نامجومطلق: ذوب‌آهن در نیمه دوم سوار بازی بود
۶۷۲۸۲۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
۳۸۸۴
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال عملکرد شاگردان امیر قلعه‌نویی را ستود.
خبرگزاری تسنیم: مجید نامجومطلق درباره شکست 2 بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: این دیدار، یکی از بازی‌های خوب و جذاب لیگ بود. نیمه اول استقلال شرایط بهتری داشت و فوتبال خوبی را ارائه کرد و به گل رسید. نیمه دوم جریان بازی متفاوت شد و ذوب‌آهن با تعویض‌هایش کنترل بازی را در اختیار گرفت. این تیم با برنامه‌ریزی‌هایی که کرد و با نفوذ از روی کناره‌ها و حتی اوت دستی توانست نتیجه بازی را عوض کند. حضور قاسم حدادی‌فر در وسط زمین تعیین کننده بود و با مدیریت بازی شرایط را به سود ذوب‌آهن تغییر داد. اینجاست که می‌بینیم یک بازیکن چقدر می‌تواند برای تیمش تأثیرگذار باشد.

وی افزود: امیر قلعه‌نویی استقلال را به خوبی آنالیز کرده بود و نیمه دوم تیمش سوار بازی شد و به پیروزی رسید. فوتبال بسیار خوبی را از هر دو تیم و به خصوص ذوب‌آهن شاهد بودیم. رسیدن برای صدر جدول برای استقلال دیگر سخت شد، اما آنها هنوز برای دومی می‌توانند بجنگند. ذوب‌آهن هم با این پیروزی شانس خود را افزایش داد. در مجموع ذوب‌آهن را تیم خوبی دیدم و در آینده هم می‌تواند نتیجه بگیرد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: تیم قلعه‌نویی با نیم فصل اول اصلا قابل قیاس نیست. ذوب آهن تغییر یافته و رشد چشمگیری داشته است. ذوب‌آهن تیم کاملی شده و بهترین نتایج را گرفته است. در بازی برد و باخت هست، استقلال با حضور شفر رشد کرده بود و بیشتر بازی‌هایش را با پیروزی پشت سر گذاشته است. آنها برابر تیمی بازی داشتند که فوتبال فیزیکی را به نمایش می‌گذارد. استقلال ضعف‌هایی دارد که عمده‌ترین به مهاجمان برمی‌گردد. شفر با این موجودی نتایج خوبی کسب کرده است و این باخت از ارزش‌های استقلال کم نمی‌کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج