فیلم‌برداری ریبوت Spawn از اوایل سال 2018
۶۱۱۸۲۳
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
۵۵۱۹
تاد مک فارلین (Todd McFarlane) سازنده‌ی شخصیت اسپان (Spawn)، تصویر برداری های اولیه بر روی فیلم جدیدش را در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ آغاز می‌کند.
سینما گیمفا: تاد مک فارلین (Todd McFarlane) سازنده‌ی شخصیت اسپان (Spawn)، تصویر برداری های اولیه بر روی فیلم جدیدش را در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ آغاز می‌کند.  اولین اقتباس از این ابر قهرمان کامیک بوکی از مک فارلین، به سال ۱۹۹۷ برمی‌گردد که مایکل جی واست (Michael Jai White) به عنوان شخصیت اصلی فیلم می‌درخشید. اگرچه این فیلم نزدیک ۸۷ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی درآمد کسب کرد امابودجه تخمینی آن ۴۰ میلیون دلار، که عمدتاً صرف جلوه‌های بصری فیلم شد تخمین زده شده است.
 
فیلم‌برداری ریبوت Spawn از اوایل سال 2018

فرانچایز Spawn در دو دهه گذشته بسیار توسعه یافت و در اواسط سال ۲۰۰۰ یک ریبوت به دنبال فیلم های کامیک بوکی، از آن ساخته شد. در تابستان پیش، در کامیک کان سن دیگو، همه چیز رو به جلو پیش رفت. مک فارلین به کمک استودیو Blumhouse که معمولاً فیلم های ترسناک تولید می کند، قصد دارد تا یک ریبوت از فیلم اسپان به روی پرده سینما بیاورد. به نظر می‌رسد خودش مسئولیت کارگردانی و نویسندگی فیلم را برعهده دارد. به نظر می رسد که همه چیز به آرامی در حال پیش رفتن است و برای فیلم برداری نیز برنامه ریزی شده است.

مک فارلین در کامیک کان ۲۰۱۷ در نیویورک اعلام کرد که ریبوت اسپان مراحل پیش تولید خود را در اواخر دسامبر آغاز خواهد کرد و در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ وارد مرحله تولید خواهد شد. بر اساس گزارش Deadline علاوه بر این، مک فارلین قول داده است که این ریبوت فضایی تاریک خواهد داشت.

 علی رغم این که این یک فیلم ابر قهرمانانه است، اما این ریبوت از جهات مختلفی با فیلم های کامیک بوکی که  مخاطبان از کامیک‌های دی سی (DC) و مارول (Marvel) دیده‌اند تفاوت دارد. این ریبوت به جای آن که یک بودجه‌ی رو به‌ رشد اختیار کند، از استراتژی هزینه‌ی کم شرکت  Blumhouse استفاده می‌کند و چیزی را تولید می‌کند که از سایرین جدا باشد.

 با این حال، هواداران شخصیت های کامیک بوکی از این که همه چیز در مورد ریبوت اسپان درحال به جلو رفتن است خوشحال هستند. ۲۰ سال از زمانی که این فیلم اکران شده است می‌گذرد و مک فارلین هرگز صحبت در مورد پتانسیل های یک فیلم دیگر را متوقف نکرده است. با توجه به اینکه انتظار می‌رود تولید این فیلم در اواخر زمستان آغاز شود، احتمال دارد ریبوت اسپان در حدود اوایل سال ۲۰۱۹ به اکران دربیاید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج