واردات خودروهای آمریکایی را تمام کنید
۶۴۱۵۳
۰۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۴
۵۴۶۲ 
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازان مجلس با بیان اینکه شایعات در خصوص واردات خودروهای آمریکایی به کشور مربوط به دولت گذشته است از مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک خواست تا با اطلاع رسانی مناسب به این شایعات خاتمه دهند.
مهر: رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازان مجلس با بیان اینکه شایعات در خصوص واردات خودروهای آمریکایی به کشور مربوط به دولت گذشته است از مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک خواست تا با اطلاع رسانی مناسب به این شایعات خاتمه دهند.

علی علیلو عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اخبار و شایعاتی مبنی بر ورود خودروهای کارکرده آمریکایی به کشور اظهار داشت: از مسئولان مربوطه در وزارت صنایع و گمرک می خواهیم که به این شایعات خاتمه دهند.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازان مجلس افزود: اگر این شایعات حقیقت دارد دولت اطلاع‌رسانی درست انجام دهد و اگر این موضوع صحت ندارد تکذیب و ادله لازم برای روشن شدن افکار عمومی مطرح شود تا رسانه ها دیگر در این خصوص حاشیه سازی نکنند.

وی با بیان اینکه اگر خودروهای آمریکایی به صورت غیرقانونی وارد کشور شده‌اند گفت: مسئولان مربوطه در این خصوص برای مردم شفاف سازی کنند و بعد از برخوردهای قضایی اطلاع رسانی کافی را به جامعه داشته باشند.

علی لو با بیان اینکه این شایعات از حدود یک ماه پیش در برخی رسانه ها مطرح شده و به دولت گذشته مربوط می‌شود، گفت: از مسئولان مربوطه در دولت جدید می‌خواهیم تا ضمن بررسی این موضوع اطلاع رسانی و روشنگری لازم را داشته باشند تا این گونه شایعات دامنگیر دولت جدید نشود چرا که برخی قصد دارند تا این دولت را در ابتدای کار با مشکل مواجه کنند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:06 - 1392/06/01
شما روبخدا قسم امنیت و کیفیت یک خودروی کارکرده امریکایی بیشتر است یا یک پراید صفر (بعض از قطعات هم از چین وارد میکنن تا سودشون بیشتر بشود)- من که میگم ماشین امریکایی بهتره ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج