عروس خیانتکار مادر شوهر را به قربانگاه برد
۵۹۰۸۵۹
۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۲
۱۶۸۷۹ 
زن جوان که از ترس فاش شدن راز خیانتش، با همکاری مرد شیطان صفت، مادرشوهرش را به قتل رسانده بود، وقتی در برابر قضات ایستاد منکر جنایت شد و همدستش را قاتل معرفی کرد. این درحالی بود که مرد جوان نیزقتل را انکارکرد وعروس را قاتل مادرشوهردانست.
روزنامه ایران: زن جوان که از ترس فاش شدن راز خیانتش، با همکاری مرد شیطان صفت، مادرشوهرش را به قتل رسانده بود، وقتی در برابر قضات ایستاد منکر جنایت شد و همدستش را قاتل معرفی کرد. این درحالی بود که مرد جوان نیزقتل را انکارکرد وعروس را قاتل مادرشوهردانست.
 
 رسیدگی به این پرونده از سال 89 و با گزارش ناپدید شدن زن 65 ساله‌ای به نام «گل صنم» توسط پسرش کلید خورد. در حالی که تحقیقات پلیسی در این باره آغاز شده بود، کارآگاهان به عروس این زن مظنون شده و از او بازجویی کردند. این زن که ابتدا منکر اطلاع ازسرنوشت مادرشوهرش بود، وقتی پی برد پلیس با بررسی پیامک‌هایش به راز رابطه شیطانی او و «ناصر»- 36 ساله- پی برده است در بازجویی‌های فنی لب به اعتراف گشود و راز قتل را فاش کرد.
 
او به کارآگاهان گفت: چند وقتی بود که با مردی به نام ناصر رابطه پنهانی داشتم. یک روز که این مرد به خانه ما آمده بود مادر شوهرم فهمید. من که بشدت ترسیده بودم موضوع را با ناصر درمیان گذاشتم و با همدستی او نقشه قتل مادرشوهرم را کشیدیم. به این ترتیب ابتدا مادر شوهرم را به بیرون از خانه کشاندیم و او را به اطراف خیابان مرزداران برده و خفه‌اش کردیم و سپس جسد را داخل یک چاه انداختیم.
 
البته من او را نکشتم بلکه ناصر این کار را کرد. با این اعترافات، ناصر دستگیر شد و پس از اعتراف به رابطه با این زن به قتل نیز اعتراف کرد.صبح دیروز دو متهم برای محاکمه از زندان به شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شده و در جلسه‌ای به ریاست قاصی شقاقی و با حضور قاضی رستمی -مستشار دادگاه -محاکمه شدند.در ابتدای جلسه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند. سپس پسر مقتول خواستار قصاص قاتل مادرش شد.
 
بعد از آنها ناصر در جایگاه ایستاد و به قضات گفت: من رابطه با «مریم» را قبول دارم اما نقشه قتل مادر شوهرش را خودش کشید و پیرزن را هم او خفه کرد. من فقط جسد را داخل چاه انداختم.درادامه وقتی مریم- 24 ساله- به جایگاه آمد ضمن اعتراف به رابطه‌اش با ناصر، حرف‌های او را کذب خواند و ناصر را به عنوان قاتل معرفی کرد. قضات پرونده پس از شنیدن اظهارات متهمان وارد شور شدند تا حکم آنها را صادر کنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1396/06/08
اعدامش کنید اشغال عوضی رو رابطه پنهانی داشته انگار هنری داشته کثافت هرجا کثافتی هست پای ی اشغال درمیان هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
مگه جرم کرده اعدامش کنند، بنده خدا دیده مادر شوهر پته شو رو آب میریزد، به اون آقا گفته این مادرشوهره دیده، یا ميدونه، یه فکری بکن، اون آقاهه الاغ نشریف داشته نگفته از من خداحافظ، حاجی، حاجی مکه، تموم
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1396/06/08
لعنت به همه ی زنا کارا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لعنتو تف روی صورت هر کی که زنا میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1396/06/08
آدم حالش بهم می خوره چقدر خیانت زیاد شده.هردو اعدام بشن انشالله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
الیاس خوبم، بگو خیانت با ماها اجین شده و بدون خیانت نميشه زندگی کرد، انصاف بده خودت تا این زمان که این خط را میخوانید چند بار خیانت کردید اينجوريه هاآ
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1396/06/08
بدون نام 10:30 منم میگم لعنت به همه مردااااا
99 درصد جنایت ها رو مرداااا انجام میدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
جناب. 10/30 و 15/32 هرگاه زنی خیانت کنه حتماً یک مرد با اوست و اگر مردی خیانت کنه حتماً یک زن با اوست،!! پس لطفاً بهتر است بفرمایید لعنت برای مرد یا زن خیانتکار که همه مردها و زنها را شامل نشود، اگرچه من را نداشتید چکار میگردید، فقط توهین، تحقیر، توحش، تردید، تهدید، توهم توطئه، تو سر هم زدن!! عجبا،
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1396/06/08
هر دوی اینا انسان های کثیف و بی وجدان هستن هر دو شون باید اعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1396/06/08
هردو تا بايد إعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1396/06/09
زنا كار كصافت هر دو اعدام
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1396/06/09
من موندم این‌جورادمها به ع.اقب کارشون فکرنمیکنند خوب کثافت ترسیدی خودتو بکش که خطا کردی کسی که از ابروش بترسه اصلا این کارو نمی‌کنه اخی شوهرش دلم برایش می‌سوزه چقدر سخته براش هم مادرش هم زن کثافتش کمررشو شکوندی هم ابروش برد هم زندگیش و پاشوند این جور آدمها روباید ببندند به ماشین توبیابون بکشوندشون رو زمین تا تیکه تیکه بشند تابمیرند
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1396/06/11
اینکه مقصراصلی درخیانتها زنها هستندشکی نیست ولی مردکه بی شرف فکرنمی کنه این ناموس یک بیچاره بدبختیه بایدهردوسنگساربشوند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج