چون خودم شهریوری ام ولی شهریوریها درعوض خیلللیی مهربونن واقعا راست می گم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
مهربونیشونم مادرانس پدر آدمو در میارن میخوان از اول همه چیز دنیا رو یادت بدن و مطابق میل خودشون بارت بیارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کاربر ۱:۳۶ دقیقا درسته عین ننه بزرگا و معلمان
مسیح
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بله خیلی مهربون هستند بخاطر همین هم هست که از دیگران انتقاد می کنن چون خوبیه اطرافیانشون را می خوان
United Kingdom
13:07 - 1397/04/18
در مورد مهر ماهی ها واقعا درست بود خودم مهرماهی هستم وقتی سر دوراهی میمونم توانایی تصمیم گیری ندارم و زود استرس میگیرم و پشیمون میشم خیلی هم زود رنج و حساس هستم اهل موسیقی هنر و طبیعت هستم دوس دارم همیشه تعادر برقرار باشه
United Arab Emirates
00:18 - 1397/05/02
من مردادی هستم بگم حسود اصلا نیستم دروغه ولی ضعف مردادیها به نظرم دلرحمی ودلسوزی بیش از حدشونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
موافقم
و البته یه کوچولو حسود ک لایسود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آره راست میگی منم مردادیم خیلی برای دیگران بیش از حد دلسوزی میکنم
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1397/05/10
خیلی هم بد نبود که این همه بدوبیراه دادین
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/05/16
تمام مطالب تا ۹۰ درصد درست بود
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1397/07/10
درمورده اذریها خوب گفتن منکه همشو دارم فقط ایرادم خشم هس که اونو همه دارن و مردادیها هم درس گفتن که خیلی حسود خودخواه وبلند پرواز هستند تجربه کردم باهاشون
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1397/09/23
من مردادیم در مورد مردایا مطلب تقریبا درست بود ولی حسادتو توی هر فردی میشه دید مردادیا بیشترشون زود گول میخورن و راجب ابانیها صد درصد موافقم
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1397/09/23
من مردادیم در مورد مردایا مطلب تقریبا درست بود ولی حسادتو توی هر فردی میشه دید مردادیا بیشترشون زود گول میخورن و راجب ابانیها صد درصد موافقم
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/10/01
من بهمنی هستم.به نظرم اذریها بعضیاشون واقعا به معنای واقعی کلمه اشغال تشریف دارند.و اردیبهشتیا هم گاو و نفهم تشریف دارند.
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1397/10/13
با سلام
در ابتدا از تمامی پدیدآورندگان متشکرم
اما در مورد این مطالب بر خلاف نظر اکثریت دوستان
به نظرم تمامی این مطالب از ثبات کافی برخوردار نیست
و ده ها عامل و محرک دیگر در اثار شخصیتی و اخلاقی و حتی ذاتی افراد موقر است
اما در بیان کلی جالب بود
ممنون از همه شما
United Arab Emirates
19:09 - 1397/10/20
سلاااام به همه به خدامن مجسمه ونماد اذری هاهستم ووقتی مطلبها رامیخوندم گریه ام گرفت ازبس درست بود انگاری فقط من تو اذری ها اینجوریم درضمن من ازبس که دوست دارم بااذر ماهها دوست بشم شمارما میدم ببینم همه اذری هااینجوریند یافقط من این شماره تلگراممه ازمدیرسایت هم ممممممنونم ۰۹۱۰۹۱۶۶۶۷۲ مطالب سایت عالی بووووود بای
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1397/11/06
من خردادیم.این که تغییرات خلق و خوم از بقیه شدت و دفعاتش بیشتره رو قبول دارم. ولی اصلا شایعه ساز نیستم خیلی هم اروم و کم حرفم.
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1397/12/09
درمورد بهمنیا کاملا درسته
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/01/25
منم یه آذر ماهی هستم من اتفاقا پای دردو دل دیگران میشینم ولی در مورد مسافرت راست گفته عاشق سفرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
از آذریا خوشم میاد بابامم آذریه. موفق باشی
Iran, Islamic Republic of
03:18 - 1398/04/13
ٱبان همش چرت بود.این چیزا که نوشته بود اصلا تو آبانی ها نیس. دور برم چندتا آبانی است. ولخرج و بامرام و دل گنده. در یک کلام مرد واقعی
Iran, Islamic Republic of
03:42 - 1398/05/01
سلام تقریبا همش درست بود اما قبول ندارم که دی ماهیا سردن اتفاقا اونقدر احساسی هستن که تو تصمیمات قلبشان بجای عقل و منطقشون حکم میده. به هر حال ممنون.
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کاملا باهات موافقم
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/05/17
چی بودیم الان میگن چی هستیم !!
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1398/05/26
به خساسته ابانیاتاحالاندیدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ای گفتی
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1398/06/31
من یه دوست دارم مردادیه ولی اصلا اینطور نیست
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1398/07/28
من اصلا اینطوری نیستم ماه ابانم هیچکدوم از دوستامم اینطور نیستن که بگم مثلا من فقط اینطور نیسم
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1398/08/24
من یه دی ماهی ام یه آدم خشک و بی احساس و صد البته مغرور من هر موقع اومدم با احساس باشم یه آسیبی دیدم پس بنظرم بهتره واس خودم زندگی کنم به نظر من زیاد فهمیدن ما دی ماهی ها خودش یه نقطه ضعف شاید باید یه لحظه هایی بی خیال فهمیدن بشیم
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
زیاد فهمیدنو خوب اومدی دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/09/02
بچه های من مردادماه هی هستند ولی حسود نیستند
United Arab Emirates
14:07 - 1398/09/02
من آذری هستم و عاشق مسافرت ولی بقیه چیزا با شخصیت من جور نبود
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/09/02
شاید برای خیلی از افراد رابطه با شهریوری ها سخت باشه چه رابطه کاری چه رابطه دوستی و ازدواج اما برید بررسی کنید جایی که شهریوری باشه و بقیه بتونن از روحیه کمال گراییش استفاده درست کنند کارها خیلی بهتر جلو میره، درسته به خودشون خوش نمی گذره اما برای پیشبرد امور چه کاری چه خانواده خیلی موثر هستند فقط بهتره که الکی بخاطر احساس حقارت یا حسادت یا هرچی جلوشون موضع نگیرید اونها زاده شده اند تا کار را درست انجام بدهند.
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/09/02
وای!!!! یعنی عشق آذریم ولم میکنه ومیره؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/09/02
والا طرف عاطفی من متولد اسفنده ولی به شدت محافظه کار و سرده و از نظر عاطفی اصلا گرم و برون ریز نیست.اونی که بیتشر تو این رابطه عکس العمل مناسب نمیبینه منم.اصلا شبیهش نبود این مطلب :))))))))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
پس داره برای تو فیلم بازی میکنه و یا با تو راحت نیست وگرنه من تمام این مطلبو خوندم درست بود نظر اکثر کاربرا هم همینه
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/09/02
بی مزه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
آبان اینجور نیست
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/09/02
جالب بود ممنون واسه من که اسفندی ام دقیقآ همینجوریه
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1398/09/02
من بهمنم و متاسفانه کاملا درست بود
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
چیکار کنیم آدم شیم
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/09/02
مرداد که درست بود ولی خرداد اصلا
درمورد خردادیا کاملا اشتباه نوشته و الکیه
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1398/09/02
اما من به عنوان یه اردیبهشتی خیلی از تجربه های مادرم استفاده می کنم ولی در مورد لجباز بودن کاملا درست گفتید
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1398/09/02
همش چرت بود من شهریورم و این مشخصات رو ندارم
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1398/09/02
آبانی خسییییییسسسسسس این کاملا اشتباه بود ....
پاسخ ها
پناه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خیلی درست بود خصوصا درمورد آبان ومرداد ومهر وفروردین که من با هر چهار نفرشون در ارتباطم و مرد آبانی یه فاجعه است زندگی با اومثل بودن در جهنمه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
افتضاحن بعد از ازدواج خودشونو نشون میدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
کاربر ۱۸:۳ زنای آبانی از مردهاشم وحشتناکترن دقیقا خودِ عقربن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ابانیا اشغالن
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1398/09/02
من به عنوان یه شهریوری تمام این خصوصیت‌ها رو دارم. خیلی وقتا کمال‌گرا بودنم منو آزار میده اما واقعا دست خودم نیست. دلم میخواد بهترین باشم و بهترین‌ها رو انتخاب کنم. مهربونی بیش از حد هم که دست روی دلم نذار... :))
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1398/09/02
مهرماهیا بخاطر این دو دل هستند که نمیخوان کسی رو ناراحت کنن و خدای نکرده باعث رنجش کسی بشن
مهر ماهیا رو عشقه
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1398/09/02
شهریورو زده تو خال قشنگ!
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1398/09/02
کمال و تمام قبول دارم
فروردینی ام
ممنون لذت بردم
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1398/09/02
وای اذر دقیقا درست بود...... هیچ وقت معنی احساسات وعشق متوجه نشدم
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1398/09/02
آبان ماهش کاملا بر عکس و چرته
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/09/03
در مورد ابان اشتباه بود ، فک نکنم ابانیا خسیس باشن ، در عوض یه مقدارییییی کینه ای هستیم:)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
جفتش هستیم هم خسیس و هم کینه ای
منتها درجه شدت و ضعفش از فردی تا فرد دیگر
فرق میکنه
مثلا من بیشتر کینه ای هستم. یکی دیگه بیشتر خسیسه. اما هم من خسیس هستم و هم اون کینه ای. در وجود من کینه توزی شدیدتر از خست هست
و در وجود اون خست بیشتر از کینه توزی است
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1398/09/03
عزیزم متاسفم اماپسرای آذر هرلحظه یه دونه، ولش کن بره
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1398/09/03
با عرض پوزش درباره آبانی ها غیرقابل انکاره
چون یکی از دوستای نزدیکم دقیقا شخصیتش همخونی داره
چرا آبانی ها انقد تند شدن؟یکم انتقاد پذیر باشین..ب جنبه دیگه مطلب نگاه کنید
من خودم فروردینی ام و کاملا قبول دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
چون تند بودن و موضع گیری خصلتمونه
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1398/09/03
ابانی ها اصلن خسیس نیستن
در مورد آبان صادق نیست.اصلن دم دمی مزاج نیستیم.اتفاقا خیلی هم یک نواختیم
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/09/03
فروردین کاملا درسته
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/09/03
کلا اشتباه بود
من مردادیم
اصلا حسود نیستم
حتی به اطرافیان غبطه هم نمی‌خورم.
تازه دوست دارم همه دور و بریام داشته باشن و خوشبخت باشن

شیر و حسادت
این دیگه از کجا در اومد

تا حالا کنجکاو شده اید که چرا شیر، سلطان جنگل است ؟!

در حالی که نه بدن ورزیده گوریل ، نه قدرت بازو خرس ، نه سرعت پلنگ ، نه خیز آهو ، نه درندگی گرگ ، نه حیله گری روباه و نه خصلت کفتار را دارد ولی او را سلطان جنگل مینامند !!!
شیر به دلیل خصائص رفتاریش سلطان جنگل است، چون تا گرسنه نباشد شکار نمیکند ( درنده خو نیست ) ،
در وقت گرسنگی شکار را به اندازه نیازش انتخاب میکند ( طماع نیست ) ،
در بین حیوانات قوی ترین را انتخاب میکند ( ضعیف کش نیست ) ،
از میان حیوانات ماده های باردار را شکار نمیکند، ( رحم و شفقت دارد ) ، بعد از شکار اول اجازه میدهد خانواده تغذیه کنند ( از خود گذشتگی دارد ) ، هیچ گاه باقیمانده غذا را دفن یا از دسترس دیگر حیوانات دور نمیکند ( بلند نظر و سفره گذار است ) و در وقت مریضی یا کهولت گله را رها میکند تا مزاحم آنها نباشد...
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1398/09/03
آبانی ها خسیس نیستن،،،، حداقل در مورد خودشون ک اصصصصصلااااا ...من خودم آبانیم ب دسو دلبازیم معروفم:))))))
دمدمی مزاجم نیستم اصن...اشتباه بود
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1398/09/03
راجع به من که متولد مهرم کاملا درسته همینطور دوستام که اکثرشون متولد اسفندن احساساتین و عاشق فیلما و رمانای عاشقانن بقیه ماها هم که تو دور و بریام میبینم همین خصوصیاتو دارن مثلا برادرم متولد دی ماه کاملا محافظه کار و بی احساسه اگه ما تصمیمی بگیریم از همه جهات برسیش میکنه و خطرات و معایبش رو بهمون میگه اصلا هم اهل ریسک کردن نیست
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1398/09/06
دی ماهی ام گرم و خوش اخلاق و با احساس و خانواده دوست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج