راز جنايت عشقی، 103 روز بعد برملا شد
۶۱۷۹۵۵
۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
۲۴۳۲۳ 
كارآگاهان پليس بعد از ١٠٣ روز معماي قتل پسري ٣٠ساله به نام سليمان را رمزگشايي كردند. بر اساس گزارش مركز اطلاع‌رساني پليس آگاهي تهران پرونده اين قتل از روز ١٨ تيرماه گذشته كه جسد سليمان در خودرواش كشف شد پيش روي پليس قرار گرفت.
روزنامه اعتماد: كارآگاهان پليس بعد از ١٠٣ روز معماي قتل پسري ٣٠ساله به نام سليمان را رمزگشايي كردند. بر اساس گزارش مركز اطلاع‌رساني پليس آگاهي تهران پرونده اين قتل از روز ١٨ تيرماه گذشته كه جسد سليمان در خودرواش كشف شد پيش روي پليس قرار گرفت.
 
سليمان (مقتول) مرد مورد علاقه زني به نام پروين بود كه به دست مرد ديگري كه او هم مورد علاقه پروين بود به قتل رسيد. جسد سليمان ٣٠ ساله در حالي كه گردن و سينه‌اش مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود داخل خودروي پرايد شخصي‌اش پيدا شد. سرهنگ كارآگاه حميد مكرم؛ معاون جنايي پليس آگاهي تهران در اين باره گفت: شواهد نشان مي‌داد كه سليمان پشت فرمان ماشين غافلگير شده و بدون اينكه فرصتي براي دفاع از خودش داشته باشد به قتل رسيده است.
 
كارآگاهان بعد از بررسي اطلاعات تلفن همراه سليمان دريافتند او قصد ملاقات با زني ٣٥ ساله به نام پروين را داشته است. همين موضوع سبب شد تا كارآگاهان دايره قتل تهران بر ارتباط اين زن و مقتول متمركز شده و تحقيقات خودشان را پيش ببرند.
 
خانه پروين كه در نزديكي محل قتل بود شناسايي شد و او براي ارايه توضيحات به اداره پليس رفت. پروين در توضيحاتش منكر هر آشنايي با سليمان شد و به كارآگاهان گفت: مقتول تنها چند بار برايش ايجاد مزاحمت كرده است. كارآگاهان جنايي تهران يكي از دوستان پروين به نام پري را كه آرايشگاهي در محل داشت شناسايي كردند. پري گفت پروين يك بچه دارد و چند بار براي گرفتن فال قهوه و پاسور به او مراجعه كرده است.
 
كارآگاهان بعد از صحبت‌هاي پري، برادرش عباس را نيز احضار كردند چون او رابطه دوستانه‌اي با پروين داشت. او گفت: « من به عباس گفتم سليمان را بكشد. عباس قبول كرد و گفت تو جايي با سليمان قرار ملاقات بگذار تا من او را به قتل برسانم. آن روز با سليمان در نزديكي محل‌مان قرار گذاشتم و به عباس اطلاع دادم.
 
عباس هم با موتور به ماشين او نزديك شد و او را كشت.» سرانجام ١٠٣ روز بعد از اين قتل روز چهارشنبه هفته گذشته كارآگاهان عباس را در خانه‌اش در قرچك ورامين دستگير كردند. او به كارآگاهان گفت: «پروين به من گفته بود كه سليمان با آبروريزي در محل او را تهديد كرده و تحت فشار قرار گذاشته است. ساعت ١١ شب ١٨تيرماه در خانه خواهرم مشغول قمار بودم كه پروين با من تماس گرفت و گفت براي آن شب با مقتول قرار گذاشته.
 
از منزل خواهرم بيرون آمدم و به سمت عباس‌آباد حركت كردم. در بين راه از پروين پرسيدم كه آيا سليمان رسيده؟ كه گفت نه. به خانه رفتم و موتورِ دامادمان را برداشتم. سر كوچه خانه پروين منتظرش ماندم تا اينكه مقتول با پرايد سفيدرنگش آمد و زير پل عابر پياده پارك كرد. عباس در تشريح چگونگي ارتكاب قتل توضيح داد: با موتوسيكلت به او نزديك شدم و كنارش ايستادم، همين كه خواست از ماشين پياده شود، با چاقو چند ضربه به او زدم و به سمت جاده نظامي رفتم. موتور را سر جاي خودش در منزل پدري‌ام گذاشته و با ماشين خودم به منزلم در قرچك ورامين برگشتم.»
برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1396/07/29
بی حیایی و بی وجدانی این هرزه ها از حد گذشته
باید دید که چقدر این مردان و زنان کثیف تویی یک رابطه بی بند باری هستند که دست به قتل هم میشوند
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1396/07/29
حالا اینو به صد زبان دیگه بنویسید
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1396/07/29
دیگه حالمون رو بهم زدید با این خبر تکراری.هر روز به یه نحوی این خبر رو تغییر میدید و به خورد مردم میدید
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1396/07/29
چقدراین خبروتکرارمی کنید بس دیگه!!!
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1396/07/29
عباس اول خواهرتو میکشتی باغیرت... فردا اعدامت میکنن و خواهرت بازهم ......
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1396/07/29
همیشه پای یک زن در میان هست
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1396/07/30
سلام.خسته نباشید یه خبر کم هست در چند سرفصل اعلان میکنید سعی بفرمایید در ۲۰سرفصل قراربدید.یه خبر با عنوان راز قتل بعد از ۱۰۳روز بعد همان خبر خیانت زن شوهردار بعد پایان مثل عشق و الی اخر......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج