طنز؛ سیمرغ برای تخم‌مرغ
۶۷۶۴۴۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
۴۱۶۸ 
شهاب پاك نگر در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: همان‌طور که می‌دانید، سینما در کشور ما انقدر مستقل است که حتی وزیر ارشاد هم برای تماشای هیچ‌کدام از فیلم‌های جشنواره نرفته است.
شهاب پاك نگر در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: همان‌طور که می‌دانید، سینما در کشور ما انقدر مستقل است که حتی وزیر ارشاد هم برای تماشای هیچ‌کدام از فیلم‌های جشنواره نرفته است. لذا برای قدردانی از زحمات بقیه اقشار به‌خصوص سیاسیون تصمیم گرفتیم، طبق سنت سنوات گذشته، برندگانِ غیر سینمایی این جایزه را به شما خوانندگان عزیز معرفی کنیم:

ضمن تقدیر از شهرداری تهران، سیمرغ بلورین بهترین غافل‌گیری تعلق می‌گیرد به سازمان مدیریت بحران به‌خاطر ثبت رکورد غافل‌گیری بر هفته

ضمن تقدیر از خانم کارشناس تشت و گلاب، سیمرغ بلورین بهترین دفاع از حقوق زنان تعلق می‌گیرد به خانم زهرا آیت‌اللهی به‌خاطر دفاع هوشمندانه از لایحه حقوق زنان

ضمن تقدیر از جناب آقای دکتر جهانگیری بابت گریم با لباس ایزوله، سیمرغ بلورین بهترین گریم، تعلق می‌گیرد به خانم‌هایی که با گریم به استادیوم می‌روند.

سیمرغ بلورین و دیپلم افتخار بهترین فیلم ژانر تریلر تعلق می‌گیرد به مصاحبه چالشی رییس‌جمهور و آقای رشیدپور

سیمرغ بلورین دیالوگ ماندگار تعلق می‌گیرد به جمله «خیال مردم بابت افزایش قیمت ارز راحت باشه!» در مصاحبه چالشی

سیمرغ بلورین بهترین هنرور (سیاهی لشكر) مشترکا تعلق می‌گیرد به خبرنگاران روزنامه‌های ایران، شرق، قانون و... در مصاحبه مطبوعاتی رییس‌جمهور

ضمن تقدیر از جناب آقای دکتر حدادعادل، سیمرغ بلورین پرکارترین مدیر تعلق می‌گیرد به جناب آقای دکتر ولایتی

ضمن تقدیر از خانواده عارف، سیمرغ بلورین ژن خوب تعلق می‌گیرد به خانواده محترم موسوی لاری

سیمرغ بلورین بهترین اثر پایان باز تعلق می‌گیرد به «بالاخره کی دکمه فیلترینگ رو فشار داد؟!»

ضمن تقدیر از آقای دکتر آخوندی، سیمرغ بهترین ارتباط با رسانه تعلق می‌گیرد به فرماندار محترم اسبق گلپایگان

ضمن تقدیر از پروژه «آزاد راه تهران شمال» دیپلم افتخار و سیمرغ بلورین طولانی‌ترین سریال تعلق می‌گیرد به «اسکان موقت زلزله‌زدگان کرمانشاه».

ضمن تقدیر از شهرداری تهران، دیپلم افتخار و سیمرغ بلورین بهترین تعریف از خود، تعلق می‌گیرد به سازمان صدا و سیما به‌خاطر پوشش صحیح اخبار.

ضمن تقدیر از «نفت» دیلپم افتخار و سیمرغ بلورین بهترین عامل وابستگی اقتصاد، تعلق می‌گیرد به «تخم مرغ»

ضمن تقدیر از آقای رحمانی فضلی، سیمرغ بلورین و دیپلم افتخار بهترین بازیگرِ «معلوم نیست با کیه»، تعلق می‌گیرد به آقای علی مطهری

سیمرغ بلورین و دیپلم افتخارِ بهترین شخصی که معلوم نیست فازش چیه، تعلق می‌گیرد به «آقایی که می‌گفت اگه یه خانم سه بار تو فیلم مسواک بزنه یعنی فیلم خط قرمز رو رد کرده».
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج