رئال و آماری نگران کننده برای نیمار و یارانش
۶۷۶۲۸۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
۶۷۷۳ 
رئال مادرید همواره ثابت کرده است که در لیگ قهرمانان تغییر شکل می دهد حتی اگر در لالیگا تنها برای کسب سهمیه در تلاش باشد.
ورزش سه: رئال مادرید همواره ثابت کرده است که در لیگ قهرمانان تغییر شکل می دهد حتی اگر در لالیگا تنها برای کسب سهمیه در تلاش باشد.

 رئال در لالیگا شانس قهرمانی ندارد و در کوپا دل ری نیز حذف شده است. تنها امید این تیم برای نجات فصل خود به لیگ قهرمانان معطوف شده است در حالی که حریفی چون پی اس جی با نیمار، در یک هشتم نهایی انتظار این تیم را می کشد.

بسیاری معتقدند که با توجه به شرایط بهتر پی اس جی، این تیم شانس اول صعود است اما رئال بارها ثابت کرده است که در لیگ قهرمانان، کیفیتی فراتر از حد تصور دارد.
 
رئال و آماری نگران کننده برای نیمار و یارانش

آخرین شکست خانگی رئالی ها در یک دیدار از لیگ قهرمانان به فصل 15-2014 بر می گردد که رئال در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، 3-4 به شالکه باخت. از ان پس این تیم 17 بازی خانگی در لیگ قهرمانان انجام داده، 14 بار برده، 3 بار مساوی کرده، 47 گل زده و تنها 11 گل دریافت کرده است.
 
تیم هایی چون بایرن، اتلتیکو و نیز پی اس جی در این مدت نتوانسته اند از سد رئال بگذرند و در برنابئو مغلوب شده اند. با تکیه بر این آمار، رئال می تواند از فاکتور سانتیاگو برنابئو استفاده کرده و در بازی رفت مقابل پی اس جی، نتیجه ای مطلوب کسب کند. حتی اگر حریف پاریسی، نیمار، امباپه و کاوانی را در ترکیب خود داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج