دنیس برگ کمپ از آژاکس اخراج شد
۶۴۹۸۷۹
۰۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
۶۳۲۶ 
باشگاه آژاکس تایید کرد که مارسل کایزر، سرمربی این باشگاه به همراه دستیارانش، هنی اسپیکرمن و دنیس برگ کمپ از هدایت این تیم برکنار شده اند.
ورزش سه: باشگاه آژاکس تایید کرد که مارسل کایزر، سرمربی این باشگاه به همراه دستیارانش، هنی اسپیکرمن و دنیس برگ کمپ از هدایت این تیم برکنار شده اند.

 کایزر که جانشین پیتر بوش روی نیمکت آژاکس شده بود، با آژاکس در رده دوم جدول قرار داشت ولی پس از حذف از جام حذفی هلند مقابل توئنته، از هدایت این تیم اخراج شد. در کنار او، دستیارانش، اسپیکرمن و برگ کمپ نیز از هدایت آژاکس کنار گذاشته شدند.
 
در بیانیه باشگاه آمده:" باشگاه به انگیزه های کادرفنی خود اطمینان نداشت. همچنین نتایج نه چندان خوب در این فصل، در این تصمیم گیری بی اثر نبوده است.  در مورد دنیس برگ کمپ، تفاوت نگرش نیز بین دو طرف وجود داشت."

دنیس برگ کمپ از آژاکس اخراج شد

ادوین فان در سار، مدیر داخلی باشگاه گفت:" به دلایل مختلف تابستان خوبی پشت سر نگذاشتیم. از لحاظ ورزشی، حذف از رقابت های اروپایی بسیار تلخ بود. من و مارک اورمارس در طول چند ماه اخیر بررسی های زیادی انجام داده ایم و به این نتیجه رسیدیم که عطش موفقیت در این تیم وجود نداشت. از مارسل، دنیس و هنی برای تلاش‌هایشان برای باشگاه تشکر می‌کنیم."
 
برگ کمپ از سال 2011 در آژاکس حضور داشت و به عنوان دستیار با فرانک دی بوئر همکاری داشت و سپس به تیم‌های آکادمی باشگاه پیوست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج