شکایت از دندانپزشک در مرگ مرموز زن جوان
۵۹۰۸۶۷
۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۰
۱۶۳۵۲ 
پرونده مرگ مرموز زن جوان مطلقه که بر اثر مصرف «سیانور» جان سپرده است با شکایت برادرش وارد مرحله تازه‌ای شد. مرد جوان از دوست خواهرش و دندانپزشک او به اتهام تسبیب درمرگ وی شکایت کرده است.
روزنامه ایران: پرونده مرگ مرموز زن جوان مطلقه که بر اثر مصرف «سیانور» جان سپرده است با شکایت برادرش وارد مرحله تازه‌ای شد. مرد جوان از دوست خواهرش و دندانپزشک او به اتهام تسبیب درمرگ وی شکایت کرده است.
 
حدود 10 روزقبل زن جوانی که تنها در خانه‌اش واقع در مرکز پایتخت زندگی می‌کرد به کام مرگ فرو رفت. بررسی‌های مقدماتی حکایت از آن داشت که زن جوان- مربی بدنساز- بر اثر مصرف سیانور جان سپرده است.
 
اما برادر این زن با مراجعه به شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران از دوست خواهرش به نام فرنگیس و دندانپزشک او شکایت کرد و مدعی شد که آنها در مرگ خواهرش نقش داشته‌اند.او به بازپرس «ایلخانی» گفت: خواهرم که مربی بدنسازی است 5 سال قبل از شوهرش جدا شد و تنها زندگی می‌کرد.
 
در این مدت با فرنگیس دوست شد و او هم با مادر و خواهرم رابطه خوبی برقرار کرد. 50 روز قبل مادرم فوت کرد و من دنبال کارهای انحصار وراثت افتادم. برای گرفتن مدارک به خانه خواهرم رفتم که اوبا داد و فریاد گفت خانه‌ای در کار نیست و مادر، خانه را به او فروخته است. درحالی که روح من از این موضوع باخبر نبود و نمی‌دانستم که مادرم پول‌های فروش خانه را چه کرده است. این درحالی بود که خواهرم 40 روز بعد از مرگ مادرم فوت کرد.
 
از طرفی او دل به دکتر دندانپزشکش بسته بود و حتی به او ابراز علاقه هم کرده بود. خواهرم در آخرین پیام‌هایش به دکتر دندانپزشک نوشته بود که او را دوست دارد و به خاطر بی‌توجهی‌های آقای دکتر به زندگی‌اش پایان می‌دهد. البته آن‌طور که متوجه شدم دکتر دندانپزشک حدود یکسال قبل، زمانی که با ابراز علاقه خواهرم مواجه شد، شماره خواهرم را در تلفن همراه خودش مسدود کرده بود تا اونتواند تماس بگیرد.
 
به‌دنبال شکایت مرد جوان، فرنگیس و دکتر دندانپزشک به دادسرا احضار شدند اما منکر دست داشتن و اطلاع از مرگ خودخواسته زن جوان شدند.
 
بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد تا ابهام‌های باقی مانده برطرف شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1396/06/08
گناه دندونپزشک چی بودهاین وسط؟/
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸
قاتل خود داداشست.شک ندارم
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1396/06/11
داداشه قاتله خودش داره همه چی رو میگه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج