پیام رییس پلیس تهران به مناسبت هفته ناجا
۶۱۰۳۰۱
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۰
۹۳۲۵
رییس پلیس تهران بزرگ در پیامی به مناسبت هفته ناجا گفت: هفته ناجا، هفته گرامیداشت امنیت پایداری است.
خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس تهران بزرگ در پیامی به مناسبت هفته ناجا گفت: هفته ناجا، هفته گرامیداشت امنیت پایداری است.

در متن پیام سردار حسین رحیمی آمده است:

هفته ناجا هفته گرامی داشت امنیت پایداری است که بحول قوه الهی و رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش همه سبز پوشان و سبز اندیشان نیروی انتظامی در سراسر کشور ایجاد شده است، امنیتی مطلوب که ایران اسلامی ما را به جزیره ثبات و آرامش تبدیل کرده است .

نیروی انتظامی امروز خود را مفتخر به تاییدات فرمانده معظم کل قوا می داند و همچنان از دریافت نشان "مجاهدان واقعی فی سبیل الله" به خود می بالد و خرسند از آن است که مولای و مقتدایشان آنان را به چنین افتخار بزرگی نایل فرموده اند و همچنان به میثاق خود در دفاع از حریم نظم و امنیت و جان و مال و ناموس مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

امروز نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا شهرها و روستا های بزرگ و کوچک متولی تامین نظم و امنیت کشور است و در این مسیر شهدای بسیاری را تقدیم کرده است و تمام قد در دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی ایستاده است. ما با خدای خود عهد بسته‌ام که به عنوان سربازان و مریدان مقام معظم رهبری گوش به فرمان آن حضرت، یار مظلومان و دشمن ظالمان باشیم و تا نثار جان خود در پای این میثاق شریف ایستاده ایم.

اینجانب این هفته را به همه همکاران عزیز و خانواده‌های محترمشان تبریک گفته و از خداوند متعال توفیق روز افزون شما را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج)مسئلت می‌نمایم.


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج