ادعاهای وزیر خارجه انگلیس علیه ایران
۶۷۰۰۱۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
۷۰۸۲ 
وزیر امور خارجه انگلیس با طرح ادعاهایی علیه کشورمان گفت: لندن و عربستان یک چشم‌انداز مشترک درخصوص چالش‌های مربوط به آن‌چه اخلال‌گری ایران در خاورمیانه خواند، دارند.
خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه انگلیس با طرح ادعاهایی علیه کشورمان گفت: لندن و عربستان یک چشم‌انداز مشترک درخصوص چالش‌های مربوط به آن‌چه اخلال‌گری ایران در خاورمیانه خواند، دارند.

بوریس جانسون وزیر امورخارجه انگلیس در گفت‌وگو با شبکه العربیه به تکرار ادعاهای بی‌اساس و واهی غرب علیه کشورمان پرداخت.

جانسون در ادعاهای خود گفت که انگلیس و عربستان یک چشم‌انداز مشترک و تاریخی درخصوص چالش‌های اخلال‌گری ایران در منطقه خاور میانه دارند.

وی افزود: لازم است که در قبال ایران صریح و سخت باشیم. غیر قابل پذیرش است که آنها این درخصوص استفاده حوثی‌های یمن از موشک علیه عربستان تجاهل کنند. این یک سیاست فاجعه‌آمیز است که دنبال می‌کنند.

وزیر امور خارجه انگلیس در ادامه ادعای مقامات آمریکایی و عربستانی را تکرار کرد که ادعا می‌کنند موشک‌های که حوثی‌ها به عربستان شلیک کرده، ساخت ایران بوده است.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/11/10
با سیاست محافظه کاران اشتباه در پیش گرفته شده ایران و فدا کردن تمام ارزش های سیاسی و جایگاه بین الملل به دلیل برجام برای خود من هم تامل برانگیز و حیرت آور هستش که چرا ایران در قبال این ادعاها به رد کردن فقط بسنده کرده و از طریق کانالهای بین الملل و طرح دعاوی علیه چنین ادعاها را در دادگاههای بین المللی پیگیر نیست و هیچ اقدامی صورت نمی گیرد
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1396/11/10
لعنت بر انگلیس کفتار پیر استعمار.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج