خانم‌ها درسخوان‌تر از آقایان‌اند!
۵۹۰۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۱
۱۳۴۴۴ 
10نکته درباره زنان از زبان علی پهلوان :
این‌بار برای 10 نکته درباره زنان سراغ یکی از هنرمندان موسیقی رفتیم، پسر آرام و مودبی که حتی لحن صدایش آرامش را به دیگران هدیه می‌دهد.
برترین مجله اینترنتی ایراناین‌بار برای 10 نکته سراغ یکی از هنرمندان موسیقی رفتیم، پسر آرام و مودبی که حتی لحن صدایش آرامش را به دیگران هدیه می‌دهد. علی پهلوان خواننده و شاعر گروه آریان به قدری متین و مهربان است که مطمئن هستم، خانم‌اش از انتخاب او احساس رضایت می‌کند. خوانندگی حرفه دوم او محسوب می‌شود و کار اصلی او فعالیت در یک شرکت ساختمانی است. بعد از امیرحسین رستمی متاهل، علی پهلوان نیز نکات جالبی در مورد خانم‌ها بیان کرد که خواندن آنها خالی از لطف نیست.
او معتقد است نمی‌توان یکسری از مسائل را به همگان تعمیم داد، هرکسی در مورد جامعه آماری اطراف خودش صحبت می‌کند و او نیز از این قاعده مستثنی نیست.  • آز انجایی که من در کنترل پروژه تدریس می‌کنم، به این نتیجه رسیده‌ام که خانم‌ها درسخوان‌تر از آقایان‌اند و همیشه سعی می‌کنند، بهترین نمرات را داشته باشند.
  • در یک دوره‌ای ساز تدریس می‌کردم و در همان زمان متوجه شدم که خانم‌ها به یادگیری ساز به شکل یک سرگرمی نگاه می‌کنند، اما آقایان فراگیری ساز را به عنوان یک حرفه می‌بینند.
  • خانم‌ها خیلی پیله‌ای هستند، اصلا از کنار برخی مسائل راحت نمی‌گذرند و به اصطلاح اگر به یک موضوعی پیله کنند، تا پیله پروانه نشود، دست‌بردار نیستند و ولش نمی‌کنند! اما اغلب آقایان در این زمینه فراموشکار هستند و زود از کنار مسائل می‌گذرند.
  • باور کنید برخی از خانم‌ها خیلی بدجنس هستند و گاهی بدجنسی‌هایشان از صد تا مرد بیشتر است. اگر باورتان نمی‌شود به تاریخ رجوع کنید و ببینید چه مردانی با طناب این خانم‌ها به ته چاه سقوط کرده‌اند!
  • اما خدا نکند که خانم مهربانی نصیب‌تان شود. مهربانی آنها حد و حساب ندارد و هیچ مردی را نمی‌توان پیدا کرد که مثل آنها مهر و محبت داشته باشد. برای درک مهربانی زنان نیازی به مطالعه تاریخ نیست. فقط کافی است به خانم‌های دور و بر خود (مثل مادر یا همسرتان) نگاهی بیندازید.
  • در یک محیط کاری که اکثر کارورزان آن را خانم‌ها تشکیل می‌دهند، کشمکش‌ها بیشتر است و معمولا خانم‌ها با هم سرناسازگاری دارند و کمتر اتفاق می‌افتد که خانم‌ها بتوانند در یک محیط در کنار هم بدون دعوا کار کنند.
  • شاید شما با این حالت مواجه نشده باشید، اما با اطمینان می‌گویم که خانم‌ها در انجام کارهای متفاوت و همزمان همیشه از مردان موفق‌تر هستند، همیشه شنیدیم که آقایان تک‌بعدی هستند. شاید درست نباشد، اما این حقیقت وجود دارد که آقایان توانایی انجام چند کار همزمان را ندارند!
  • زنان جملاتی را که ادا می‌کنند، معنای متفاوتی دارد و باید حتما در شرایط مختلف و بسته به وجود افراد مختلف در آن موقعیت زمانی و مکانی، جملات آن را تعبیر کرد.
  • یک «مادر» خوب و یک «همسر» خوب بیش از هرچیز دیگر می‌تواند در زندگی یک مرد تاثیر مثبت داشته باشد و باعث تحول او شود. همیشه می‌گویند پشت یک مرد موفق، یک زن موفق ایستاده و این جمله کاملا درست است. حمایت خوب و درست زنان در تحول مردان کاملا موثر است.
  •  و در آخر اینکه بعضی از زن‌ها از خیلی از مردها مردترند و واقعا می‌شود روی آنها حساب کرد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج