لاریجانی: اظها‌رات عادل الجبیر، خنده‌آور است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۶۱۵۰۲
۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۳
۵۷۸۵
رئیس مجلس با بیان اینکه سخنان اخیر وزیر امور خارجه عربستان درباره منزوی کردن جمهوری اسلامی ایران خنده‌آور است گفت: او ایران را منزوی و عربستان را که تاکنون هیچ‌گونه انتخاباتی در آن برگزار نشده پیشرو می‌داند.
خبرگزاری تسنیم: علی لاریجانی عصر امروز در بیست و هفتمین سالگرد شهادت حجت‌الاسلام محمدحسین افتخاری در مسجد والیعصر (عج) بالا محله این شهرستان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار داشت: شهدا سبب عزت و اقتدار کشورند.

وی با بیان اینکه شهیدمحمدحسین افتخاری به‌عنوان نماینده مردم در شهرستان‌های فومن و شفت برای تثبیت این انقلاب خدمات زیادی ارائه داد گفت: شهید محمدحسین افتخاری یکی از روحانیون مبارز در راه انقلاب و یکی از شهدای مجلس محسوب می‌شود.

رئیس قوه مقننه اعلام داشت: شهادت در راه خدا مقام کوچکی نیست و خداوند می‌فرماید "تصور نکنید کسی که در راه خدا کشته شود از این دنیا رفته و دستش کوتاه است بلکه او زنده و نزد خدای خود روزی می‌خورد".

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانواده شهدا در کشور ما عزیزترین افراد هستند ابراز داشت: خانواده شهدا به جایگاهی متکی هستند که بالاترین شرف را نزد خداوند دارد.

وی با اشاره به اینکه فومن شهر علمای بزرگ و دانشمندان سرآمدی است گفت: حضرت آیت الله بهجت (ره) به این شهر تعلق دارد و یکی از شخصیت‌های معاصر که فردی برجسته و استثنایی بود و تعلق این شهر به شخصیتی این گونه، همه را جذب خود می‌کند.

لاریجانی با بیان اینکه بسیاری از بزرگان این کشور به‌وسیله تروریست‌ها و یا در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به درجه رفیع شهادت نائل آمدند خاطرنشان کرد: همه این شهادت‌ها و جریان‌های سازنده سبب شد تا این انقلاب و نظام پایدار بماند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رشادت و مجاهدت شهدا و ملت ایران سبب شد تا این کشور به پایداری برسد اعلام کرد: اینکه یک ملتی در برابر توطئه‌ها و ترورها سربلند بیرون بیاید کار کوچکی نبود.

وی با اشاره به اینکه کشور ما نیازمند این گونه پایداری‌ها است بیان کرد: امروز توطئه‌هایی در منطقه و صحنه بین‌المللی در حال وقوع است که کمتر از گذشته نیست و بنابراین ما در مواجهه با حرکت‌های بسیار وسیعی هستیم.

لاریجانی با بیان اینکه دو دهه است درگیر جریان ترور در کشور هستیم گفت: یکی از تصمیمات درست جمهوری اسلامی ایران حضور در کشورهای سوریه و عراق در سرکوب تروریست‌ها بود که اگر این مهم را انجام نمی‌دادیم و تروریست‌ها سرکوب نمی‌شدند امنیت کوچه و خیابان ما به‌هم می‌خورد.

رئیس مجلس با اشاره به اینکه ایجاد دعوای میان شیعه و سنی توطئه جدید دشمنان است اظهار داشت: مسئله‌سازی‌هایی که آمریکا در سنا برای ما دنبال می‌کند به‌منظور تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران است پس باید هوشیار بود و رمز این هوشیاری پایداری است.

وی با بیان اینکه باید با همبستگی داخلی، پیروی از ولایت فقیه، توانمندی اقتصادی و با خصوصیات انقلابی در مقابل توطئه‌گران مواجه شد تصریح کرد: ما با یک طیفی از دشمنان روبه‌رو هستیم و برای مقابله با آن‌ها باید اختلافات را کم کنیم نه اینکه روی اختلافات بنزین ریخته و آن را شعله‌ور کنیم.

لاریجانی توانمندی اقتصادی را در کشور بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: ما اگر اهداف خوبی داشته باشیم اما در زمینه اقتصادی سستی کنیم نمی‌توانیم موفق باشیم و همچنین اگر در کشوری فقر و بیکاری زیاد باشد نمی‌توان در مورد اهداف و آرمان‌ها صحبت کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید مسئله مهم توانمندی اقتصادی در کشور را جدی بگیریم گفت: مهم‌ترین مسئله‌ای که کشور ما را در مقابل بیگانگان پایدار می‌کند موضوع توانمندی اقتصادی در درون کشور است.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر در خصوص تولید ملی، توانمندی اقتصادی و اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری در این شعار به‌دلیل این است که خصوصیات انقلابی را حفظ کنیم زیرا نکته‌ای بازدارنده است.

وی با بیان اینکه سخنان اخیر وزیر امور خارجه عربستان درباره منزوی کردن جمهوری اسلامی ایران خنده‌آور است گفت: او کشور ایران که با مردم‌سالاری و دموکراسی، رئیس جمهور و نمایندگان آن با رای مردم انتخاب می‌شوند منزوی و عربستان را که تاکنون هیچ گونه انتخاباتی در آن برگزار نشده پیشرو می‌داند.

لاریجانی با اشاره به اینکه برای توسعه اقتصادی و فعالیت‌های تولیدی در برنامه ششم توسعه زمینه‌های خوبی فراهم شده است افزود: دولت آینده باید در چارچوب برنامه‌های ششم توسعه بوده و دور از حواشی باشد و از کابینه‌ای که فکر و ذکرش مشکلات مردم باشد حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل های خوب فومن تصریح کرد: در زمینه ارتباطات باید تلاش بیشتری صورت گیرد  زیرا یکی از راه‌کارهای خوب برای جلوگیری از مهاجرت جوانان از روستاها به شهرها فراهم کردن بسترهای مناسب اقتصادی در روستاها است.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس اقدامات مهمی در این زمینه انجام داده و برای این منظور 4 الی 5 ماده به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیده است و همچنین طرح‌های مختلفی را نیز در دستور کار خود داریم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
ادیب_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
کالازم_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
انجمن پرستاری ایران_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو