شرایط نوکیا بهتر از پیش‌بینی‌ها بود
۶۷۲۹۷۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
۳۹۱۹ 
در جدیدترین گزارش مالی شرکت نوکیا که مربوط به سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ می‌شود گفته شده که شرایط این شرکت بسیار بهتر از پیش‌بینی‌ها بوده است. این شرکت در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۱٫۲ ملیارد دلار سود عملیاتی داشته که پیش‌بینی این شرکت ۱٫۱۰۱ میلیارد دلار بوده است.
وبسایت دیجی‌کالا مگ - مجید نوردوست: در جدیدترین گزارش مالی شرکت نوکیا که مربوط به سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ می‌شود گفته شده که شرایط این شرکت بسیار بهتر از پیش‌بینی‌ها بوده است. این شرکت در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۱٫۲ ملیارد دلار سود عملیاتی داشته که پیش‌بینی این شرکت ۱٫۱۰۱ میلیارد دلار بوده است.

    سود عملیاتی نوکیا در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ به ۱٫۲ میلیارد دلار رسید.

موضوعی که باعث افزایش درآمد این شرکت شده، توافقی بود که نوکیا با هواوی بر سر استفاده از پتنت‌های مختلف انجام داده است. این توافق درآمد ۲۶۰٫۴ میلیون دلاری برای نوکیا به همراه داشت.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که درآمد نوکیا از بخش شبکه و زیر ساخت ۲۵ درصد در مقایسه با سال گذشته کاهش داشته است. این شرکت سال گذشته از این بخش ۱٫۰۶۴ میلیارد دلار درآمد داشت که امسال به ۸۰۲٫۲۸ میلیون دلار کاهش پیدا کرد. مدیر عامل نوکیا پیش بینی کرده که درآمد آن‌ها در همین بخش در سال ۲۰۱۸ هم کمتر شود.

البته از آنجایی که در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ نسل ۵ شبکه‌های موبایل راه اندازی می‌شود، نوکیا آینده خوبی را برای خودش پیش بینی کرده است. این شرکت می‌تواند فروش خوبی با فروش تجهیزات مربوط به شبکه ۵G به دست بیاورد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج