دی ماریا: می‌توانیم رئال را شکست دهیم
۶۷۵۹۳۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
۵۷۷۲ 
ستاره آرژانتینی پاری ‌سن‌ ژرمن بر این باور است که تیمش توان شکست دادن رئال مادرید در سانتیاگوبرنابئو را دارد.
ایسنا: به نقل از اکیپ، در یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین دیدارهای هفته نخست دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب رئال مادرید در سانتیاگوبرنابئو از پاری ‌سن‌ ژرمن پذیرایی خواهد کرد.

آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی پاری ‌سن‌ ژرمن که پیشینه قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان را در کارنامه دارد درباره این دیدار حساس، گفت‌:  من در سال ۲۰۱۴ در دیدار خاطره‌انگیز توانستم قهرمانی با رئال مادرید را به دست آورم. در آن دیدار تا ثانیه‌های پایانی با یک گل از اتلتیکومادریدعقب بودیم و بسیاری بر این باور بودند که کار تمام شده است اما  ضربه سر راموس همه چیز را تغییر داد و در نهایت این ما بودیم که جام قهرمانی را بالای سر بردیم. برای پیروز شدن در چنین دیدارهایی به شانس نیاز است.

او ادامه‌ داد: اتلتیکومادرید  تیمی بزرگ و پر ستاره است و همواره به دنبال قهرمانی و پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا است. این دیدار برای رئال مادرید به کلی متفاوت با لیگ قهرمانان است. وقتی هواداران رئال مادرید سرود لیگ قهرمانان اروپا را می‌خوانند بازیکنان سراپا انرژی و انگیزه می‌شوند.

دی ماریا در پایان سخنانش بیان‌ کرد: درست است که رئال مادرید در فصل جاری عملکرد خوبی از خود نشان نداده اما  اصلا بازی برابر این تیم آسان نیست. با نهایت تمرکز، حفظ توپ و نداشتن استرس در برنابئو می‌توانیم رئال مادرید را شکست دهیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج