حسینی و بیابانگرد مغلوب حریفان شدند
۶۶۷۴۹۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
۶۱۹۷ 
نتایج مسابقات برگزار شده سی و هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شد.
خبرگزاری فارس: به نقل از فدراسیون کشتی، سی و هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی از ساعت 10 صبح امروز (پنجشنبه) در بندر ماهشهر استان خوزستان آغاز شده است و بعد از ظهر فردا با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می‌رسد.

این مسابقات که جزء طرح سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می‌شود صبح امروز با حضور 10 کشور خارجی آذربایجان، قزاقستان، گرجستان، قرقیزستان، ترکیه، رومانی، اوکراین، ایتالیا، کوبا و بلغارستان و نمایندگان کشورمان برگزار شد که نتایج کشتی‌گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم رضا خدری در دور اول با باخا ایرمادزه از گرجستان مبارزه می کند، حمیدرضا خامسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ابراهیم نورالیف از آذربایجان می رود، مسلم نادری خادم نیز پس از استراحت در دور اول در دور دوم با آمانگالی بیک بولاتوف از قزاقستان کشتی می گیرد.

در وزن 60 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با ژولچوبیکوف از قرقیزستان کشتی می گیرد، مهرداد مردانی پس از استراحت در دور نخست به مصاف مراد بازاروف از آذربایجان می رود و شیرزاد بهشتی طلا نیز پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده آیدیوس سلطانگالی از قزاقستان و ویکتور پتریف از اوکراین کشتی می گیرد.

در وزن 63 کیلوگرم محمد نوربخش با عبدالرحمن آتالان از ترکیه کشتی می گیرد، مصطفی کایدخورده با طالح ممدوف از آذربایجان مبارزه می کند و رضا عباسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف خویچا تچیتاوا از گرجستان می رود.

در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی مقابل  میرجان شیرماخانبت از قزاقستان با نتیجه 9 بر 8 شکست خورد، محمد الیاسی پس از استراحت در دور اول در دور بعد با نتیجه 6 بر 5 جانی ختسوریانی از گرجستان را شکست داد و محمدرضا گرایی نیز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف شیرماخانبت از قزاقستان می‌رود.

در وزن 72 کیلوگرم افشین بیابانگرد در دور اول مقابل مورات داگ از ترکیه با نتیجه 7 بر 2 مغلوب شد، محمدحسن حسینی در دور نخست  با نتیجه 2 بر یک مقابل چنگیز اصلان از ترکیه شکست خورد، اما فرشاد بلفکه در مصاف با آرتور پولیتایف از اوکراین با نتیجه 12 بر 6 به پیروزی رسید.

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر تمرلان شادوکایف از قزاقستان را مغلوب کرد و پژمان پشتام با نتیجه 4 بر صفر نصیر حسن اف از آذربایجان را شکست داد. برومند اصلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف لوکا داریوزی از ایتالیا می‌رود.

در وزن 82 کیلوگرم مهدی رضایی به مصاف کیوان رضایی می‌رود و یوسف قادریان با عزیزبیکوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد. نمایندگان کشورمان در صورت پیروزی، در دور دوم به مصاف هم خواهند رفت.

در وزن 87 کیلوگرم آرمان علیزاده در دور نخست به مصاف متهان باشار از ترکیه می‌رود، سامان عزیزی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با عظمت کوستابایف از قزاقستان کشتی می‌گیرد و بهروز هدایت پس از استراحت در دور نخست با شیرداکوف از قرقیزستان مبارزه می‌کند.

در وزن 97 کیلوگرم علی‌اکبرحیدری در دور اول با نتیجه 8 بر صفر اوزور دژوژوپبیکوف از قرقیزستان را مغلوب کرد، امیرحسین حسینی در دور نخست با نتیجه 2 بر صفر مغلوب جنگ ایلدیم از ترکیه شد و محمد یگانه نیز با نتیجه 8 بر صفر اولجاس سیرلیبایف از قزاقستان را شکست داد.

در وزن 130 کیلوگرم که 6 کشتی‌گیر حضور دارند مسابقات در هر گروه به صورت دوره ای برگزار می‌شود که در گروه اول ابوالفضل نجفی، آلین الکسیوس از رومانی و بهنام مهدی‌زاده حضور دارند و در گروه دوم نیز شهاب قوره جیلی، آنتون ساونکو از قزاقستان و عثمان ایلدریم از ترکیه شرکت کرده‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج