مسمومیت مرگبار بعد از خوردن یک نوشیدنی
۵۹۰۷۱۵
۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
۱۵۴۷۸ 
زنی که شوهرش چهل و نه ساله‌اش پس از خوردن یک نوشیدنی به کام مرگ فرورفت، پیش از ظهر امروز با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از شوهر دخترعمه همسرش شکایت کرد و وی را عامل مرگ همسرش دانست.
خبرگزاری تسنیم: زنی که شوهرش چهل و نه ساله‌اش پس از خوردن یک نوشیدنی به کام مرگ فرورفت، پیش از ظهر امروز با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از شوهر دخترعمه همسرش شکایت کرد و وی را عامل مرگ همسرش دانست.

این زن در اظهاراتش به قاضی ایلخانی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت گفت: من و شوهرم آرش 26 سال بود که با هم ازدواج کرده و زندگی خوبی داشتیم اما وی با خوردن یک نوشیدنی در یک میهمانی دچار مسمومیت شد و در نهایت فوت کرد.

وی ادامه داد: من و شوهرم در شب 20 تیر سال جاری به یک میهمانی خانوادگی در منزل دخترعموی آرش دعوت شده بودیم و آنجا شام خوردیم، در نهایت آن شب پس از اتمام میهمانی با فامیل خداحافظی کرده و در حال خداحافظی با میزبان بودیم که شوهر دخترعمه‌ آرش از داخل یخچال یک ظرف دلستر برداشت و به همسرم تعارف کرد، در ابتدا آرش نوشیدنی را نخورد و از آنها تشکر کرد اما در نهایت از آن نوشیدنی جرعه‌ای مصرف کرد.

وی در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: گلوی آرش به محض خوردن نوشیدنی سوخت و از شوهر دخترعمه‌اش پرسید که چه نوشیدنی به او داده است که وی گفت داخل شیشه عرق‌ نعنا بوده است،‌ در آن زمان آرش به من گفت احساس می‌کنم لب و صورتم باد کرده است و ما در نهایت از میزبان خداحافظی کرده و حدود ساعت یک بامداد منزل آنها را ترک کرده و سوار بر خودرویمان شدیم، به محض اینکه داخل خودرو نشستیم،‌ آرش گفت نمی‌تواند رانندگی کند و از من خواست تا پشت فرمان بنشینم، ناگهان تمام بدن آرش شروع به لرزیدن کرد، گلویش سوخت و بدنش گُر گرفت.

وی افزود: سریعاً همراه با چند تن از بستگانمان آرش را از منزل دخترعمه آرش (واقع در بلوار فردوس) به بیمارستانی در فلکه دوم صادقیه رساندیم اما در ابتدا اعلام کردند آرش را پذیرش نمی‌کنند که من با التماس از آنها خواستم آرش را بستری کنند، در نهایت آرش را به اتاق احیا برده و پس از 45 دقیقه قلب وی احیا شد، اما به این دلیل که اکسیژن به مغز آرش نرسیده بود دچار مرگ مغزی شد و پس از چند روز به من گفتند که دیگر کاری از دست پزشکان بر نمی‌آید به همین دلیل من نیز بنابر خواسته آرش که می‌گفت در صورت مرگ مغزی اعضایش اهدا شود، به اهدای عضو وی رضایت داده و اعضای بدن وی (قلب، ‌دو کلیه و کبدها) در بیمارستان مسیح دانشوری به بیماران نیازمند اهدا شد.

همسر آرش به بازپرس گفت: علت مرگ آرش، مسمومیت الکلی اعلام شده است؛ ما زمانی که آرش را به بیمارستان رساندیم دکتر از من پرسید که شوهرم چه نوشیدنی‌ای مصرف کرده و با تماس یکی از اقوام با شوهر دخترعمه آرش مطلع شدیم که وی به ادعای خودش اشتباهاً به آرش «لیدوکائین» تعارف کرده است، اکنون نیز من از شوهر دخترعمه آرش بابت مرگ همسرم شکایت و تقاضای رسیدگی به این پرونده را دارم.

پس از این اظهارات قاضی ایلخانی دستور داد تا تحقیقات درباره علت مرگ آرش انجام شود و بررسی‌ها درباره این پرونده ادامه دارد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1396/06/07
تو قوطی دلستر بی حس کنند چه کار مینکه
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1396/06/07
لیدوکایین مگه اسپری نیست چطور تو شیشه عرق نعنا بوده
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1396/06/08
کبدها!!؟مگه انسان چندتا کبد داره؟!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج