بازداشت 4 تروریست تکفیری در جمهوری آذربایجان
۶۲۱۷۴۰
۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۴
۲۸۳۰
واحد روابط عمومی سرویس امنیت دولتی جمهوری آذربایجان روز جمعه با انتشار گزارشی از عملیات ویژه علیه عناصر گروه های تروریستی تکفیری و بازداشت چهار نفر از آنها خبرداد.
خبرگزاری ایرنا: واحد روابط عمومی سرویس امنیت دولتی جمهوری آذربایجان روز جمعه با انتشار گزارشی از عملیات ویژه علیه عناصر گروه های تروریستی تکفیری و بازداشت چهار نفر از آنها خبرداد.

بر اساس این گزارش ، در جریان این عملیات ویژه که روز جمعه اجرا شد، چهار نفر از عناصر وابسته به گروه های افراطی به نام های حسرت علی اف، امیل نصر الله اف، الشاد داداش اف و زائور اینال اف که در درگیری های نظامی در سوریه و عراق مشارکت داشتند، روز جمعه بازداشت شدند.

سرویس امنیت دولتی همچنین گزارش صوتی و تصویری در باره طراحی اقدامات تروریستی افراد بازداشت شده در جمهوری آذربایجان را پخش کرده است.

این نهاد امنیتی جمهوری آذربایجان همچنین روز پنجشنبه گذشته با انتشار گزارشی از کشته شدن سه نفر از عناصر گروه های تروریستی در یک عملیات ویژه خبر داد.

به گزارش سرویس امنیت دولتی، افراد کشته شده که با سلاح های گرم مقابل ماموران امنیتی مقاومت کردند، انجام اقدامات تروریستی در تظاهرات نیروهای مخالف دولت در باکو را طراحی کرده بودند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج