جلالی: در نقل‌ و انتقالات 5 تیم شرایط ویژه دارند
۵۴۲۷۴۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
۹۰۳۴ 
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: 5 تیم برای نقل و انتقالات توانایی ویژه‌تری دارند و طبیعی است که ما باید منتظر باشیم تا آنها بازیکنانشان را جذب کنند و سپس وارد بازار نقل و انتقالات شویم.
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: 5 تیم برای نقل و انتقالات توانایی ویژه‌تری دارند و طبیعی است که ما باید منتظر باشیم تا آنها بازیکنانشان را جذب کنند و سپس وارد بازار نقل و انتقالات شویم.
 
مجید جلالی در خصوص روند جذب بازیکنان جدید تیم فوتبال پیکان گفت: سعی می‌کنیم در این آشفته بازار نقل و انتقالات منطقی عمل کنیم و با حوصله جلو برویم. طبیعی است که ما دوست داریم بهترین‌ها را جذب کنیم اما باید ببینیم که توان رقابت با چه تیم‌هایی را داریم. ما در امتداد اهدافی که داریم بازیکنان جوان و مستعدی جذب کرده‌ایم و در این مسیر حرکت می‌کنیم. در این رابطه 10 بازیکن جوان که زیر 19 سال و زیر 21 سال هستند را جذب کرده‌ایم که برخی از آنها از تیم‌های پایه خودمان بود و برخی دیگر را از تیم‌های دیگر جذب کردیم. در کنار اینها تا اینجا 2 بازیکن بزرگسال هم گرفته‌ایم و می‌خواهیم با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه فصل خوبی را رقم بزنیم.

وی درباره اینکه آخرین وضعیت داود فنایی و حمید مطهری برای حضور در کادر فنی پیکان به کجا رسید، ادامه داد: داود فنایی با ما قراردادش را امضا کرد. این را هم باید بگویم که در زمینه مربیگری اغلب با مربیانی کار کردم که جوان هستند چرا که همانطور که بازیکن سازی می‌کنیم به دنبال مربی‌‌سازی هم هستیم و الان می‌بینید که بازیکنان گمنام فصل گذشته پیکان در نقل و انتقالات سرشان دعواست چون هر کدام یک ستاره هستند. کیانوش رحمتی هم با ما بود و 2 سال با من کار کرد اما وقتی پیشنهاد تیم ملی نوجوانان به او شد با موافقت من و مسئولان باشگاه به این تیم رفت. مطمئنا اگر شرایطی برای مربیان جوان ما خوب باشد خودم آنها را راهنمایی می‌کنم تا به شرایط بهتری برسند.

سرمربی تیم پیکان در خصوص فصل نقل و انتقالات هم افزود: شاید چند تیم بر اساس توانایی‌هایشان حرکت می‌کنند اما برخی باشگاه‌ها شرایط ویژه‌تری دارند چرا که یا بودجه بالایی دارند و یا اینکه از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار هستند. بدون تعارف باید بگویم که در لیگ 5 تیم توانایی ویژه‌تری دارند و طبیعی است که ما باید منتظر باشیم تا آنها بازیکن بگیرند و بعد ما وارد بازار نقل و انتقالات شویم.

جلالی درباره وضعیت کمپ تمرینی تیم پیکان برای اردوی آماده‌سازی هم اظهار داشت: امروز حمید مطهری به سنندج رفته تا کمپ تمرینی این شهر را ببیند. همچنین یک کمپ تمرینی در چالدران قرار دارد که آن را هم باید بررسی کنیم. به هر حال باید قبول کرد که ما اینجا امکانات کمپ مناسب نداریم.اولویت ما برای برگزاری اردو داخل کشور است اما اگر نتوانیم اینجا اردوی مناسب برگزار کنیم آنوقت به برگزاری اردو در خارج از کشور فکر خواهیم کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج