نگرانی آبی ها درباره شفر؛ غیرقابل پیش بینی!
۶۰۹۴۲۹
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
۱۰۰۶۳ 
وینفرد شفر، کارنامه قابل قبولی در دنیای مربیگری دارد اما نگرانی استقلالی‌ها برای همکاری و تمدید قرارداد او، فراز و نشیب‌های غیر قابل پیش بینی این مربی آلمانی است.
وبسایت نود: وینفرد شفر، کارنامه قابل قبولی در دنیای مربیگری دارد اما نگرانی استقلالی‌ها برای همکاری و تمدید قرارداد او، فراز و نشیب‌های غیر قابل پیش بینی این مربی آلمانی است.

 قرارداد ۳۰۰ هزار دلاری برای این فصل و توافق ۶۰۰ هزار دلاری برای فصل آینده، پلن مدیران استقلال با سرمربی جدیدشان وینفرد شفر است. شفر تا آخر فصل، سرمربی استقلال خواهد بود و فصل بعد در صورت کسب شروط لازم، می‌تواند روی نیمکت این تیم باقی بماند. در صورتی که شفر عملکرد خوبی داشته باشد و همه شرایط را بدست نیاورد هم با نظر مدیران باشگاه، می‌تواند قراردادش برای فصل آینده تمدید شود. مشکل اینجاست سابقه شفر، نشان داده موفقیت یا عدم موفقت او در این فصل ربطی به فصل آینده ندارد.

شفر سال اولی که سرمربی کارلسروهه شد این تیم را به بوندسلیگا رساند اما سال دوم، در رده پانزدهم و یک قدمی سقوط قرار گرفت. در الاهلی و العین، او سال اول خوبی در تیم‌هایش نداشت و آن‌ها را هفتم و ششم کرد اما سال دوم، هر دو تیم آمار خوبی داشتند. الاهلی قهرمان شد و العین، در رده سوم ایستاد. در طرف مقابل، زمانی که او روی نیمکت بروسیا برلین نشست این تیم شرایط خوبی پیدا کرد و در بوندسلیگا ۲ ششم شد اما سال بعد که شفر از ابتدای فصل روی نیمکت این تیم بود، آن‌ها در رده‌های پایانی جدول قرار داشتند و قبل از اتمام فصل او را اخراج کردند.

سال‌های اول و دوم وینفرد شفر، همیشه با هم متفاوت و حتی، متضاد بوده‌اند. موفقیت این مربی در سال اول، تضمینی برای موفقیت او در فصل بعد نخواهد بود و در طرف مقابل، اینکه استقلال این فصل در رده‌ای پایین‌تر از ۴ تیم اول و سهمیه آسیای قرار بگیرد، به معنی ناامیدی از موفقیت با شفر در فصل آینده نیست. سرمربی آلمانی استقلال، علاقه زیادی به تحول هر ساله در باشگاه‌هایش دارد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/07/12
شفربدرداستقلال نمیخورد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج