طنز؛ مدیر بحران در بلک فرایدی تورنتو!
۶۴۰۳۵۲
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
۳۵۳۸ 
استاد سعید خان مرتضوی فرموده‌اند: احساس عذاب وجدان دارند اما احساس گناه نمی‌کنند! تا قبل از این سخن جادویی ایشان فرض زبان‌شناسان در این بود که عذاب وجدان برای آدم‌هایی است که یک کاری کرده‌اند و بابت کاری که کرده‌اند مجازات نشده‌اند! اینها آدم‌هایی هستند که معمولا عذاب وجدان پیدا می‌کنند.
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: استاد سعید خان مرتضوی فرموده‌اند: احساس عذاب وجدان دارند اما احساس گناه نمی‌کنند! تا قبل از این سخن جادویی ایشان فرض زبان‌شناسان در این بود که عذاب وجدان برای آدم‌هایی است که یک کاری کرده‌اند و بابت کاری که کرده‌اند مجازات نشده‌اند! اینها آدم‌هایی هستند که معمولا عذاب وجدان پیدا می‌کنند.

اینکه یک نفر بابت اینکه طبق ادعای خودش در روز حادثه مرخصی رفته‌، احساس عذاب وجدان می‌کند کمی عجیب است. دقیقا از چه چیزی احساس عذاب وجدان می‌کنی عموجان؟ اینکه چرا رفته بودی مرخصی؟ مرخصی هم عذاب وجدان دارد‌؟

***

اینطوری که کرمان دارد راه به راه زلزله می‌آید واقعا نامردی است. ما این همه استان داریم که همه‌شان یک مدیر ستاد مقابله با بلایای طبیعی و بحران دارند‌، بعد از شانس بد‌، دقیقا در همان یک استانی که مدیر بحرانش در کانادا مشغول بلک فرایدی است‌، باید راه به راه زلزله بیاید؟ این چه انصافی است؟

ما تقاضا می‌کنیم دولت یک پاداشی برای مدیر مشغول در کانادا ارسال کنند که بنده خدا خریدهایش را کامل کند بعد برگردد ایران.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج