همه هزینه های جهانگردی برای طبقه نسبتا مرفه!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
کتاب لند_2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۶۴۲۷۷
۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
۲۴۴۷۱
سالانه حدود هفت تا 10 میلیون ایرانی به سفر خارج از کشور می روند. بسیاری از این سفرها با تور انجام می شود. تورهایی که مقصد آنها گاه بهشت گردشگران خارجی است.
روزنامه هفت صبح - محمدرضا احمدی: سالانه حدود هفت تا 10 میلیون ایرانی به سفر خارج از کشور می روند. بسیاری از این سفرها با تور انجام می شود. تورهایی که مقصد آنها گاه بهشت گردشگران خارجی است.
 
از رم و واتیکان گرفته که حدود پنج میلیون تومان پول نیاز دارد تا سفر به کانادا که ارزان ترین تورهایش برای اقامتی 10 روزه حدود 17 میلیون تومان خرج روی دست تان می گذارد و مسافر را به تماشای تورنتو، ونکوور و البته آبشاری که از دوران کودکی درباره اش زیاد شنیده اید، می برد.
 
دیدن کانگوروهای استرالیایی جزو مقصدهای ارزان قیمت به حساب می آید که حدود پنج میلیون تومان خرج روی دست تان می گذارد و مسافر را به تماشای تورنتو، ونکوور و البته آبشاری که از دوران کودکی درباره اش زیاد شنیده اید، می برد. دیدن کانگوروهای استرالیایی جزو مقصدهای ارزان قیمت به حساب می آید که حدود پنج میلیون تومان خرج روی دست تان می گذارد و درعوض می توانید دو شب را در ملبورن، چهار شب را در گلدکست و پنج شب را نیز در سیدنی بگذرانید.

1. بلغارستان

تورهای تفریحی بلغارستان شامل بازدید از شهر وارنا و بخارست می شود و اگر قصد داشته باشید دو نفره به این سفر بروید، در ارزان ترین مورد برای هر نفر حدود دو میلیون و چهارصد هزار تومان در می آید. البته با این قیمت، هتل تان چهار ستاره خواهدبود و فقط صبحانه را مهمان هتل هستید. اقامت شما در بلغارستان، هفت شب و هشت روز طول خواهدکشید و در این مدت در گشت شهری ای که تور برای شما تدارک دیده، یک راهنمای فارسی زبان با شما خواهدبود. ویزا، بلیت رفت و برگشت و ترانسفر فرودگاهی هم با تور خواهدبود و از این بابت نگرانی خاصی نخواهید داشت.
 
 همه هزینه های جهانگردی برای طبقه نسبتا مرفه!

گشت های این تور شامل تور شب بلغاری، گشت وارنا و دلفیناریوم، تور Nessebar شهر چهل کلیسا، تور کشتی دزدان دریایی، گشت بالچیک و کالیکرا، تور جیپ سافاری و پارک آبی Aquapolis است که ارگ بخواهید در گشت و گذار حساب خود را از تور جدا کنید و هرکدام را جدا از تور بروید حدود 30 تا 40 دلار برای هر نفر هزینه دارد.

2. ایتالیا

ارزان ترین تور ایتالیا کمی بیش از پنج میلیون تومان هزینه بر می دارد و شما را فقط به دیدن رم می برد. اگر این تور را انتخاب کنید، پنج روز و چهار شب در هتلی در رده قیمتی هتل های Hilton، اقامت خواهید داشت و هر روز صبح بوفه صبحانه رایگان خواهید داشت. همچنین راهنمای محلی فارسی زبان همراهتان خواهد بود که هر روز شما را به دیدن گوشه ای از جاذبه های رم می برد. سیمکارت رایگان و نقشه عمومی شهر رم شامل مشخصات کامل جاذبه های توریستی این شهر نیز به شما داده می شود.
 
 همه هزینه های جهانگردی برای طبقه نسبتا مرفه!

اما اگر شرایط اقتصادی تان اجازه بدهد که کمی سر کیسه را شل تر کنید و مبلغ پرداختی خود را تا دو و حتی دو و نیم برابر بالا ببرید، می توانید شهرهای ونیز، فلورانس و پیزا را هم به مقاصد سفر خود اضافه کنید.

3. کانادا

تورهای کانادا معمولا بین 10 تا 18 روز طول می کشید و در ارزان ترین مورد از تور 10 روزه، برای هر نفر حدود 17 میلیون تومان آب می خورد. در این تور شما 10 روز صبحانه را به طور رایگان در هتل میل می کنید. ناهار یک روز از سفر را در رستورانی گردان در کنار آبشار نیاگارا، ناهار روزی دیگر را در قله ای در کوه های Grouse Mountain و شام دو شب از سفر را هم در رستورانی ایرانی مهمان تور خواهید بود.
 
 همه هزینه های جهانگردی برای طبقه نسبتا مرفه!

با این تور 17 میلیونی، یک روز کامل را به گشت و گذار در کنار آّبشار نیاگارا و پیاده روی و بازدید از Skylon خواهید گذراند. همچنین دیگر روزهای سفر را نیز به بازدید از مکان هایی مانند برج CN (سومین برج بلند دنیا)، دانشگاه تورنتو،خیابان Unionville، جزیره زیبای ویکتوریا و پل معلق شهر ونکوور خواهید گذراند.

البته اگر باز هم دغدغه مالی نداشته باشید، می توانید زمان ماندن خود در کانادا را تا هشت روز بیشتر کنید و گشت و گذار در اتاوا، کبک، مونترال، ویکتوریا و کلگری (بنف) را هم تجربه کنید. برای این هشت روز اضافه نیز باید حدود هشت میلیون تومان اضافه تر پرداخت کنید.

4. تور ترکیبی به  آلمان، سوییس، لهستان

در روزهای عادی سال پیدا کردن توری که فقط شامل آلمان بشود سخت است، مگر اینکه نمایشگاهی در یکی از شهرهای این کشور باشد که تور ویژه آن نمایشگاه گذاشته شود. تور آلمان معمولا ترکیبی است از تور این کشور با یک یا چند کشور همسایه اش، برای مثال تور آلمان و سوییس یا آلمان و لهستان و اتریش.
 
 همه هزینه های جهانگردی برای طبقه نسبتا مرفه!

در یکی از ارزان ترین موردها می توانید تور 9 روزه سوییس و آلمان را با دو میلیون و نهصد هزار تومان انتخاب کنید که چهار شب را در زوریخ و چهار شب را نیز در برلین سپری خواهید کرد. دو روز از این هشت روز را به گشت زدن در برلین و دو روز را هم به گشت در زوریخ خواهید پرداخت و شب ها هم در هتلی چهار ستاره اقامت خواهید داشت. دیگر خدمات این تور شامل بلیت رفت و برگشت با پرواز قطری، ترانسفرهای فرودگاهی، پرواز داخلی، ویزای شینگن، بیمه، گشت های شهری به هرماه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور است.

البته اگر سوییس برایتان جذاب نیست، می توانید تور هفت روزه آلمان و لهستان را انتخاب کنید که کمی گران تر است. در این تور سه شب را در برلین آلمان و سه شب را نیز در ورشوی لهستان خواهید گذراند. قیمت تور حدود سه میلیون و 300 هزار تومان برای تان در می آید و در تمام روزهای سفر صبحانه رایگان خواهید داشت.

5. استرالیا

اگر استرالیا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده باشید و به دنبال تور مناسب می گردید، باید بدانید در یکی از ارزان ترین موردها باید برای سفری 13 روزه حدود پنج میلیون تومان بپردازید. در این تور دو شب را در ملبورن، چهار شب را در گلدکست و پنج شب را نیز در سیدنی خواهید گذراند.
 
 همه هزینه های جهانگردی برای طبقه نسبتا مرفه!

این نکته را هم بدانید که اساسا تورهای زیادی برای استرالیا وجود ندارند و به همین دلیل قیمت ها هم تنوع زیادی ندارند، شاید یکی از گران ترین ها حدود شش میلیون تومان هزینه روی دست تان بگذارد. البته اگر نوروز را برای سفر انتخاب کرده باشید، قیمت تورهای استرالیا تا هفت یا هشت میلیون تومان نیز بالا می رود.

6. انگلستان

سفر به انگلستان چندان ارزان نیست و در یکی از ارزان ترین تورها باید بیش از 14 میلیون تومان بپردازید. سفری به طول 10 روز و 9 شب که در آن شهرهای لندن و ویندسور را خواهید گشت و هر روز صبحانه رایگان خواهید داشت. دو وعده شام و سه وعده ناهار هم مهمان تور خواهید بود و راهنمای محلی فارسی زبان هم شما را همراهی خواهدکرد.
 
 همه هزینه های جهانگردی برای طبقه نسبتا مرفه!

سیمکارت رایگان، بلیت رایگان اتوبوس و متروی لندن در مناطق یک و دوی این شهر از دیگر خدمات این تور است. در این تور 14 میلیونی از کاخ باکینگهام، مراسم تعویض گارد، پارلمان بریتانیا، برج ساعت بیگ بن، کلیسای وست مینستر، چرخ و فلک لندن، موزه بریتانیا، برج و پل متحرک لندن، میدان ترافلگار و پیکادلی، هایدپارک، مادام توسو، موزه تاریخ طبیعی و شرلوک هولمز، آکواریوم لندن، تئاتر شکسپیر، گالری هنر مدرن Tate و رویال آلبرت هال بازدید خواهید کرد.

در بخش دیگری از سفر، سوار بر کشتی کروز از روی رودخانه تمیز لندن خواهید گذشت و جاذبه های توریستی ساحل رودخانه تمیز لندن، الیزابت اسکیت، تئاتر ملی، بازار گاربریل، میلنیوم بریج، کلیسای تاریخی سنت جیمز، رستوران های سنتی لندن، موزه تات، تئاتر شکسپیر، بازارچه های محلی و بسیاری از گنجینه های پنهان ساحل تیمز را خواهید گشت. به علاوه حضور در کاخ سلطنتی بریتانیا، Windsor را نیز تجربه خواهید کرد.

در صورتی که حدود هشت میلیون بیشتر پول داشته باشید می توانید تور دیگری را انتخاب کنید که به جز لندن به شهرهای یورک، کاردیف و ادینبورو هم می رود.

7. اسپانیا

یکی از ارزان ترین تورها به مقصد اسپانیا حدود هفت روز و شش شب به طول می انجامد و بیش از هشت میلیون و پانصد هزار تومان هزینه دارد و به اهالی فوتبال هم پیشنهاد می شود، چون فقط به شهرهای مادرید و بارسلون می رود. در طول مدت اقامت، صبحانه را به صورت بوفه و رایگان میل می کنید. خدمات این تور از کمک کردن به شما برای دریافت ویزا آغاز می شود و تا ترانسفر شما به فرودگاه جهت بازگشت به ایران ادامه خواهدداشت.
 
 همه هزینه های جهانگردی برای طبقه نسبتا مرفه!

در شهر بارسلون اسپانیا از مکان هایی نظیر پلازا کاتالونیا، آثار تاریخی و مدیترانه ای بلوار معروف پاسج گراسیا، بنای معروف لاپدریرا و کازا بالیو گائودی و کلیسای قرون وسطای جامع ساگرادا فامیلیا بازدید خواهید کرد و در منطقه اگزامپل گشت خواهید زد و بنای پلاسا رئال را خواهید دید.

همچنین مکان هایی نظیر موزه هنر ملی کاتالان و کلیسای جامعه شهر با معماری سبک گوتیک قرون وسطا را نیز از دست نخواهید داد و در بناهای پلاسا رئال و ساحل بارسلونا استراحت خواهید کرد.

همچنین در مادرید نیز از قصر موزه پرادو، پلازا اسپانیا، آثار تاریخ و نئوکلاسیک پوئر تا د آلکالا، چشمه عشاق پار کوئه، پارلمان اسپانیا و کاخ سلطنتی اسپانیا بازدید خواهید کرد. اگر در اسپانیا هم بخواهید مدت سفر خود را دو برابر کنید و والنسیا را هم به شهرهای مقصد خود اضافه کنید، باید چیزی حدود 17 میلیون تومان بپردازید.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1396/04/31
اين قيمتها كه مال عهد دقيانوسه !!!!
الان يه سفر داخلي همين حدود خرج داره!!!!!!
هي !!! اگه خوابي بيدار شو !!!!!
زنده باد اختلاص !!!!!!
بزن بريم كانادا !!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1396/04/31
اگه استرالیا برا 13 روز !!! 5 میلیون تومنه که عالیه .
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1396/05/02
نویسنده مبلغ ریالی تور ها رو نوشته ولی یادش رفته مبلغ ارزی رو هم بنویسه.جای تأمل بسیار داره که برترینها چطوره که بدون اینکه مطلبی رو چک کنه منتشر میکنه.ه همیشه فکر میکردم که مطالب برترینها از منابع موثق هستند
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1397/03/20
سوئیس 2و900 ههه جالب بود خندیدیم.. برید یکم بیشتر دقت کنید بعد بیاید منتشر کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر