حمایت سرمربی هیرنفین از قوچان نژاد
۶۷۵۹۸۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
۳۰۹۱ 
سرمربی تیم هیرنفین پس از آنکه هواداران این تیم خواستار خارج کردن مهاجم ایرانی خود در دیدار شب گذشته شدند از او حمایت کرد.
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال هیرنفین شب گذشته در هفته بیست و سوم لیگ برتر هلند به مصاف رودا رفت و نتیجه تساوی یک بر یک رضایت داد. رضا قوچان نژاد، مهاجم ایرانی هیرنفین از ابتدا در ترکیب تیمش بود و ۶۳ دقیقه برای تیمش بازی کرد ولی موفق به گلزنی نشد.

استرپل، سرمربی هیرنفین درباره اینکه هواداران این تیم از ابتدای بازی نام ورمان مهاجم نیمکت نشین را صدا می‌زدند و خواهان آمدن این مهاجم به جای قوچان نژاد بودند، این طور گفت: ما در هفته گذشته با رضا بازی کردیم و او در آن بازی گلزنی کرد و ما از این اتفاق خوشحال هستیم. هواداران باید درک کنند که ما به تمام بازیکنانمان نیاز داریم. شما نمی توانید با یک نفر بازی کنید بلکه باید با ۱۱ نفر بازی کنید و تیم باید عملکردش خوب باشد. هواداران باید حامی تمام بازیکنان باشند و نباید حامی یک نفر باشند بلکه باید تیم را حمایت کنند.

وی افزود: رضا نیز از تعویض شدن و نیمکت نشینی راضی نیست و این کار برایش سخت است اما او می داند که تیم به تغییر نیاز دارد و تیم باید نتیجه بگیرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج