افتتاح فصل هنری «آنتالیا» توسط «علی رهبری»
۶۰۹۱۴۵
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
۲۷۸۴ 
با رهبری ارکستر سمفونیک دولتی آنتالیا
روز جمعه ۱۴ مهر ماه «علی رهبری» با رهبری ارکستر سمفونیک دولتی آنتالیا، فصل تازه‌ی هنری این شهر را افتتاح مى‌کند. این رهبر شناخته‌شده‌ برای ششمین فصل هنری به دعوت بنیاد فرهنگی و هنری شهر آنتالیا، رهبری این ارکستر را بر عهده گرفته است.
موسیقی ما: روز جمعه ۱۴ مهر ماه «علی رهبری» با رهبری ارکستر سمفونیک دولتی آنتالیا، فصل تازه‌ی هنری این شهر را افتتاح مى‌کند. این رهبر شناخته‌شده‌ برای ششمین فصل هنری به دعوت بنیاد فرهنگی و هنری شهر آنتالیا، رهبری این ارکستر را بر عهده گرفته است.
 
در این کنسرت علاوه بر دو اثر بزرگ از چایکوفسکی، قطعه مشهور «بولرو» اثر موریس راول نیز اجرا خواهد شد. کشور ترکیه دارای ۲۲ ارکستر سمفونیک دولتی است و ارکستر سمفونیک دولتی آنتالیا یکی از جوان‌ترین و تازه‌ترین آنهاست. این ارکسترها هر هفته یک برنامه  تازه با رهبرها و سولیست‌های مختلف ارائه مى‌دهند.
 
علی رهبری مدیر هنری سابق ارکسترهایی مانند فیلهارمونیک بروکسل، فیلهارمونیک زاگرب، فیلارمونیک مالاگا و ویرتوزهای پراگ بوده که تا کنون به بیش از ۱۲۰ ارکستر مختلف سمفونیک  جهان دعوت شده است همچنین بیش از ۱۵ سال نیز با ارکستر های سمفونیک دولتی استانبول و آنکارا  همکاری داشته و اکنون مسولیت مهمترین کنسرت های ارکستر سمفونیک آنتالیا را به عهده دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج