وفاداری واقعی در زندگی مشترک یعنی ...
۶۵۵۵۵۸
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
۱۳۶۸۲ 
معنی وفاداری، فقط خیانت نکردن نیست!
وفاداری در رابطه‌ی زناشویی فراتر از صرفا ارتباط برقرار نکردن با زن یا مردی دیگر است. وفاداری واقعی یعنی اینکه با همسرتان کاملا یکی و متحد شوید.
برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: چیزی که پیوند زناشویی بیشتر از هر چیزی به آن نیاز دارد، تعهد کامل نسبت به همدیگر است. یعنی شما نباید نگران باشید که مبادا همسرتان رفتاری خارج از تعهدی که به شما دارد داشته باشد یا او هم نباید نگران این باشد که ممکن است شما کاری بکنید که بر خلاف تعهدتان باشد. وفاداری در رابطه‌ی زناشویی فراتر از صرفا ارتباط برقرار نکردن با زن یا مردی دیگر است. وفاداری واقعی یعنی اینکه با همسرتان کاملا یکی و متحد شوید.
 
 معنای وفاداری فراتر از چیزی است که فکر می‌کنید
 
وفاداری یعنی با زن/مرد دیگری گرم نگیرید

هر گونه رفتاری که فراتر از یک تعامل ساده بین شما و فرد دیگری از جنس مقابل‌تان باشد، مصداق بی‌وفایی و خیانت است. شما می‌دانید که صرفا بی‌ضرر بودن این نوع ارتباط و تعامل با جنس مخالف، توجیه‌ کننده‌ی رفتار شما نیست.

وفاداری یعنی رابطه‌ی جنسی رضایت بخشی داشته باشید

وفادار بودن نسبت به همسرتان یعنی اینکه بتوانید نیازهای او را تامین کنید. البته زمان‌هایی وجود دارد که ممکن است نتوانید رابطه‌ی جنسی صد در صد موفقی داشته باشید و این کاملا طبیعی است، اما نباید اجازه بدهید این زمان‌ها، زیاد بشوند. وفاداری در زندگی مشترک یعنی تقویت پیوندتان با نزدیکی و صمیمیتی که خاص رابطه‌ی شما دو نفر باشد.

وفاداری یعنی در مورد همسرتان بد صحبت نکنید

به عنوان یک دوست وفادار حتما اجازه نمی‌دهید کسی در مورد دوست‌تان بد حرف بزند و شما هم پشت سر او حرف ناخوشایندی نمی‌زنید. در زندگی زناشویی هم باید در مورد همسرتان و پشت سر او، از هر گونه کلام منفی خودداری کنید. وفاداری یعنی اینکه تحت هر شرایطی پشت سر همسرتان خوب حرف بزنید. اگر مشکلی دارید که باید آن را مطرح کنید، فقط با همسرتان و در خلوت خودتان این کار را بکنید.

وفاداری یعنی رازهای ‌تان را فقط با همسرتان در میان بگذارید

شما زندگی مشترکی با همسرتان دارید، بنابراین او تنها کسی است که باید روح مشترک با او پیدا کنید. اگر نیاز به شانه‌هایی برای گریه کردن دارید، بگذارید همسرتان تکیه گاه شما باشد. درست است که شما بیرون از خانه هم یک سیستم حمایتی از دوستان دارید، اما نباید رازهای‌تان را فقط با همسرتان در میان بگذارید.
 
معنای وفاداری فراتر از چیزی است که فکر می‌کنید

وفاداری یعنی رازدار همسرتان باشید

وفادار بودن نسبت به همسر یعنی رازدار او بودن. شما باید بدانید رازهای‌ همسرتان مانند رازهای خود شما هستند و نباید این مسائل را با کس دیگری مطرح کنید.

وفاداری یعنی چیزی برای پنهان کردن از همسرتان نداشته باشید

شما نباید نیاز به این پیدا کنید که ایمیل‌ها، پیام‌ها و ... را از همسرتان مخفی کنید. وفادار بودن یعنی در غیاب همسرتان هرگز چیزی به کسی نگویید یا کاری نکنید که اگر او ببیند آزرده و ناراحت می‌شود.

وفاداری یعنی با جنس مخالف ارتباطی برقرار نکنید که رابطه‌ی زناشویی‌تان را تحت تاثیر قرار بدهد

اگر با کسی از جنس مخالف ملاقات دو نفره‌ای داشته باشید که احتمال عمیق‌تر شدن رابطه وجود دارد، یعنی بی‌وفایی به همسرتان. وفاداری یعنی اجتناب از هر رابطه‌ای که می‌تواند رابطه‌ی شما و همسرتان را تحت الشعاع قرار بدهد.

وفاداری یعنی هیچ کسی را به همسرتان ترجیح ندهید

زندگی شما پُر از افراد مهم و دوست داشتنی است، اما هیچ کس را نباید به همسرتان ترجیح بدهید. فرقی نمی‌کند پدر و مادرتان باشند یا فرزندتان و یا رئیس‌تان، همسر شما باید مقدم بر همه باشد. وفاداری با تمام وجود یعنی همسرتان الویت صد در صد شما باشد.
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1397/01/15
دو ساله که شوهرم بهم خیانت میکنه. بنا به دلایلی امکان طلاق ندارم. تو این دو سال هرکاری کردم واسه زندگیم و واقعا جنگیدم. ولی روحم دیگه متلاشی شده و اعتماد به نفسم نابود. تازگی ها متوجه شدم مردی که همکارمه بهم توجه نشون میده. بعد دو سال برای اولین بار احساس ارزشمندی بهم دست داد. من واکنشی به این آقا نشون ندادم چون دوست ندارم منم خیانت کنم ولی تو تنهایی خودم وقتی شوهرم با معشوقه اشه و به من که زنشم بی توجهه به اون مرد همکارم فکر میکنم. میترسم اگه این مرد جلوتر بیاد و بیشتر ابراز علاقه کنه نتونم مقاومت کنم. واقعا تو بن بستم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
چرا پیچییییییییییییده اش میکنی زن !!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهر من ؛ بنا به دلایلی طلاق نمیتانی بگیری که په مشکل خودته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه دادشمووووووون با یه مادمازل دیگه اس طلاقتو بگییییییییر
اگه هم نمیتاااانی طلاقتو بگییییییری پس بچسب به بچه ات زندگیتو بکن ناله ام نکن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ماری
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
خودتون رو دوست داشته باشید و دست کم نگیرید شما
لایق بهترینها هستید گاهی اوقات دردها باعث رشد آدم میشن اگر قرار باشه کسی چیزی رو از دست بده اون همسر شماست نه شما پس آرامش خودتون رو حفظ کنید منابع مالیتون رو محکم کنید تا وابسته نباشید و در زمان مناسب اون زندگی رو ترک کنید و مستقل
باشید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
بنا به دلایلی نمی تونم طلاق بگیرم درست نیست شاید به خاطر پول شوهرت نمی تونی طلاق بگیری پس،به خاطر همون دلایل . خیانت نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
شوهر یا خودش خویه یا پولش خوبه .ادم باید عرضه داشته باشه وابسته همچین شوهری نباشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
عزیزم به نظر میاد زندگی با چنین مردی ارزش جنگیدن نداشته باشه. دیر یا زود به طور کامل میبری؛ برای خودت ارزش قایل شو؛ اگه توانایی اداره زندگی نداری سریع شروع کن به یادگیری یه حرفه؛مثلا خیاطی ؛قید زندگی با چنین شخصی رو بزن؛ آدم با شرایط سخت زندگی کنه بهتره تا اینکه همسر چنین فردی باشه.
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1397/01/15
الان 80درصد زن ها با تلگرامشووووووووووووون با مردای زن دار لاس میزنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کو زن وفاداااااااااااااار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زن احمق با خیانتت چیو میخای ثابت کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر قبر و اون دنیاتم بکنییییییییییییین
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
مطمئنم یه مرد زن داری که به زنت خیانت میکنی و چون از کامنت قبل ترسیدی زنت بهت خیانت کنه داری آتیش میگیری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
عجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باهووووووووووش
United Arab Emirates
12:58 - 1397/01/15
تو هم خيانت كرد
شوهرت ي هرزس وقتي تلاش كردي و درست نشده فداي سرت تو هم واسه خودت زندگي كن
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1397/01/15
بهترین راه مراجعه به یک مشاور خانواده است
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1397/01/16
علت تمام خیانت ها مورد اول است که اینجا گفته شد ،سرچشمه ی تمام جدایی ها ،همینه ،گرم گرفتن بیش از حد با جنس مخالف در حالی که پیمان وفاداری با کسی دیگه بستی .در ضمن راحت طلاق بگیرید ،خیانت که جواب خیانت نیست ،آدم خودشو به گند بکشه از لج یکی دیگه !!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
من شوهرم خیانت میکنه منو گذاشته پیش پدر و مادر ش خودش هرغلتی دوست داره میکنه دوتا پسر دارم چیکار
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1397/01/17
من هم شوهرم خیانت کرده دوهفته با خانمی دوست شده بود از طریق همکارش بعدبچه هام تلگرامش حک کردن. خلاصه لو رفت سه ماه زندگی برام زهر شد حالا تازه فهمیدم که خیلی بیهوده غمگین وناراحت بودم حلا که بهش بی توجه شدم اون داره میسوزه باید برای خودمون ارزش قائل بشیم و به خودمون اهمیت بدیم واقعا میسوزن. به امید روزی ام که نابودیشو ببینم و مادرش. چون شوهرم به مامانش گفته بوده ومادرش میتونسته جلوشو بگیره ونکرده منم تهدید کردم به طلاق وفعلا دارن با من نرم میکش تا من این کارو نکنم چون دختراشم طلاق گرفتن. خلاصه به خودتون اهمیت بدید خانمهای شبیه من
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1397/02/12
واقعا آپ برترینها خیلی عالی و فوق العاااااده است دمتون گرم و خدا به شما بهترین ها قوت بده برترینهای ایران و بهترین برنامه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج