رفتارهای زنانه که مردان را جذب می‌کند
۶۵۵۵۴۶
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
۵۱۲۵۳ 
مردان، بصری‌تر از زنان هستند و به همین علت است که بیشتر زنها برای به دست آوردن مرد رویاهای خود به لباس و آرایش اهمیت می‌دهند. این جور چیزها شاید تاثیر داشته باشند اما آن چیزی نیستند که مردها در زنان جستجو می‌کنند.
برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: مردان، بصری‌تر از زنان هستند و به همین علت است که بیشتر زنها برای به دست آوردن مرد رویاهای خود به لباس و آرایش اهمیت می‌دهند. این جور چیزها شاید تاثیر داشته باشند اما آن چیزی نیستند که مردها در زنان جستجو می‌کنند.
 
1. وقتی که لبخند می‌زنید

مطالعه‌ای که در داشنگاه بریتیش کلمبیا انجام شد نشان داد مردها بیشتر جذب زنهایی می‌شوند که اغلب لبخند می‌زنند. برای یک مرد بسیار راحت‌تر است که نزدیک زنی شود که لبخند می‌زند و آرام‌تر است تا زنی که جدی و اخموست.
 
 رفتارهایی از زنان که برای مردان جذاب است

۲. وقتی که عصبانی می‌شوید

از نظر مردها وقتی زنی عصبانی می‌‌شود، جذاب است! چون نشان می‌دهد که یک زن قوی و با شخصیت است. مردها زنهایی را دوست دارند که شخصیت قدرتمند دارند و همیشه هر چیزی را نمی‌پذیرند.

3. وقتی که ساده و بدون آرایش هستید

لباس رسمی و شیک پوشیدن، کفش‌های پاشنه بلند به پا کردن و آرایش داشتن برای موقعیت‌هایی خاص، خوب و برازنده است اما مردها زنهایی را بیشتر می‌پسندند که خودشان هستند! وقتی از خواب بیدار می‌‌شوید یا از حمام بیرون می‌آیید، مخصوصا وقتی که موهای‌تان آشفته است، در نظر مردتان جذاب‌ترید. اما یادتان باشد که مردها موهای نشسته و ژولیده را دوست ندارند!

4. وقتی که عطر خوبی دارید

وقتی که بوی خوشایندی می‌دهید، در نظر مردتان بسیار جذابید. مردها رایحه‌ی سبُک را ترجیح می‌دهند، بویی که بعد از دوش گرفتن دارید، مخصوصا موهای‌تان، در نظر مرد بسیار دوست داشتنی است.

5. وقتی که زیبایی طبیعی خودتان را دارید

تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد مردها جذب زنهایی می‌شوند که آرایش ندارند یا آرایش خیلی کمی دارند. محققان 44 زن را انتخاب کردند و از آنها خواستند آرایش کنند، سپس از آنها عکس گرفتند، هم با آرایش و هم بدون آرایش. طبق این عکس‌ها، سه معیار در نظر گرفتند: 0 درصد آرایش، 50 درصد آرایش و 100 درصد آرایش. سپس مردها یکی از این سه تصویر را برای هر گروه انتخاب کردند: عکسی که بیشتر برای من جذاب است، عکسی که بیشتر برای مردها جذاب است و عکسی که بیشتر برای زنها جذاب است. عکس‌هایی که کمترین آرایش را داشتند، به عنوان «جذاب‌ترین برای من» انتخاب شدند.

بنابراین اگر قصد دارید دل مردی را بربایید، آرایش سنگین را فراموش کنید!
 
 رفتارهایی از زنان که برای مردان جذاب است

6. وقتی که شوخ طبع هستید

زنی که شوخ طبع‌ است در نظر مردها جذاب‌تر از زن زیباست. بررسی‌های انجام شده در دانشگاه پنسیلوانیا نشان داد افراد شوخ‌تر، جذاب‌ترند و احتمال اینکه همسر مناسبی پیدا کنند بیشتر است. دانشمندان با 250 دانشجو مصاحبه کردند که شامل زن و مرد می‌شدند و معلوم شد شوخ طبعی ویژگی مهمی است که افراد در رابطه به دنبال آن می‌‌گردند.

7. وقتی که تشابه ظاهری دارید

همیشه هم متضادها همدیگر را جذب نمی‌کنند. در تحقیقات انجام شده در دانشگاه ایلینویز، دانشمندان به افراد تصاویر افراد گوناگونی را نشان دادند و از آنها خواستند ویژگی‌هایی را که برای‌شان از همه جذاب‌تر است انتخاب کنند. این افراد بیشتر جذب کسانی شده بودند که به خودشان شباهت داشتند. گویی یک حس آشنا این میان تاثیر گذار بوده است.

8. وقتی که گرایش و نگرش خاص خودتان را دارید

مطالعه‌ای دریافت مردها زنانی را ترجیح می‌دهند که نگرش خاص خودشان را دارند. در این مطالعه از 115 نفر خواسته شد پروفایل‌هایی را بررسی کنند و سپس ارزیابی کنند این پروفایل‌ها تا چه حد برای‌شان جذاب هستند. عجیب بود که هم مردان و هم زنان افرادی را انتخاب کردند که نسبت به افرادی که خنثی بودند و هر چیزی را به راحتی قبول می‌کردند، شخصیت قوی‌تری داشتند و دارای نگرش خاص خودشان بودند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
United States
11:56 - 1396/10/24
تعریف حساب نشه خدا وکیلی من همه رو دارم به علاوه نجابت که میدونم معیار اصلی و حرف اول و اخر خواستگارم هم همیشه و همه دوران دارم ولی عرضه انتخاب ندارم یا شایدم وقتش نشده .
ولی کلا عجله ندارم و معتقدم ابدا نباید در این مورد عجله کرد. بالاخره هر کسی افریده شده جفتش هم افریده شده.
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1396/10/24
ادم محکم و قوی همیشه جذابتره ربطی به جنسیت هم نداره و همچنین شوخ طبع
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1396/10/24
من زن میخام
مردم از مجردی
ای خدای حکیم همه جفتند و ما تکیم
خودت کمک کن همه جوونا سرو سامون بگیرن
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1396/10/24
ملاک مردای ایرانی: دماغ عمل گونه پروتز لب پروتز صورت زاویه دار چشما رنگی دندون لمینیت چونه کوچیک عمل شده پیشونی کوتاه شده موها بلوند آرایش غلیظ ناخن کاشت دور کمر فلان قدر نمیدونم فلان جا انقدر فلان جا اینقدر انواع و اقسام پروتز دریغ از یک ذره نگاه به باطن و شخصیت مردیم از بس هر کی مارو دید از لب و لوچمون ایراد گرفت بابا یه ذره هم به قلب طرف توجه کنین شاید یکی پول نداشته باشه همه جاشو عمل کنه
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
مرد حسابی این ملاکهای سطحی رو نمی پذیره
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1396/10/24
"تعریف حساب نشه خدا وکیلی من همه رو دارم به علاوه نجابت که میدونم معیار اصلی و حرف اول و اخر خواستگارم هم همیشه و همه دوران دارم ولی عرضه انتخاب ندارم یا شایدم وقتش"


يه لطفي به خودت و بشريت بكن و هميشه مجرد بمون با اين توهمي كه تو داري ازدواج موفقي نخواهي داشت:))))
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1396/10/24
مورد اول که کاملا درسته فقط کافیه بهشون بخندی هیچی دیگه سریع فکر میکنن پسرخالتن !
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1396/10/24
اینا همه اش حرفه
ولله من همه اینا رو دارم ، اجتماعی هم هستم نجابتم دارم اما از طرف هیچ همکلاسی و همکاری هیچ تمایل و علاقه ای ندیدم. مردای ایرانی اتفاقا فقط دنبال خوشگلین اونی که بیشتر آرایش داره و به ضرب و زور جراحی پلاستیک نگاه ها رو به خودش جذب میکنه دنبال همونن. پولم که داشته باشی کلا انگار آهن ربا که چه عرض کنم ...
منم از تنهایی خسته ام دیگه داره 30 سالم میشه
پاسخ ها
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
غصه نخور آبجی ایشالله شما هم سر و سامون میگیرید و عاقبت به خیر میشید به خدا توکل کنید.
بدون نام
United Kingdom
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
من خودم دو تا پسر دارم. اصلا هم این طور نیست که شما می گویید. زن به لحاظ ظاهری ساده تر باشد بیشتر می پذیرند
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1396/10/24
آرایش خیلی سبک و متانت و وقار و در عین حال خوش برخوردی با همه اقشار مردم.
اهل مطالعه و صاحب فکر و نظر و انتخاب یک خط مشی فکری که در متن گفت نه منفعل بودن نسبت به زمین و زمان
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1396/10/25
حالا بخندیم یا عصبانی باشیم کدوم بلاخره;-)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
جدی بودن با عصبانبت متفاوته جدی در کارو مسائلی که بهت مربوطه رو جدی گرفتن در عین حال شوخ بودن گاهی نه همه جا
Iran, Islamic Republic of
04:38 - 1396/10/25
مجرد ببخشید حواسم نبود نوشتی زن میخوام....
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1396/10/25
سلام - ممنون از گزارشی که درج کردید. ولی زیاد تحقیقات جالبی نبوده!
United States
12:05 - 1396/10/25
ناشناس 20:26 باشه مجرد می مونم فعلا حسی ندارم ولی مطمئن باش اگر بکشنم هم همرنگ این وضع جامعه نمیشم !!!
می دونم حتما اقا هستید ویژگی ها رو من نمیگم از برداشت دیگران و گفته ها درک کردم ولی خیلی بد که بخواین زنان ایرانی اعتماد به نفس نداشته باشن و ارزش خودشون رو ندونن و زیر دست هر اشغالی بیفتن که این بشه وضع جامعه !!!!
یک کم به زنان احترام گذاشتن و ارزش گذاشتن رو قائل بشید خیلی وضع بهتری میشه از اینکه فعلا همه به هم شک دارن و هیچ کسی بنیان درست خانواده رو نمی تونه پایه ریزی کنه و من به تربیت فرزندان خیلی عالی فکر می کنم که قطعا به پدر با سطح تربیت عالی و فرهنگ بالا احتیاج دارم البته قیافه اش هم زیبا باشه.
با افکار الان جامعه خانواده هیچ خروجی خوبی نداره. البته تقصیری ندارید همیشه یاد دادن زنان رو تحقیر کنید و مغزشویی عجیبی شدید که تاثیراتش دهه های اینده مشخص میشه . معلوم امادگی ذهنی اش رو نداری وگرنه توضیح اش در سطح جهانی که چرا دنیا به طرف فردگرایی از خانوادگی گرایی سوق داده شده.
ببخشید شکلک زبون دراوردن متن نداره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
●_●
United States
12:08 - 1396/10/25
ببخشید از خانواده گرایی به فردگرایی سیستم جهانی ملت ها رو سوق دادن.
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1396/10/25
چرا باید زنها و دختران جامعه ی ما بزرگترین دغدغه شون ایم باشه که( چگونه برای مردها جذاب باشبم)؟؟؟؟
واقعا ارزش زن و دختر به همینه؟
همین شده که کم کم پسرای جامعه دارن منت (گرفتن) دخترا رو سرشون میزارن.
دست بردارین از این جهان سومی بودن افراطی.
دختر و زن یه موجود مستقله با فکر مستقل که باید مردی منت رو بکشه که باهاش زندگی کنه. البته این وقتیه که دختران سرزمینمون با سواد و دارای مطالعه و کتاب خوان باشن و اینقدر منفعل و بی خبر از عالم و آدم نباشن که فقط فکرشون پیس آرایش و هیکل و مد و لباس باشه.
پاسخ ها
ساینا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
مطلب برای اقایون هم قبلن گذاشته شده عزیزم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج