طنز؛ دعای سال چهلم
۶۷۶۰۷۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
۶۵۵۲ 
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: به سلامتی و مبارکی و فرخندگی انقلاب اسلامی ما 40 ساله شد. امیدواریم در سال چهلم انقلاب مسوولان محترم یادشان بیفتد که در کنار مردم بودن به سالی یک‌بار راهپیمایی نیست.
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: به سلامتی و مبارکی و فرخندگی انقلاب اسلامی ما 40 ساله شد. امیدواریم در سال چهلم انقلاب مسوولان محترم یادشان بیفتد که در کنار مردم بودن به سالی یک‌بار راهپیمایی نیست. دست کم مسوولان محترم هم سالی یک‌بار حقوق‌شان عقب بیفتد، سالی یک‌بار در صف بیمارستان معطل بمانند، سالی یک‌بار برای ثبت‌نام بچه‌شان در مدرسه یا راه افتادن کارشان در اداره ناچار شوند پول چای پرداخت کنند. امیدواریم مسوولان محترم در این سال چهلم، یادشان بیاید که سالی یک‌بار دغدغه فرزند بیکارشان را داشته باشند- و آن‌هم نه با وام 200 میلیون تومانی برای واردات لباس از ایتالیا- سالی یک‌بار هم ناچار شوند برای دریافت حقوق بروند دم وزارتخانه‌ای تجمع کنند و عواقبش را نیز بچشند! این دعاها را برای همراهی بیشتر مسوولان با مردم می‌کنیم وگرنه مردم که خودشان سال‌هاست هماهنگند!

یک دعای دیگر هم مانده بود داشت یادمان می‌رفت. امیدواریم مسوولان محترم سالی یک‌بار در هر حوزه‌ای که کار می‌کنند با واردات فله‌ای از چین و از دست دادن شغل دچار شوند که ببینند این مجوزهایی که برای فک و فامیل صادر می‌کنند چه پدری از مردم در‌می‌آورد!
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1396/11/23
امین یا رب العالمین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج