افزایش 20 برابری ترافیک جاده های کرمانشاه
۶۲۸۵۴۳
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
۳۸۵۷ 
رییس پلیس راه استان کرمانشاه از افزایش 15 تا 20 برابری ترافیک محورهای استان با اوج گرفتن موج بازگشت زوار اربعین خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راه استان کرمانشاه از افزایش 15 تا 20 برابری ترافیک محورهای استان با اوج گرفتن موج بازگشت زوار اربعین خبر داد.

سرهنگ مراد حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به ترافیک سنگین محور ایلام به سمت کرمانشاه و همدان، گفت: در حال حاضر با اوج گرفتن موج بازگشت زوار ترافیک سنگین را در محورهای استان و بویژه در محور ایلام-کرمانشاه- همدان شاهد هستیم.

حیدری از افزایش 15 تا 20 برابری ترافیک جاده‌های استان در پی موج بازگشت زوار خبر داد و اظهار کرد: اوج موج بازگشت زوار اربعین از امروز بعد ازظهر آغاز می‌شود و پیش بینی ما این است که ترافیک جاده‌ها از این هم بیشتر شود.

وی افزود: علاوه بر محور ایلام-کرمانشاه- همدان، محور کامیاران –کرمانشاه نیز با ترافیک سنگینی مواجه است.

حیدری پیش بینی کرد: موج بازگشت زوار تا پایان روز 21 آبان ماه ادامه داشته و از روز 22 آبان ماه ترافیک جاده‌های استان به تدریج به وضعیت عادی باز گردد.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به حضور 105 تیم گشتی محسوس و نامحسوس در سطح جاده‌های استان، گفت: این تیم‌ها هم بحث ترافیک و هم بحث امنیت را برعهده دارند و تمام تلاش پلیس این است که بستری امن برای تردد زوار فراهم آورد.

حیدری با اشاره به شلوغی محورها و ترافیک سنگین موجود، از رانندگان خواست بیش از هر زمان رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را داشته باشند.

وی افزود: بیشتر تصادفات در محورها به دلیل ترافیک سنگین، عمدتا از نوع خسارتی است که به دلیل عدم رعایت فاصله طولی حادث می‌شود.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به خستگی و خواب آلودگی زوار، گفت: زوار بعد از چند روز خستگی در مسیر تردد می‌کنند و این امر موجب شده بیشتر تصادفات به دلیل خستگی و خواب آلودگی اتفاق بیفتد و در همین راستا از رانندگان می‌خواهیم حتما در بین مسیر استراحت کافی داشته و از رانندگی در حالت خواب‌آلودگی به طور جد خودداری کنند.

حیدری همچنین از رانندگان خواست حتی‌المقدور در طول روز رانندگی کرده و از رانندگی هنگام شب اجتناب کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج