بی‌باک: برخی‌ها از روز اول انتقادهای مخرب کردند
۶۷۷۳۲۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
۴۸۵۹ 
سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: متاسفانه هر اتفاقی که نباید می‌افتاد در زمان سرمربیگری من رخ داد اما با این حال روند کار ما در یکسال گذشته مثبت بوده است.
خبرگزاری میزان: مهدی بی باک در مورد شرایط تیم ملی تکواندو در یکسال گذشته،حواشی ، و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:

* در خصوص عملکردتان در یکسالی که هدایت تیم ملی تکواندو را بر عهده داشتید صحبت کنید.

من در سخت‌ترین شرایط تاریخ تکواندو هدایت تیم ملی را بر عهده گرفتم و فکرم همه درگیر مسائل مختلفی بود و هیچ کس تمرکز نداشت. خیلی زمان برد تا بتوانم تیم ملی را به یک آرامش نسبی برسانم و کارم را بدون مشکل ادامه دهم.

*منظور شما بحث انتخابات فدراسیون است؟

به هر حال پس از انتخاب مجدد محمد پولادگر شرایط بهتر شد و تکواندو تا حدودی به ساحل آرامش رسید.قبل از برگزاری انتخابات که همه چیز به هم ریخته بود و حتی بازیکنان تیم ملی هم فکرشان معطوف حواشی اطراف تکواندو بود.

*داشتید در خصوص عملکرد تیم ملی صحبت می کردید.

ما در این مدت پیشرفت خوبی داشتیم و تجارب ارزنده ای کسب کردیم و حالا زمان برداشت است.به نظر من حرکت تیم ملی تکواندو رو به جلو بوده و در آینده نزدیک می توانیم بیش از اینها اوج بگیریم.

*اما خیلی از کارشناسان مخالف نظر شما هستند.

من همیشه با دلیل و مدرک حرف می‌زنم.به طور مثال بازیکنان باتجربه ما هیچ افتی در رنکینگ جهانی نداشتند و از سوی دیگر برخی ملی پوشان جوان هم کم کم در حال اضافه شدن به رنکینگ جهانی بودند تا بتوانیم در رقابت‌های گرندپریکس از آنها استفاده کنیم.

*انتقادهای همیشگی برخی کارشناسان چه تاثیری در روند کار شما داشت؟

در این مدت خیلی‌ها به ما کمک کردند و خیلی‌ها هم حاشیه ساختند! برخی انتقادها به قدری مخرب بود که تمرکز بازیکنان باتجربه را هم از بین می‌برد و ملی‌پوشان به توانایی فنی خود شک می‌کردند.

*چرا سیبل اکثر انتقادها خود شما بودید؟

قبل از پاسخ به این سوال از برخی دوستان و کارشناسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم اما واقعا نمی‌دانم چرا عده‌ای از همان روز اول که من سرمربی شدم شروع به تخریب کردند. متاسفانه در این مدت مدیر فنی هم بالای سر تیم نبود و تمام انتقادها متوجه من بود و قطعا روی کار کادر فنی تاثیر منفی داشت.

*خداحافظی علی نصرآزادانی، بهنام اسبقی، مسعود حجی زواره و دوری مهدی خدابخشی هم شما را اذیت کرد، با این موضوع موافق هستی؟

کاملا با حرف شما موافقم. متاسفانه هر اتفاقی که نباید رخ می داد، در زمان سرمربیگری من اتفاق افتاد و با خداحافظی چند مهره تاثیرگزار و دوری خدابخشی از تیم ملی شرایط برای ما سخت تر از همیشه شد.

*به عملکرد خودت در تیم ملی چه نمره ای می دهی؟

من نمی‌گویم که از عملکرد خود رضایت کامل دارم اما بی تردید حرکت تکواندو رو به جلو بوده است.در گذشته تمام مدال های طلای تکواندوی ایران در گرندپریکس ها را خدابخشی و مردانی و عاشورزاده کسب می کردند و تیم ملی در تمام رقابت‌ها با ترکیب کامل اعزام می شد اما در زمان سرمربیگری من وضعیت متفاوت بود.با تمام اینها من نباید به خودم نمره بدهم و باز هم می گویم تازه زمان برداشت رسیده است.

*در خصوص تشکیل کمیته فنی برای رسیدگی به نتایج تیم ملی بزرگسالان چه نظری دارید؟

آماده هستم تا از عملکرد کادر فنی تیم ملی در یکسال گذشته در این کمیته دفاع کنم و با تحلیل و استدلال در خصوص پیشرفت تیم ملی صحبت می کنم.البته در پایان جلسه هم هر تصمیمی که کمیته فنی بگیرد با جان و دل می‌پذیرم.

*یعنی اگر کمیته فنی رای به پایان همکاری شما با تیم ملی دهد، مشکلی ندارید؟

ببینید، یک روز همین کمیته فنی تصمیم گرفت تا هدایت تیم ملی را بر عهده من بسپارد و حالا هم اگر من را نخواهند کنار می روم.من سرباز تکواندو هستم و هیچ گاه حاشیه ساز نبودم اما مطمئن باشید در صورتی که به کار خود ادامه دهم، روزهای خوبی را برای تکواندوی ایران به ارمغان می آورم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج