زیدان: می‌خواهم در رئال مادرید بمانم
۶۷۶۱۷۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
۶۸۸۰ 
سرمربی رئال مادرید دوست دارد به مربیگری در این تیم ادامه‌ دهد.
ایسنا: ‌به نقل از موندو دپورتیوو، زین الدین زیدان با رادیو RTL فرانسه مصاحبه تلفنی کرد و درباره موضوعاتی مانند دیدار چهارشنبه شب مقابل پاری ‌سن‌ ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا، کریم بنزما انتقادات از اونای امری، ستارگان PSG و ادامه‌ حضورش در رئال مادرید صحبت کرد. سرمربی رئال مادرید گفت‌: باید از لحاظ فیزیکی و ذهنی تمرکز داشته باشیم  و برابر تیمی که در این فصل فوق‌العاده‌ عمل کرده است، هدفمند باشیم. پاری ‌سن‌ ژرمن بازیکنان خوبی دارد اما هوادارانمان می توانند به ما کمک زیادی کنند.

سرمربی فرانسوی دوباره از بنزما حمایت کرد و گفت‌: او مانند دیگر بازیکنان هدفمند است و برای این بازی آماده است. برای او نیز مثل دیگر هم تیمی‌هایش این دیدار اهمیت دارد. مطمئن هستم در دیدار چهارشنبه به تیم کمک زیادی خواهد کرد.

زیدان در مورد سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن اظهار کرد: مربی بودن کار سختی است ولی امری نتایج خیلی خوبی گرفته و تیم بزرگی ساخته است. همه سرمربیانی که تیم‌های بزرگ را هدایت می‌کنند در همه کشورها مورد انتقاد قرار می‌گیرند.

سرمربی رئال مادرید در ادامه‌ به ستارگان PSG  اشاره کرد و گفت‌: بازیکنانی مانند کیلیان ام‌باپه در شرایط تبدیل شدن به بازیکن بزرگی هستند. او اکنون خیلی جوان است  ولی پاری ‌سن‌ ژرمن یک تیم بزرگ است و متوقف کردنش آسان نیست. باید خیلی تمرکز داشته باشیم و اجازه ندهیم موقعیت‌های زیادی پیدا کنند.

زیدان درباره ادامه‌ حضورش در مادرید اظهار کرد: خیلی این تیم را دوست دارم و برای ادامه‌ حضورم تمام تلاشم را می‌کنم. درست است که در این فصل در شرایط آرمانی قرار نداریم اما من مسئول همه چیز هستم. این فصل با پارسال متفاوت است و باید آن را در نظر گرفت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج