تنها زن عنکبوتی دنیا در چین
۶۰۷۹۷۵
۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
۶۲۰۸ 
«لو دنگپینگ» به عنوان تن‌ها زن گروه «مردان عنکبوتی» مشهور شده که از صخره‌های عمودی بیش از ۱۰۰ متر بدون طناب و تجهیزات ایمنی برای سرگرمی گردشگران چین بالا می‌روند.
برترین ها: «لو دنگپینگ» به عنوان تن‌ها زن گروه «مردان عنکبوتی» مشهور شده که از صخره‌های عمودی بیش از ۱۰۰ متر بدون طناب و تجهیزات ایمنی برای سرگرمی گردشگران چین بالا می‌روند. مردان میائو قرن هاست که از صخره‌های پرشیب بالا می‌روند. آن‌ها در اصل این مهارت را به عنوان بخشی از آداب و رسوم دفن انجام می‌دادند که تابوت خویشاوندان خود را بالای صخره‌ها می‌بردند و آن‌ها را در غارهای کوچک قرار می‌دادند را در لبه صخره آویزان می‌کردند. این عمل به مرور زمان منسوخ شد، اما مردان عنکبوتی میائو بالا رفتن از صخره‌های کاملا عمودی را ادامه دارند تا گیاهان دارویی نادری جمع آوری کنند که برای درمان آسم و روماتیسم استفاده می‌شود.
 
اما همان طور که طب غربی جایگزین طب سنتی چین شد، مردان عنکبوتی برای حمایت از خانواده خود دچار مشکل شدند. امروزه تنها چند نفر از اعضای این گروه هم چنان این سنت را ادامه می‌دهند و یکی از آن‌ها یک زن است. لو که برادری نداشت سنت خانواده اش را ادامه دهد در ۱۵ سالگی خودش صخره نوردی را آغاز کرد. در ابتدا احساس ترس می‌کرد، اما در نهایت مهارت هایش را بهبود بخشید. او ابتدا برای حمایت از خانواده و همسرش به جمع آوری گیاهان دارویی می‌پرداخت تااینکه در سال ۲۰۱۵ دولت محلی تصمیم به ترویج این کار به عنوان یک جاذبه توریستی کرد و مردان عنکبوتی را استخدام کرد. لو ۳۷ ساله به عنوان تنها زن عنکبوتی دو بار در روز مهارت‌های خود را در مقابل گردشگران به نمایش می‌گذارد. او از ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر هرروز کار می‌کند و ماهی ۴۵۸ دلار درآمد دارد.
 
 تنها زن عنکبوتی دنیا در چین
 
تنها زن عنکبوتی دنیا در چین 
 
تنها زن عنکبوتی دنیا در چین 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج