تیم منتخب سسک فابرگاس
۶۷۳۱۴۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
۷۷۹۴ 
سسک فابرگاس تیم منتخب ۵ نفره خود را برگزیده است.
 وبسایت نود: سسک فابرگاس ستاره چلسی اخیراً تیمی ۵ نفره از بازیکنانی را که در آن ها تجربه بازی داشته و دارد، انتخاب کرده است. نگاهی به تیم منتخب ۵ نفره فابرگاس داریم:

ایکر کاسیاس؛

هیچ شکی وجود ندارد که کاسیاس در اوج دوران بازیگری اش، واکنش هایی نشان می داد که از عهده هر دروازه بانی بر نمی آمد، به خصوص در زمان های کلیدی و حساس مسابقه. همیشه سیو او را در فینال جام جهانی مقابل هلند به یاد می آورم.

جرارد پیکه؛

بازیکنی فوق العاده که می تواند به خوبی توپ را حمل کند و البته توانایی فضاسازی را برای دیگر بازیکنان دارد.

ادن هازارد؛

بازیکنی توانمند، که می تواند هم خوب دریبل بزند، هم توپ را نگه دارد و هم قابلیت بالایی در ارسال پاس دارد. ادن بازیکنی است که می تواند به توپ طلا برسد، می دانم که می تواند چه کارهایی در زمین بکند.

لیونل مسی؛

چه می شود درباره او بیان کرد؟ او بهترین بازیکن کل تاریخ فوتبال است. البته که بی انصافی در حق بازیکنان قدیمی است که فرصت مشاهده بازی آن ها را نداشته ام ولی مسی بازیکنی بوده که در این شرایط سخت و بازی کردن به فاصله هر سه روز، همیشه بهترین بوده و قدرتش را به رخ کشیده است.

تیری آنری؛

می خواهم از تمام تیم هایی که در آن حضور داشته ام یک بازیکن را حداقل انتخاب کرده باشم. آنری بازیکن فوق العاده ای بود. او توقف ناپذیر بود. وقتی سال ۲۰۰۳ به آرسنال رفتم، او در اوج دوران بازی اش بود. مهاجمانی شبیه به او نمی دیدم که این گونه مدافعین حریف را پشت سر بگذارند.

کاپیتان تیمم را کاسیاس انتخاب می کنم. ضمن این که دیگو کاستا را تعویض طلایی تیمم می دانم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج