ترکیب رنگ‌هایی برای تم عروسی
۶۴۸۹۳۴
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
۲۳۵۷۱
روز بزرگی در راهه و دلتون نمیخواد همه چیز معمولی باشه. رنگ سفید یه رنگ کلاسیکه اما کمی هم کسل کننده و قدیمیه. توی جشن های ازدواج امروزی خلاقیت های بیشتری نشون میدن. شاید اجرای ایده های جدید کمی سخت باشه اما بهترین راه برای متفاوت بودنه. قوانین رو بشکنید و رنگ سفید رو کنار بزارید.
وب سایت بدونیم: روز بزرگی در راهه و دلتون نمیخواد همه چیز معمولی باشه. رنگ سفید یه رنگ کلاسیکه اما کمی هم کسل کننده و قدیمیه. توی جشن های ازدواج امروزی خلاقیت های بیشتری نشون میدن.
 
 چه ترکیب رنگ هایی برای تم عروسی مناسب هستند؟
 
شاید اجرای ایده های جدید کمی سخت باشه اما بهترین راه برای متفاوت بودنه. قوانین رو بشکنید و رنگ سفید رو کنار بزارید. اگه دوست دارید بدونید چه ترکیب رنگ هایی برای برگزار کردن یه جشن عالی و منحصر به فرد لازمه این مطلب رو بخونید.
 
بنفش + قرمز شرابی + نارنجی

چه ترکیب رنگ هایی برای تم عروسی مناسب هستند؟

کی گفته که فقط باید یک رنگ رو انتخاب کنید؟ میتونید چند تا رنگ انتخاب کنید. رنگ هایی که برای جشن عروسی استفاده می کنید میتونن متفاوت باشن اما یادتون نره که ترکیب مناسبی داشته باشن. یکی از ترکیب رنگ های مناسب مراسم عروسی ترکیب بنفش، قرمز و نارنجیه. بنفش و قرمز شرابی به هم خیلی نزدیکن و رنگ نارنجی بین اون ها نظر رو بیشتر جلب میکنه.
 
البته این به این معنی نیست که لباس نارنجی، تور بنفش و کفش قرمز بپوشید. این ترکیبی که معرفی کردن رو باید توی تزئینات و جزئیات مراسم استفاده کنید. مثلا می تونید لباس سفید ببا دسته گل قرمز بپوشید و ظروف روی میز رو به رنگ بنفش انتخاب کنید. روی صندلی ها می تونید از پاپیون های نارنجی استفاده کنید. پس یادتون نره که توی ترکیب رنگ ها و نحوه استفاده شون حتما دقت کنید.
 

 
نقره ای + خاکستری

چه ترکیب رنگ هایی برای تم عروسی مناسب هستند؟

این ترکیب برای کسانی که ترکیب تک رنگ دوست دارن مناسبه. مزیت این ترکیب رنگ اینه که خیلی راحت میشه ظروف نقره ای و کیک خاکستری رنگ پیدا کرد. لباس عروس سفید با جزئیات نقره ای همراه با این تم بی نظیر میشه.  تصور کنید این ترکیب چقدر با هوای سرد زمستونی تطابق داره.
 

 
زمردی + کرم + طلایی

چه ترکیب رنگ هایی برای تم عروسی مناسب هستند؟

این ترکیب برای کسانی که میخوان یه جشن عالی با ترکیب رنگ های گرم داشته باشن مناسبه. برای اجرای این تم می تونید گل و گیاهان سبز استفاده کنید و ظرف و ظروف طلایی یا لباس عروس کرم رنگ. البته رنگ کرم برای دستمال سفره هم ایده خوبیه.
 

 
نارنجی + پرتقالی + زرد

چه ترکیب رنگ هایی برای تم عروسی مناسب هستند؟

یکی از بهترین ترکیب رنگ ها برای مراسم عروسی ترکیب نارنجی، پرتقالی و زرده. این رنگ ها رو هم میشه توی دکور استفاده کرد و هم لباس ها. این طیف رنگ های گرم روی میزها، صندلی و دیوار بی نظیر میشن. اگه دوست دارید متفاوت باشید و خلاقیت به خرج بدید لباستون رو رنگ زرد انتخاب کنید. این ترکیب رنگ ها برای روزهای گرم تابستونی مناسب هستن. میوه هایی انتخاب کنید که با این ترکیب تناسب داشته باشن. مثل پرتقال، نارنگی، لیمو یا موز.

نظر شما درباره این ترکیب رنگ ها چیه؟ به نظر من لزومی نداره فقط به یه رنگ بچسبید. رنگ ها رو با هم ترکیب کنید و جشنی که فقط یک بار توی زندگیتون اتفاق میفته رو به یه جشن به یاد موندنی هم برای خودتون و هم برای مهمان ها تبدیل کنید. توی جشن عروسی همه چی باید عالی و بی نقص باشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج