این تراشه اعضای بدن را درمان می کند
۶۲۰۵۵۱
۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
۴۳۴۵
محققان تراشه کوچکی ساخته اند که می تواند اعضای بدن انسان را به طور لحظه ای التیام بخشد. این تراشه هم اکنون در موش و خوک ها آزمایش شده است.
خبرگزاری مهر - شیوا سعیدی قوی اندام: محققان تراشه ای ساخته اند که قابلیت درمان اعضای مختلف بدن انسان را به طور آنی دارد.
 
 با تغییر کدهای ژنتیکی؛این تراشه اعضای بدن را درمان می کند

محققان تراشه کوچکی ساخته اند که می تواند اعضای بدن انسان را به طور لحظه ای  التیام بخشد. این تراشه هم اکنون در موش و خوک ها آزمایش شده است.

کافی است تراشه روی پوست قرار داده شود و جریان الکتریکی  نیز به آن متصل شود. این تراشه  کدهای ژنتیک سلول های پوست زیر تراشه را تغییر می دهد. سلول های تغییر یافته را می توان برای درمان هر عضوی از بدن استفاده کرد.

از سلول هایی که کد ژنتیک آنها تغییر یافته می توان برای درمان هر یک از اعضای بدن استفاده کرد. کل این فرایند غیر تهاجمی است و تنها چند ثانیه طول می کشد. محققان با کمک این سلول ها توانستند پای یک موش را درمان کنند. در پای این موش هیچ خونی جریان نداشت. محققان سلول های پوست را به سلول های عروقی تبدیل کردند. به این ترتیب آنها موفق شدند رگ های خونی را در پای معلول موش دوباره بسازند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1396/08/03
دقیقا همان رخدادی است که خانم نابغه پیشگویی بلغاری متوفی به سال 74شمسی گفته حتی پیوند اعضای انسان وحیوان وبالعکس وانسان وماشین یا انسان روبوت برای 2017وپس از پیشگویی کرده . منبع :اینترنت .بابا وانگا.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
خداکنه راست باشد
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1396/08/09
یعنی همه جور بیماری درمانش فقط با تراشه است؟ نمیگم ولی خداکنه از اعصاب بینایی تا پای بدون خون موش درمانش با تراشه درست شد تا...یعنی شدنیه عصب گوش تا دندان بی دندان پیری زود رس نارس دیر رس خلاصه همه جور بیماری یعنی آره؟؟؟یعنی ميشه؟ یعنی شدنيه؟ پس ديگه سلول بنیادین بیخیلش شن خدا کنه همه مریضی دنیا با همین تراشه ریز میز درمان بشن نميدونم ولی خیلی ناراحت شدم که همه يه جورايي مشکل دارن از بچه تازه به دنیا اومده تا اونيه پيره خلاصه کسی بدون مشکل نيس خدا کنه هیچ خانواده ایبدون مشکل یکی از عزيزانش در سلامتی کامل باشه حداقل ای تراشه رو مجانی کنن ميدونين چقدر ثواب داره اونم برای همه باهم یا علی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج