طنز؛ جاسوسی از طریق پوست مارمولک
۶۷۷۱۲۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
۵۷۸۶ 
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: می‌خواستیم در مورد بازداشت‌شدگان محیط زیست طنز ننویسیم که صحبت‌های جناب فیروزآبادی را در مورد جاسوسی از طریق پوست مارمولک مطالعه کردیم عزم‌مان جزم شد که بیشتر در مورد بازداشت‌شدگان محیط زیست طنز ننویسیم.
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: می‌خواستیم در مورد بازداشت‌شدگان محیط زیست طنز ننویسیم که صحبت‌های جناب فیروزآبادی را در مورد جاسوسی از طریق پوست مارمولک مطالعه کردیم عزم‌مان جزم شد که بیشتر در مورد بازداشت‌شدگان محیط زیست طنز ننویسیم. فردا خودمان را هم می‌گیرند می‌گویند این آدم لای طنزهایش داشت آدرس می‌داد! تا بیاییم ثابت کنیم کاره‌ای نبودیم روزنامه حق‌التحریرمان را می‌برد. دوباره باید شش ماه بدویم که برگردیم داخل لیست!

نتیجه اخلاقی‌: آدم بعضی حرف‌ها را که می‌خواند متوجه نمی‌شود که جدی است یا شوخی. به واقع بعضی از مقامات هستند که استعداد و توانایی بزرگ و عظیمی دارند که جای ما طنزنویس‌ها را بگیرند و از نان خوردن بیندازندمان.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1396/11/25
شما بیشتر به دلقک میخوری تا طنز نویس.
شما از پیشرفت علم جاسوسی چی میدانی.
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1396/11/25
دشمن زیرک نیست .از حماقت های امسال طنز نویسی مثل
تو نیرو میگیرند
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1396/11/25
منظورش اینه پوست مارمولکه تششعات اتمی داره تشعشعات رادیو اکتیو البته احتمالا وگرنه مارمولک چه مهمه.. مارمولک خخهخ
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1396/11/25
اقای منتظر لطفا شما اگه اطلاعاتی داری در مورد جاسوسی با پوست مار مولک از این تکنولوژی برایم یه توضیح بدهید متشکر میشم...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج