مسلمان به طارمی و منشا یکسان پاس می دهد؟
۵۶۶۴۱۴
۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶
۱۰۰۳۵ 
با رفتن سروش رفیعی از پرسپولیس محسن مسلمان به جای اصلی خود در راس لوزی خط میانی تیمش باز خواهد گشت و وظیفه اصلی گلسازی را بر عهده خواهد داشت.
ایران ورزشی: با رفتن سروش رفیعی از پرسپولیس محسن مسلمان به جای اصلی خود در راس لوزی خط میانی تیمش باز خواهد گشت و وظیفه اصلی گلسازی را بر عهده خواهد داشت. مسلمان فصل قبل چشم بسته طارمی را پیدا می‌کرد و به خاطر صمیمیت و دوستی پررنگش با طارمی مدام این بازیکن را در موقعیت گل قرار می‌داد که البته طارمی از دوسوم این موقعیت‌ها استفاده نمی‌کرد. در واقع مسلمان فصل قبل سعی داشت هر طور شده طارمی را آقای گل کند که بالاخره با کمک همبازیانش و البته خواسته خود طارمی به این هدف رسید.
 
حالا طارمی به اردوی پرسپولیس برگشته و با آمدن او حضور منشا در ترکیب کمی زیر سایه قرار گرفته اما امسال او هم برای آقای گلی خیز خواهد برداشت و با توانایی‌هایش دنبال آماری بهتر از پیکان است. با این حال باید دید آیا مسلمان به‌عنوان مهم‌ترین عنصر گلساز در پرسپولیس به اندازه دوست صمیمی‌اش، منشا را در موقعیت گل قرار خواهد داد یا نه. شاید اگر مسلمان به این دو مهاجم نگاه یکسان داشته باشد در فصل پیش رو رقابت آقای گلی بین دو پرسپولیسی شکل بگیرد مثل سال 73 که فرشاد پیوس 20 گل زد و علی دایی 15 تا.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1396/04/25
به فضولش که شما باشید ربطی نداره. خبر ندارید. چرت و پرت نشر میدید
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1396/04/25
اگه این مطبوعات بزارن هیچ مشکلی ندارن.ول کنیدمگه جام رو اونی که بیشتر گل زده میدن .مهم پرسپولیسه .اینا همش شایعه است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج