مارسلو: نیمار روزی در رئال بازی خواهد کرد
۶۷۶۰۲۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
۵۰۰۴ 
مدافع رئال مادرید معتقد است مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن روزی برای سفیدپوشان بازی خواهد کرد.
ایسنا: ‌به نقل از آس، مارسلو در مصاحبه با ‌اسپورته برزیل به آینده نیمار و احتمال حضور این بازیکن در رئال مادرید صحبت کرد. هم چنین به وضعیت کریستیانو رونالدو اشاره کرد. مدافع برزیلی رئال مادرید گفت‌: نیمار روزی در رئال مادرید بازی خواهد کرد و به خوبی خود را با این تیم وفق خواهد داد. او بازیکن بزرگی است و بازیکنان بزرگ باید رئال مادرید بازی کنند.

رئال مادرید باید چهارشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پاری ‌سن‌ ژرمن برود. مارسلو درباره رویایی با نیمار اظهار کرد: این بازی یک فینال زود هنگام است. همه مردم در انتظار این بازی هستند. پاری ‌سن‌ ژرمن در دوران خوبش به سر می‌برد. تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد. مادرید نیز تاریخ و سنت خود را دارد. این بازی  دیداری است که همه دوست دارند تماشا کنند.

مدافع برزیلی در مورد رونالدو گفت‌: فکر نمی‌کنم رونالدو از بودن در مادرید ناراضی باشد. اگر این چنین بود این تیم را ترک کرده بود. رونالدو همه کار می‌کند تا بتواند به تیم کمک کند. او یک بازیکن با تجربه است که قدرت زیادی در باشگاه دارد. همه از توانایی‌هایش آگاهی داریم و می‌دانیم چه عملکردی خواهد داشت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج