بازداشت بازرگانان و تجار عربستانی ادامه دارد
۶۲۷۸۵۸
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۲
۷۹۵۰ 
مجتهد فعال و افشاگر توییتری عربستانی اطلاعات جدیدی منتشر کرده که بر اساس آن عربستان تجار و بازرگانان بیشتری را بازداشت کرده و نام این افراد در رسانه ها اعلام نشده است.
خبرگزاری مهر: «مجتهد» فعال و افشاگر توییتری عربستانی در جدیدترین اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته اعلام کرد که بازداشت افراد به اتهام فساد به چندین نفری که دولت عربستان اسم های آنها را اعلام کرده محدود نشده است.

مجتهد تأکید کرد که تعداد بیشتری از تجار و بازرگانان عربستانی که اسم های آنها اعلام نشده و پرونده فساد ندارند نیز به دستور محمد بن سلمان ولیعهد عربستان بازداشت شده اند.

بر اساس این خبر این افراد تهدید شده اند در صورتی که دارایی های خود را به دولت ندهند، علیه آنها پرونده سازی خواهد شد و اتهامات واهی به آنها نسبت داده خواهد شد.

علاوه بر این مجتهد می گوید که وزیر دادگستری عربستان برنامه ای دارد تا بر اساس آن مصونیت بسیاری از قضات مستقل عربستانی را لغو کند. به گفته او این اقدام بیشتر علیه قضات پاکدست صورت خواهد گرفت تا افرادی که به فساد معروف هستند.

اطلاعات جدید مجتهد در حالی منتشر شده که پیشتر خبرگزاری اسپوتنیک روسیه به نقل از منابع بانکی در عربستان اعلام کرده بود که امروز سه شنبه بیش از ۱۲۰۰ حساب وابسته به افراد و شرکتها در این کشور مسدود شده است.

بر اساس این خبر دولت عربستان بیش از ۱۲۰۰ حساب وابسته به افراد و شرکتها در عربستان را به عنوان بخشی از اقدامات اخیر کمیته مبارزه با فساد، مسدود کرده است.


برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج