داماد شکاک محکوم به مرگ شد
۵۹۶۹۱۰
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
۱۴۳۹۹
مرد جوان که نامزد نوجوانش را درپی توهم خیانت و با ضربات آجر به قتل رسانده و ساعاتی بعد تسلیم پلیس شده بود، به قصاص محکوم شد.
روزنامه ایران: مرد جوان که نامزد نوجوانش را درپی توهم خیانت و با ضربات آجر به قتل رسانده و ساعاتی بعد تسلیم پلیس شده بود، به قصاص محکوم شد.
 
بامداد ۲۶ تیر سال گذشته مردی به کلانتری قلهک رفت و به قتل نامزدش در خانه قدیمی خیابان دامپزشکی اعتراف کرد. با گزارش این جنایت و انجام هماهنگی‌های لازم، مأموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد برای بررسی صحنه قتل زن جوان به طبقه سوم خانه قدیمی اعزام شدند و تیمی از مأموران اداره دهم با دستور بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تحقیقات درباره این جنایت را در دستور کار قرار دادند. بررسی‌های مقدماتی نشان داد مقتول، همسرعقدی پسر جوان ساکن ساختمان بوده است.
 
پس از اعتراف صریح متهم و بازسازی صحنه، پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. در ابتدای جلسه اولیای دم خواستار قصاص قاتل عروس نوجوان شدند و سپس متهم در جایگاه ایستاد و در شرح جنایتش به قضات گفت: یک سال پیش از آن شب شوم، با نازنین نامزد کردم و قرار شد تا تهیه جهیزیه اش، او در خانه پدرش بماند. چون خانه مجردی دارم هفته‌ای ۲ بار نازنین به خانه من می‌آمد و کارهای خانه را انجام می‌داد.
 
در این مدت متوجه ارتباط‌های پنهانی‌اش با افرادی در شبکه‌های مجازی شده بودم ولی او انکار می‌کرد. مدتی سکوت کردم تا اینکه شب حادثه وقتی از مراسم ختم مادربزرگ نامزدم برگشتیم، من و نازنین از خانواده‌اش جدا شده، پیتزا خریدیم و به خانه من رفتیم. بعد از شام دوباره با نازنین درباره ارتباط‌های مجازیش با مردان غریبه پرسیدم اما بی‌فایده بود.
 
خیلی عصبانی بودم و کنترلی روی رفتارم نداشتم. وقتی او به خواب رفت آجری برداشتم و چند ضربه به سرش زدم و از خانه بیرون رفتم.
 
چند ساعتی در خیابان‌ها پرسه زدم و وقتی به خودم آمدم تازه متوجه کارم شدم و تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم. به همین دلیل به کلانتری قلهک رفتم و اعتراف کردم.
 
با پایان اظهارات متهم، قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1396/06/20
مردکه روانی اینو باید توی تیمارستان نگه میداشتن
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1396/06/20
مردیکه روانی . گیریم هم که اون بنده خدا رابطه داشته باید میزدی میکشتیش ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1396/06/20
بعضی ها چقدر پست هستن، خوب نامزدی رو به هم میزدی، چرا دیگه کشتیش، حالا هم اعدام میشی و پشیمونی هم سودی نداره
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1396/06/20
فلسفه بازسازی صحنه جرم چیه ???
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
این فلسفه خود فلسفه ایست فلسفه دار!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
این فلسفه خود فلسفه ایست فلسفه دار!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج